Přetvořen

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:7 201

Další animovaný film od Davida Armsbyho, v jehož hlavě se zrodila utopie ve městě Autodale (Být krásní, Žádné příšery). Tentokrát nám představí malého robota, který se probudí mnoho let po nevysvětleném konci lidstva. Hnán pouze vzpomínkami na svého stvořitele bloudí rozkvetlými ruinami a pátrá po odpovědích...

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Zdravím, jsem profesor Guy Crown a toto je můj robotický projekt. Tady je. Zatím nemá jméno. Možná vyberu něco římského. Nevím. Vím, že nevypadá nic moc, ale tenhle mrňous a boti jemu podobní... jednou změní svět. To by se mi ho ale napřed muselo podařit zapnout. Moment... Tady profesor Crown. Znovu. Tohle je pátý test, myslím. Asi. Nabíjím ho.

Snad to klapne. Držte palce. Ale no tak! Vypadám kvůli tobě jako pitomec! Tady Crown. Uběhly tři měsíce, provádím nejspíš miliontý test... Pracoval jsem celou noc, musím se vyspat. Mrňous nechce naskočit. Hej, neměli jsme náhodou změnit svět? Zatraceně... A je to! Hlavně se nevypínej. Ahoj. Rozumíš tomu? Rozumíš mi? Já vím, že jo. Zvládneš to říct? Ahoj. Ahoj. Byl jsi docela blízko.

Co takhle...? Unavený? Já taky, kamaráde. No tak, slez dolů! Ctrl-Alt-Delete nebo něco. Hej, hej! Vyklubal se z něho pěkný drzoun. Ale aspoň je to posun. Jsem profesor Guy Crown, tohle je můj robotický projekt, aktuální název: "Bezejmenná hrozba". A... nejspíš spolu změníme svět. Zdravím, jsem profesor Guy Crown a toto je můj robotický projekt. Tady je.

Zatím nemá jméno. Možná vyberu něco římského. Nevím. Vím, že nevypadá nic moc, ale tenhle mrňous a boti jemu podobní... jednou změní svět.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Naprostý bezkonkureční unikát! Nelze videti nic lepšího ! :D

12

Odpovědět

To video s Mc Cree z overwatche je lepsi :D

00

Odpovědět

Nudné, predvídateľné, nelogické, ani tá animácia nie je ohurujúca.

710

Odpovědět

Výborná vec, ďakujem za preklad.

60

Odpovědět

Ne zrovna originální, ale grafika pěkná.

50

Odpovědět

Taková s****a. Jako já.

26

Odpovědět

výborný spracování, zápletka tuctová

81

Odpovědět

Docela depkoidní video ve stylu spíše anti utopie, ale zpracování zajímavý.

Pěkné :)

40

Odpovědět

reklama na horizon zero dawn?

32

Odpovědět

Ne

00

Odpovědět

Jo,přesně to mě napadlo. Hozizon Zero Dawn říznutý Last Bastion.

00