Povstalecká špína

Thumbnail play icon
54 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:73
Počet zobrazení:5 511

Po úspěchu fanouškovského filmu Voldemort: Rod dědice (velká poklona Mithrilovi) vám přinášíme další, tentokrát z prostředí Hvězdných válek.

Povstalecká špína vypráví o pilotovi, jehož kluzák byl sestřelen na ledové planetě Hoth. Vojáci Impéria jsou však velmi blízko...

Přepis titulků

Náš poslední transport opustil systém Hoth. KDYSI DÁVNO, V PŘEDALEKÉ GALAXII... Na vaši oběť nezapomeneme. ...NA HOTHU. Nechť vás provází Síla. Echo 12 volá velitelství! Echo 12 volá velitelství! Můj sněžný kluzák byl sestřelen a Lars je mrtvý. Potvrďte příjem! Potvrďte příjem!

Echo 12 volá velitelství! Echo... Zabiješ mě? Nebo co? Špíno! POVSTALECKÁ ŠPÍNA Překlad: DrGuryon www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tohle je hodně mimo. Není tam půlminuta, kdy bych si neřek, že to nedává smysl.

30

Odpovědět

Meh.

11

Odpovědět

Nic moc teda. Slovenský SW fan film One day I'll become... je teda úplně jinde. Kdo by chtěl mrknout tak tady: One day Ill become... (Star Wars fan film)

50

Odpovědět

Fakt dobrý tvl, díky! :)

00

Odpovědět

Ono by nebolo zlé aby sa tu "zrodil" prekladateľ (ako Ty?), ktorý by sa zameriaval hlavne (len) na SW videa z Youtube, myslím tie kratšieho zamerania . Mňa osobne napr, taký spomenutý Voldemort nezaujíma a som rád skôr za slabšie videa SW než super trooper Harry Foter video. Ale späť k SW. Veľké Dík za preklad. A ak sa niekto podujme, tak navrhujem "Pink Five Saga" preložiť, aspoň z odposluchu, ponevač tomu videu (videám) nerozumiem a môže to byť celkom vtipné.. ...a pre fanúšikov SW: "vedeli ste že existuje aj takíto formát knižnej interakcie? Ja som sa to dozvedel iba nedávno. To len pre zaujímavosť :-)" : Star Wars: A Pop-Up Guide to the Galaxy Pop-Up Book by Matthew Reinhart

11

Odpovědět

Amatér. Měl ji zabít a zasunout dokud je teplá.

115

Odpovědět

:D

00

Odpovědět

Tenhle film je o ničem, doporučuji: DARTH MAUL: Apprentice - A Star Wars Fan-Film je to o Dartu Maulovi než byl "vypuštěn" jako loutka imperátora.

10

Odpovědět

Vím o něm a už jsem ho i přeložil. Časem se tu objeví ;)

60

Odpovědět

+DrGuryonTak super :-)

10

Odpovědět

@ malic
Děkuji za uvedení odkazu.
Cz titule to má, ten Červenej je sympaťák, ta poslední mrtvá je docela šukézní…
Co si přát více!
·
EDIT
např. toto má též české titule (délka 17:57)
Star Wars: The Old Republic Mini Movie (All Cinematic Trailers) 1080p HD
chce to se jen trochu porozhlédnout   :-)

00