Přestaňte zírat na své telefony!

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:904
Počet zobrazení:13 623

Tento skeč od College Humor je parodií na britský seriál Panství Downton a zachycuje neobvyklou snídani rodu Britovců.

Přepis titulků

BRITOVCI PRAVIDLA STOLOVÁNÍ Rozhodla jsem se, že bych byla raději umučena a upálena, než abych si vzala mladého Jamese Poodlea. Nebo upálena a umučena. Ano, ano. Tím nejbolestivějším způsobem smrti dříve. Vskutku.

Tohle je směšné. Mohli byste všichni přestat zírat na své telefony? Nemůžeme si dopřát rodinnou snídani, aniž byste sledovali své telefony? Ale já si ho právě pořídila. Je zbrusu nový. Zajisté, všechny telefony jsou nové. Vynalezli je před měsícem. Máš naprostou pravdu, drahá. Jestli si nedáme pozor, tyhle nové telefony by mohly způsobit zánik tradiční konverzace.

Všichni prosím dejte telefony ze stolu. Děkuji. Vy také, otče. Já? Ale... Co když budu mít důležitý hovor? Tak pošlou zprávu. Po sluhovi, telegramem. Telegramem?

To už můžu rovnou napsat zprávu na papyrus a poslat ji v láhvi po podělaným Nilu. Petal! Ty taky! Vždyť ses bavila s otcem. Musela jsem se nějak zabavit, abych se necítila tak trapně. Babičko! Ale já vás poslouchám, zvládnu víc věcí najednou.

Otče, přestaňte se dívat na telefon pod stolem. Omlouvám se. Doufal jsem, že si nevšimneš. Neslýchané. Rodinná snídaně a jediná, kdo nezírá na telefon, je Thorn. Já ten svůj ztratila. V poslední době je vyrábí hrozně malé. Prozvonil by mě někdo? Jaké máš číslo? Šest... Je obsazeno.

- Zdá se... - To by stačilo! Žádné další hovory. Ani u stolu, ani za stolem, ani pod stolem. To je jediné místo, kde mám signál. Spadl mi do záchodu. Rose, drahoušku, máš naprostou pravdu. Nebylo to správné, choval jsem se jako hrozný kretén. Omlouvám se.

Naskládáme všichni své telefony na stůl. Postavte je do středu stolu. Nikdo z vás se na svůj telefon ani nepodívá, dokud si nedopřejeme poklidnou rodinnou snídani. Nezvedej to. Nikdo to nezvedne. Co když je to důležité? Zavolají později. Ten je můj, moje vyzvánění.

Takhle vyzvání všechny. Prostě jen zvoní. Vidíte? A je to. Nedošlo k žádné pohromě, nikdo neumřel, nic, co by nepočkalo. Přišel telegram, vaše lordstvo. Haló. Stop. Je tam někdo? Stop. Strašná pohroma, spousta mrtvých, velký problém. Proč nám to nezvedáte?

Stop. Podepsán Titanic. A sakra. Pro zopakování zprávy, řekněte "jednička". Jednička. Haló. Stop. Je tam někdo? Stop. Překlad: Zarwan www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kde vzali na Titanicu signál?

141

Odpovědět

Přemýšlej třeba trochu! Táhli za sebou kabel, ne asi.

1571

Odpovědět

twl ta baba je uplnej Mr Bean :D

172

Odpovědět

butler to zabil :D :D..

341

Odpovědět

Telefony jsou jeste zlate, mi pratele vetsinou v hospode ziraji do ntb.

1217

Odpovědět

Tak to máš na ho*no přátele, když se nemáte o čem bavit.

999

Odpovědět

+XenThazorVážně? Ntb do hospody? To hrajete mariáš přes net?

780

Odpovědět

Ten sluha je ten šílenej barman z jednoho dílu How I Met Your Mother žejo?!

382

Odpovědět

Doug ? :D

200

Odpovědět

Toto se povedlo :D Tento problém je u všech a všude jak u jídla, tak při kecání s kámoši a dokonce jsem se načapal, že jsem se koukal na FB při sexu a to ani nevím proč (asi nuda) :D

1680

Odpovědět

Tak urcite Pane Krmelec...

753

Odpovědět

Ty sex ještě dlouho mít nebudeš.

812

Odpovědět

Spíš erektilní dysfunkce

112

Odpovědět

Kdyby si holka při sexu vyndala mobil a šla na fb, tak ji ho strčím do zadku, aby se probrala.

428

Odpovědět

+Pochvíktady ma zase nekdo tak silna slova... jeste, ze existuje internet a mate prostor rikat, co by jste v realu nikdy nerekli nebo neudelali...

266

Odpovědět

+PochvíkTen telefon? Nápad dobrej, ale moje má iphone. To by asi neprošlo. :-(

60

Odpovědět

+PochvíkNarvat jí tam moji první Motorolu, tak se týden nevysere.

184

Odpovědět

To musí být zdlouhavé, psát na FB jen jednou rukou ...

170

Odpovědět

Samozřejmě, že sex s rukou bude nudný.. probuď se..

30