Supermarketové války

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:456
Počet zobrazení:5 462

Krátkometrážní film od Free Range Studios paroduje svět Hvězdných válek. Ve světě supermarketu totiž zuří válka mezi přírodnímy, organickými potraviny a radikálně chemicky upravovanými potravinami. Ve videu se objevuje několik jmen, které si překlad zaslouží, ale nechtěl jsem ho dávat přímo do titulků. Cuke Skywalker - Okurka Skywalker, Ham Solo - Šunka Solo, Darth Tater - Darth Brambora, princess Lettuce - princezna Saláta.

Přepis titulků

Ne tak dávno, v ne tak dalekém supermarketu... Žijeme v temné době, mladý Cuku. Co tím myslíš, Obi-wane Cannoli? Přes tisíce generací jsme my, organické potraviny, žily v harmonii podle kodexu farmy. - Farmy? - Ano, Cuku. Farma je to, co nám dává naši sílu. Je to druh pole, které vytváří všechny jedlé věci. - Páni...

- Ale nyní byl obchod obsazen... ...temnou stranou farmy. Impérium znečištění a pesticidů nemilosrdně dobylo obchod. Téměř vyhladilo veškerou organickou populaci neobhajovatelnými a krátkozrakými úpravami, například genetickým inženýřstvím, ozařováním a použiváním toxických pesticidů. Svedeni nizkými cenami nechtějí lidé ani vědět, odkud jejich jídlo pochází. Skutečné zásady farmy jsou již téměř zapomenuty. Ale je zde nová naděje.

SUPERMARKETOVÉ VÁLKY Rostoucí hnutí odporu, nazývané Organičtí rebelové, vzdoruje impériu. Tofu-D2, kde jsi? Musíš se naučit zákonitosti farmy. Pokud se tedy chceš připojit k rebelům a zachránit princeznu Lettuce. Pomoz mi, Obi-wane Cannoli, jsi má jediná naděje. Samozřejmě si ale budeš muset najít přátele, kteří ti při tvé cestě pomohou. Já jsem Ham Solo, kapitán Millenia Scally.

Slyšel jsem, že hledáte loď pro převoz do systému Organika. Ano, to vskutku hledáme. A máš rychlou loď? To jednoznačně mám a ještě mám nejlepšího kopilota v sekci se zeleninou: Chewbrokolu. Čeká na nás velké nebezpečí. Dávej pozor na ty Thaj fightery . Vidím je, vidím je. Rychle, míří k tomu malému měsíci. To není měsíc.

To je meloun. Meloun smrti! To obrovské ovoce pro nás představuje velké ohrožení. Nejsi trochu moc vysoký na vajíčko? Aha, uniforma. Jsem Cuke Skywalker, přišel jsem tě zachránit. Přišel jsem s Obi-wanem Cannolim. Pojď.

Pro štěstí. Tvá bitva nebude snadná. Musíš se střetnout se zlým pánem temné strany. Darthem Taterem. Tater byl kdysi mým žákem. Ale poté se obrátil na temnou stranu farmy. Nyní je spíše chemikálie než zelenina. Zvrácený a ďábelský.

Zradil a zavraždil tvého otce Organica Skywalkera. Obi-wan ti nikdy neřekl o tvém otci. Řekl mi toho dost. Řekl mi, že jsi ho zabil. Ne, já jsem tvůj otec. To je... přece nemožné. Nahlédni do svého nitra, Cuku. Ty víš, že je to pravda.

Připoj se k mně a společně budeme vládnout supermarketu jako otec a syn. Néééééé! Já se k tobě nikdy nepřidám! Nauč se zákonitosti farmy, Cuku. Pomož rebelům odkrýt technologické úpravy temné strany a jejich následky. Musíme vyhrát tuto bitvu. Použij farmu, Cuku. Odprosti se od své šlupky.

Je to na tobě, Cuku. Ty jsi poslední naděje rebelů. Není to tak, Yogurte? Silně spojen s farmou, on je. Poslední nadějí ale Cuke není. Ještě jedna zde je... vy! Když obchod ty navštívíš, ochránit svoji planetu a rodinu od temné strany můžeš tím, že jídlo organické vybereš si.

Nechť vás provází farma. Navždy. Překlad: Jaecen www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

May the farm be with you! Always!! :D

180

Odpovědět

Dokonale .. naprosto! Jsem velky fanda SW ale tohle me proste rosekalo. :-D

180

Odpovědět

"Oprosti se od své slupky." ROFL

180

Odpovědět

Píííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííčovina

1828

Odpovědět

bigu to neni chyba nikoho on pak dal rika dark side of farm takze to neni chyba

180

Odpovědět

me nejvic rozsekalo kolem 1:40 to rajce jak padne XD

180

Odpovědět

Není to tak? Yogurte? :D

180

Odpovědět

Nuuuuuuudaaaaaaaaaaa!!!

1912

Odpovědět

Me zase zaskocil Tofu D2:-)

180

Odpovědět

to je dokonalý nejlepší je tam Chewbrokol :-D rrrrrrrrr

180

Odpovědět

Nechť tě provází farma Cuku :D lol taková píčovinka a co jsem se u toho nasmál rrrrrrrrr :D

180

Odpovědět

Chyba v překladu nvm jestli i v dabingu ale na 04:43 je tam temné strany místo temné farmy

180

Odpovědět

Scorpio: Trekies

180

Odpovědět

to je opravdu povedený kousek, sice ty anglické názvy zeleniny v překladu tak nevizní, ale jak by ŕekl otravný pomeranč : nu což. Od teď jenom bio, zachráníme supermarket ! :)

180

Odpovědět

Hustarna fakt vytlem :-D

180

Další