85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:801
Počet zobrazení:9 342

V tomto krátkém skeči se dozvíte pravou podstatu toho, co vede k rasistickým útokům. Možná o sobě tvrdíte, že rasisté v žádném případě nejste, ale toto video vás nejspíše přesvědčí o opaku.

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: xxENDxx Zdravím. Každých 45 vteřin někdenastoupí do výtahu černoch... a nějaká bílá kráva si začneustrašeně hlídat kabelku. Možná si myslíte,že si toho ani nevšimneme, ale opak je pravdou. A když si myslíte,že se tím chráníte, ve skutečnosti tím provokujetek surovému útoku.

Ten malý úkrok stranou, to křečovité sevřeníosobních věcí... Nejraději bych vám tu zkurvenoukabelku vyrval z rukou a zkopal tu vaší rasistickouprdel na jednu hromadu. Nicméně, neudělám to. Ale povím vám,jak se zachovám. BAF!

To máš za to,ty krávo! ... A TEĎ UŽ VÍTE JAK SE CÍTÍ

Komentáře (60)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A už by se mi zakousl do pěsti...

00

Odpovědět

kdo je tady Admin?otazka pro tebe-proc davas videa s timto tematem sem?aby to sledovali rasisti a mohly se tu vykecat ze svych malosti???podivej se na komentare Admine a poloz si otazku-ma cenu to rikat bilym ze jsou rasiste ale nikdy si to nepriznaji protoze v hlavach nemaji to cemu se rika rozum.
ach jo ti bily chudacci...

14

Odpovědět

Proč se rasismus nevztahuje i na něj? "White bitch" ?? Kde to k***a jsme aby tohle mohl říct? A taky se tady k tomu vyjádřím. Jsou tu tací co říkají, že ti "černí" (at už jde o cikány či černochy) kradou, protože jsou v nějaké finanční tísni (tuším že bylo řečeno 65%). Ale to přece svědčí o tom, že oni jsou ti, co nejsou schopni si vydělat a dělat, třebaže nějakou podřadnou práci (měli se prostě učit). Pro ně je zkrátka jednodušší krást. Já žiju v Ostravě a město miluju nadevše, ale prostě tady máme taky DOST cikánů. A at už jdu po ulici nebo jen sedím v buse, jsem před těmi opicemi napozoru, ALE POZOR! Tohle to odsuzovaní není na základě RASISMU, nýbrž na základě toho jak se chovají a u nás je, řeknu takových, 80% těch co kradou a "jsou nepřizpůsobiví" a proto je nesnáším ve své blízkosti. Nikdy kvůli tomu, že jsou tmavší (to by byl rasismus) ale proto jak se chovají a když už narazím na slušné cikány a že jedny takové sousedy máme, tak jsem na ně naprosto slušný a uctivý. Nejsem přece svině. A věřím, že v třeba v USA je to s těmi černochy podobné..

3515

Odpovědět

On řekl "dump bitch" ne white bitch -.-

01

Odpovědět

White bitch.. rasista jeden :)

323

Odpovědět

nejhorší lidi jsou ti, co upozorňují na rasismus sami, aniž by se něco dělo... ta ženská je o hlavu a půl větší, dala by mu pěstí a zdarec :D každopádně to beru jako legraci :)

2415

Odpovědět

Pošahan pritelkyne :D :D odtial je :D

191

Odpovědět

Ten chlap je jen paranoidní :-) Já bych si taky chytla kabelku pevnějc...a to i kdyby přistoupila bílá ženská...:-D Opatrnost musí bejt...co jsem v Praze,jsem taky ostražitější a opatrnější...:-)

264

Odpovědět

ja nevím ale beru to jako vtip :)

202

Odpovědět

Víííííííííc, udělali ještě asi 3 takováto další videa, tak sem s nimi

181

Odpovědět

Já bych to nenazýval rasismem, ale obezřetností :D

253

Odpovědět

F*ckin GREAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

186

Odpovědět

Všichni lžou a kradou.

184

Odpovědět

to Remain:
Kde jsi zjistil že negroidní rasa má v krvi násilí a krádeže?
(pro jistotu c****i jsou Europoidní rasa)
je pravda že USA můžou za většinu krádeží a násilností černoši, ale taky asi 65% lidí v sociální nouzi tvoří Černoši... :)

216

Odpovědět

Baf ! umírám smíchy nejsem rasista ale tohle video má něco do sebe .... nejsem bílej ani černej sem hnědej :D :D ale tohle neni rasismus

1825

Odpovědět

Oh, prosím! Kolik lidí by se asi bálo okradení od Cikána v obleku a dokonce s vestou? Tohle video mě nepřesvědčilo naprosto o ničem. O tom že mi tenhle druh demagogie pěkně leze na nervy sjem přesvědčen již dlouho. A jestli někdo považuje za rasismus, že si začnu v šalině vedle bandy pochybných existencí, které často ještě z dob základní docházky osobně znám, líp hlídat věci, tak mu klidně a hrdě řeknu, JÁ JSEM RASISTA! Rasová, sociální atd. profilace je naprosto přirozená věc a u drtivé většiny lidí o chování k druhým vůbec nerozhoduje rasa, ale dojem který dělají. To zase jen někdo dělá vlny a překrucuje si pravdu tak, jak se mu to hodí.

2110

Další