První výherce v Chcete být milionářem

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:5 193
Počet zobrazení:54 360

John Carpenter se v roce 1999 stal prvním člověkem, který v soutěži Chcete být milionářem odpověděl na všechny otázky a dokráčel si tak pro jeden milion amerických dolarů. A nedokráčel si pro něj jen tak, ale velice povedeným a vtipným způsobem. Tomuhle chlapíkovi to nejspíš pálí a milion si určitě zasloužil.

Přepis titulků

Vypadá to, že jdeme pro milion dolarů. Nemůžu tomu uvěřit. Milion dolarů a máte všechny nápovědy. Vy je ale přece vůbec nepotřebujete, že? Jen vám ujasním pravidla. Pokud se spletete, budete mít o 468 tisíc dolarů méně. Spadnete zpět na 32 tisíc dolarů. Tady ji máme - otázku za milion dolarů.

Nemůžu se dočkat. Pouze jeden účastník vyhrál 500 tisíc dolarů v našem pořadu. Pokud jste připraven, pojďme pro milion. Který z prezidentů Spojených států se objevil v pořadu "Laugh-in"? Lyndon Johnson. Richard Nixon. Jimmy Carter. Gerald Ford. Rád bych zavolal svým rodičům.

- Využiju nápovědu na telefonu. - Jistě. Jak se jmenují? - Mému otci. Promluvím s ním. - Má jméno? Ano, má jméno - Tom. Dobře. Naši přátelé v AT&T nás spojí s vaším otcem. A uvidíme, jestli pomůže. - Haló? - Dobrý den, Tome? - Ano? - Zdravím, tady Regis Philbin z pořadu Chcete být milionářem. - Zdravím! Máme tady zrovna vašeho syna Johna.

- Vede si docela dobře. - Paráda! - Vyhrál půl milionu dolarů. - Páni! A jde si pro milion dolarů. A potřebuje vaši pomoc, aby je vyhrál! - Dobře. - Dostanete ho na příjem. Přečte otázku, čtyři odpovědi, jedna je správná. A teď už uslyšíte jen Johnův hlas. Johne máte 30 sekund, můžete začít.

- Čau tati! - Čau! Popravdě tvou pomoc nepotřebuju, jen jsem chtěl abys věděl, že vyhraju milion dolarů. Protože prezident, který se objevil v Laugh-in je Richard Nixon. To je má odpověď. Dobrá. Božínku. Co jiného říct, než - Debbie jedete do Paříže, tohle je konečná odpověď, vyhrál milion dolarů! Debbie pojďte za námi. Tady to je.

Gratuluju! Milion dolarů! John Carpenter! Dobrá, Johne. Mockrát vám děkuju. Hodně štěstí. Hodně štěstí i vám, Debbie. Přeložil: Rizyk www.videacesky.cz

Komentáře (144)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dík, ty komentáře jsou nádherný, v roce 2011 ještě lidi dostávali automaticky palce nahoru za to, že opsali doslova co se stalo ve videu. Dneska člověk musí tvrdě pracovat pro každej palec ať už nahoru nebo dolů

25

Odpovědět

Děkuji za osvěžení paměti, toto video je nádherné! :-) Jen mě mrzí ty chybějící čárky v titulkách.

20

Odpovědět

Like a Boss

30

Odpovědět

Carpenterové to maj prostě v sobě. :-D Tohle video jsem si pouštěl na základce a doteď mě neomrzelo, naprosto zabil!

50

Odpovědět

To je frajeeeeer!

20

Odpovědět

Video nefunguje :(

425

Odpovědět

Video opět funkční.

230

Odpovědět

like a boss

482

Odpovědět

:thumbup:

211

Odpovědět

Jblack: Asi milion dolarů. Ale kdyby se rozhodl neprodat to co ví, jeho znalosti mají cenu několika encyklopedií.

Udělal to stylově.

320

Odpovědět

To je démon!!! Fakt nejlepší !!!!

330

Odpovědět

No toto :D přitom zezačátku nevypadal na svoji inteligenci :D spíš mi přišel jak Forest Gump :D a pak .. xD

295

Odpovědět

DOPR***E to je borec!

321

Odpovědět

mno jo :) borec všech borců =)

270

Odpovědět

to je zaboják :D

250

Odpovědět

potkan: Právě, že tohle ze školy určitě nemá. Otázka za 1M bude taková prostě podpásovka, něco, na co by teoreticky zvládlo odpovědět naprosté minimum co se tam přihlásí a to jestli vůbec. Tento člověk měl buď neuvěřitelné štěstí nebo je to nerd jak se patří, což se mi připadá pravděpodobnější, když měl ještě všechny nápovědy.

292

Další