Smlouva s ĎáblemThe Hire

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:248
Počet zobrazení:6 733

Poslední a podle mě nejnářezovější díl ze série The Hire! Clive Owen se tentokrát setká se samotným Ďáblem v podání Garyho Oldmana, s klientem, hvězdou soulu a funku, Jamesem Brownem, ďáblovým řidičem Dannym Trejem a na konci neuvěřitelný vtípek s Marylinem Mansonem! To všechno ve vizuálním obalu od Tonyho Scotta... Uf! Jděte na to! Kdo stále ještě neví, co to „The Hire“ vlastně je, tak honem SEM a kdo neviděl předchozí díly, tak SEM.

Přepis titulků

SMLOUVA S ĎÁBLEM Listopad 1954 Vyměnil jsem východ slunce za západ. Přesně to jsem udělal. Kdybych věděl to, co vím teď... Temnota je smrtící nevědomost a nástup ďábla. Listopad 2002 Nemáš ani ponětí, o čem to mluvím, co?

Bohužel ne. Dobře! Vylez! Kmotr soulu za panem Enkmanem. To, co uslyšíš, nic neznamená, nevšímej si toho. Jenom bláznivý řeči. Jak vypadám?

Strč ksicht před díru. Můj obličej? Strč ho před díru! Můj obličej? Ksicht před díru! Můj obličej? Ksicht- do prdele! Pánové, posaďte se.

Ví, že jsem tady? Připravený na nářezovou kapelu? Pamatuješ si na mě? Pamatuješ? Hej, jak je, Jamesi? Dlouho jsem tě neviděl, bejby. Já stárnu, stárnu. No nekecej.

Potřebuju pomoc. Chci přehodnotit smlouvu - moji smlouvu. Přesvědč se u soudce. Ty píšeš rock'n'roll, ty kážeš o kultu originality, ale na konci jste všichni stejný. ale na konci... co ti zůstane? Vždyť víš... Nalakovaný číro a třpytivý botky.

Naše dohoda zněla: tvoje duše za prachy a slávu. Nesplnil jsem to? Ano. Jo. Ale to stárnutí jsme nevyřešili. Kdy jsi na to přišel? To ti řeknu... Už neudělám roznožku.

Není to lehký bejt James Brown a strašit děcka. Kámo, ty děsíš mě a to jsem Princ temnoty. Což vysvětluje moji návštěvu. Mluvím o přátelské sázce. Já rád sázky. Ale taky se mi líbí koncept "vítěz bere všechno" Co nabízíš? Další duši na dalších 50 let.

Mýho řidiče, mýho svěřence... spojení s opravdovým světem. Naše původní dohoda už neplatí. Stárnutí mi znemožňuje vystupovat. Už si nemůžu udržet slávu a bohatství. Chápu, kam tím míříš. Tenhle vystupuje? To nevím.

Vystupuješ? Něco málo o vystupování vím. Cítím se skvěle. Chci svoji kapelu! Do toho! To je součástí dohody, nebo jak? Pane Browne, na tomhle jsme se nedohodli! Ty nejseš na holky, co?

Jsem. Vážně? To je hrozný. Nevíš, o co přicházíš. Tahle sázka... Na znamení! Jak by sis to představoval, Jamesi? Připravit! Jo!

Závod za úsvitu. Můj řidič proti vašemu. Dobrá, kmotře. Paráda. Šlápni na to! Jedem! Jedem! No tak! Sakra!

Dělej! Dělej! Dupni na to! Zmizni jim! No tak! Jeď! Jeď! Jeď! Ne! Ne! Nééé! Jóóóóóó! Vyměnil jsem východ slunce za západ.

Přesně to jsem udělal. Pane Browne, vystupte si. Myslel jsem, že jsme měli dohodu. Jenom bláznivý řeči. Není problém, čéče. Měj se! Kdo je to? To je Marilyn.

Kdo? Vopruz z baráku, co si stěžuje na hluk. Řekni, že tady nejsem. Děsí mě. Je divnej. Můžete se ztišit? Snažím se číst, jasný?! On si stěžuje na hluk?

A slyšels, jakej randál hraje von? překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak ten konec... :D No ty krávo,tak něco takovýho bych fakt nečekal.. :D "Děsí mě..." :D

250

Odpovědět

Rychle a zběsile v devíti minutách :D

201

Odpovědět

taky bych se chtěl zeptat kam zmizeli všechny videa ze série The Hire ???

184

Odpovědět

Kam zmizelo video?

183

Odpovědět

not bad not bad ale předchozí díl o trošku lepší ale i tak mě nezklamal tenhle díl :D

180

Odpovědět

a nasiel som kde som robil chybu :D ja som to tam dvaal cele Jamesem Brownem sakra ja som kreten :D

180

Odpovědět

nj to som skusal ale naslo mi uplne daco odveci , som snad prepyti ale este rozlisim ze to co som nasiel neni ono :D ....

180

Odpovědět

Když to nedovedeš přečíst v popisku, dovedeš to přečíst v kometáří? :-D
Přece král soulu - James Brown. He feels good!

190

Odpovědět

Jak sa vola spevak o ktorom to v podstate bolo . Snazil som sa to nejak vygooglit ale neviem co natukat :D

204

Odpovědět

Fakt mě dostal ten manson.. xD Ale úplně mocensky. xD

200