Přísně tajné recepty - Domácí Snickers poslepu

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 287
Počet zobrazení:13 511

Myslíte, že nejznámější značky jídel a různých pochutin jsou náročné na výrobu? Tak to se pletete! Todd Wilbur, který rád napodobuje nejznámější jídla, vám ukáže, jak si doma vyrobit třeba takovou Snickers. Že nejste žádní kuchaři? Nevadí! Jestli poznáte rozdíl mezi lžičkou a lžící, můžete se do toho pustit. Je to tak jednoduché, že to Todd dokonce udělá poslepu. Pokud budete chtít, Todd má na YouTube víc videí. Mohl bych přeložit, jak si udělat domácí BigMac, kuře z KFC apod. Napište, jestli byste měli zájem. ;) Pokud se do toho pustíte, nestyďte se a podělte se s námi o výsledek! Ingredience: 1/4 hrnku kukuřičného sirupu 2 lžíce másla 1 lžička vanilkového extraktu 1/8 hrnku burákového másla 3 hrnky moučkového cukru 35 karamelek 1 hrnek nesolených loupaných buráků 12 oz (cca 340 g) mléčné čokolády 1 lžička vody

Přepis titulků

Ahoj! Já jsem Todd Wilbur a tohle je Snickers. Nejznámější čokoládová tyčinka. Je v ní čokoláda, karamel, oříšky, nugát. Jednoduché přísady, takže můžeme udělat jednoduchý klon. Jak jednoduchý? Tak, že to dokážu udělat poslepu. Poslepu? Jo!

Poslepu. Takže si dám... tuhle masku na hlavu. A protože vidím nahoru a dolů, trochu to přelepím páskou. Jo, to je dobré. Tak jo, jdem vařit! Jdem vařit! Kde je kamera? Přísně tajné recepty! Todd Wilbur!

Prosím, přivítejte Todda Wilbura. VÝROBA PARÁDNÍCH KLONŮ ZNÁMÝCH ZNAČEK PŘÍSNĚ TAJNÉ RECEPTY S TODDEM WILBUREM Nejdřív potřebujeme vodu. Jednu lžíci vody. Lžíci. Potřebuju lžíci. Jen trochu vody. Momentík.

Musíme ji nalít do mísy. Myslím, že to je dost. Jo? Dobře. Jednu lžičku vanilkového extraktu. Tohle je... Tohle je lžička. Je to tak akorát?

Dobře. Trefil jsem se? Dvě lžičky burákového másla. Tohle jsou oříšky. Máslo. Kde je moučkový cukr? Měl jsem ho. Je to moučkový cukr? Jo. Tři šálky.

Jeden. Dva. Ujistěte se, že to jsou plné šálky. Tohle bude nugát. Těžko říct, kdy to bude. Jak to vypadá? Jo, už se to rýsuje. Sledujte.

Můžem to udělat rukama. Dívejte. Vidíte, je to jako těsto. Koukejte. Nedokážu říct, jestli jsem to dostatečně uhnětl. Ale myslím, že je to dobré. Strčíme to do ledničky. A necháme to ztvrdnout a budem dělat na karamelu a burákovém másle. 35 karamelek.

Počkej. Budem je potřebovat později. Tohle jsou kousky čokolády. 35 karamelek. A začnu rozbalovat karamelky. Jedna. Tohle přetočíme, protože to je nuda. Jde to vidět? Mám tady 35 karamelek.

A jednu v puse. Přidám trochu vody. Teď to ohřejeme. Na sporáku. Tahle část bude na prd. Tady to je pěkně na houby. Musíme to hodně míchat. Až se to rozteče a karamel bude vláčný, přidáme oříšky.

Zamícháme to. Tohle není dobré. Kde máme nugát? Nechci to minout. Dobře, tady. Můžeš to zabrat? Máš to? Doufám, že jsem se trefil. Je to horké!

Potřeme to po povrchu. Než to ztvrdne. Snažte se to udělat rovnoměrně. Au, to pálí! Co se stalo? Dobře, máme čokoládu. Máme náplň. Tohle bude záludné.

Musíme to rozřezat. Těžko říct jak je to tlusté, takhle poslepu. Prostě to nařežte. A pak to upravíme. Koukejte. Vidíte to? To je jako náplň. Do čokolády. Namočím to prsty, protože to je lehčí. Oklepeme přebytečnou čokoládu a položíme to na pečící papír.

Mrkejte. Podívejte se. Tady máte nugát a karamel. Dobře! Chutná to jako Snickers. Jestli tohle... dokážu udělat poslepu, předstate si, co dokážete normálně. Teď to musím sundat.

Přeložil: Rizyk Korekce: scr00chy www.VideaCesky.cz A mám po obočí.

Komentáře (222)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdyby někdo sledoval i dnes :D
Tak ten Kukuřičný sirup se dá sehnat ve zdravé výživě :) A nebo "speciální výživa v Tescu" Někdy také pod jménem zdravá strava či tak. A ten vanilkový extrakt se dá tam sehnat taky, a to i burákové máslo :)

10

Odpovědět

Není nad to, udělat si vlastní Snikrsku. :)

200

Odpovědět

kratase¨: dopadl jsem podobně..ale já snědl čokoládu, karamelky, oříšky a i ten nugát :-D

210

Odpovědět

Tak to abych šel rychle koupit ty ingredience =)

190

Odpovědět

skoda, vypadalo to zajimave, ale ja se k vysledku nedopracoval. Pi priprave jsme sned vsechny kousky karamelu :D

230

Odpovědět

Udělal jsem si to doma a je to super, ale musí se použít mléčná poleva ne obyčejná mléčná čokoláda. Ta se totiž hrudkovatí. :)

200

Odpovědět

Doufám, že zde budou další :D Je to super...

180

Odpovědět

kdo neví s tím sirupem zde máte seznam měst ve kterém se nachází obchody vlastnící tento prudukt http://www.vegetarian.cz/kde_nakoupit.html

181

Odpovědět

sím kde se dá sehnat kukuřičný sirup ???

182

Odpovědět

Burákové máslo se dá sehnat klidně i v tescu. Nebo vyrobit doma - najít si ingredience a postup například na googlu ;)

181

Odpovědět

Páni.
Seženu kukuřičný sirup a zkusím :D

181

Odpovědět

já bych docela byla zvědavá na něco z toho Starbucks :)

181

Odpovědět

To vypadadalo na konci ja hovno xD xD

186

Odpovědět

Možná bych to zvládnul udělat ale hůř by se mi sháněly ingredience. Kukuřičný sirup, vanilkový extrakt, burákové máslo...

186

Odpovědět

Ano souhlasím z JakER taky bych uvitála jiné recepty i to kuře z KFC :) určitě bych udělala těch receptů více :)

190

Další