Thumbnail play icon

Voldemort: Rod dědice

79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:366
Počet zobrazení:66 188

Krátký film Voldemort: Rod dědice je dlouho očekávaným fanouškovským snímkem, který se zaměřuje na původ Voldemorta a jeho život po opuštění Bradavic. Celý příběh se odehrává z pohledu Griši McLaggenové, dědičky Nebelvíru, která u sovětského ministerstva kouzel hledá jeden specifický deník.

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtěla bych se zeptat co je to vůbec za film když se o tom jenom výpravy????

02

Odpovědět

Druhačka? (Uvědomili si vůbec, že druhákovi je 12 let?) Vypadá tak na 5.-6. ročník. A když si člověk spočítá ty roky, kdy se to jakože odehrálo, kulisy nesedí. Mluvíme o 80.-90. letech 20. stol., prvky z 21. tam nemají co dělat. To samý vodopád, který se v okolí Bradavic ani jednou nevyskytl (mohli tu scénu zasadit na známé bradavické místo). Celkově, vůbec se mi to nelíbí. Je to sice jen fanfilm, ale mohli se víc zasnažit propůjčit tomu rysy Rowlingové. Chvílemi jsem měla pocit, že to vůbec k tomu světu Pottera nejde, jen si někdo chtěl udělat jméno na něčem tak známým, jak je Potter. Za mě propadák a ztracený čas během sledování. :)

21

Odpovědět

Chtěla bych vědět, od kdy je druhákovi 12 let, protože pokud myslíš druhou třídu na základce, mně teda bylo tehdy max. 8 a ve druháku na střední 17... V 5.-6. třídě je právě dítěti 12 let, máš to nějaké popletené.

18

Odpovědět

+NataliaDo Bradavic se nastupuje v jedenácti, tudíž druhákovi musí být dvanáct. #commonpotterknowledge

90

Odpovědět

mno, podle obsazení to tipuji na italskou posádku a teda nevím, potterovský film v italštině, to by znělo asi hodně divně...tudíž si myslím, že nenáviděný anglický dabing je v cajku ;) jinak není co vytknout. Lidi, vždyť je to fan film a jako takový je to naprostá pecka.

20

Odpovědět

Naopak je celkem toho dost, co vytknout.

Od scénáře (a "překvapivého zvratu, že Gríša je vlastně Voldemort") po provedení.

15

Odpovědět

Pročetl jsem si diskuzi a musím říct, že mám návod pro vás ostatní, kterým se nelíbí zvuk a dabování. Já tento film sledoval bez zvuku v práci a musím říct, že jsem si to naprosto užil. Výborné scény s, na fan film, super CGI. Samozřejmě nejsem zapálený fanda, takže nevím co sedí a co moc ne v ději, ale jako fan film to bylo super. Za mě jasná 5. Doma si ještě schválně poslechnu zvuk, jak tu každý píše, ale já jsem spokojen.

30

Odpovědět

Když teď opomenu film jako takový tak jsem si chvílemi říkal co je to ksakru za překlad. To mě snad několikrát iritovalo víc než těch pár omluvitelných nedostatků samotného filmu.

06

Odpovědět

Nějaký konkrétní příklad, aby tvůj komentář nebyl jen ránou do prázdna a mohli jsme případné nepřesnosti nebo chyby opravit?

160

Odpovědět

titulky mi nejak nestihaly film. dlouho jedna veta a pak mi prezkocilo třeba pet dialogu, takze pulku nevim o cem byla...

06

Odpovědět

to dabovanie hlasov bolo neskutočne hrozné s pozeraním sa na scény ... neviem síce či to je čisto ruský počin alebo odkial to celé pochádza ale jednoducho to malo byť nahrávane naživo, už len to by pridalo profesionalite a trochu odlahčilo herecké výkony, ktoré síce neboli až také dobré ale mohli vyznieť lepšie

61

Odpovědět

Za tohle vás miluju :D Díky za překlad díky moc

130

Odpovědět

Ahoj, film se ni nahodou celkek libil. Dlouho jsem se na to tesil, takze me jen zklamala delka a chtel bych se zeptat, kam se poděly sceny, ktere byly v traileru. Napr. Kdyz Tom zabije Lazaruse i Wiglafa. V traileru tyto sceny jsou, ale v konecnem filmu o tom Griša(Voldemort) pouze vypráví.Diky

00

Odpovědět

Rusko a Harry Potter prostě nejdou k sobě...

151

Odpovědět

Bože to byla sračka

511

Odpovědět

Chvílemi jsem si říkal, jestli není lepší dostat drátem do oka. :D...Vizuál není špatný, ale ten dabing (jestli je to dabing, originál takhle snad nezní ne ? :D) je na palici. Fakt hrozná, herecký výkony ještě horší(i v ordinaci jsou lepší výkony :D. Hudba mi neseděla. Asi všechen rozpočet utratili za čočky. Preferuji vyprávění pomocí povídky nebo stačí shrnutí faktů a děje 4/10

80

Odpovědět

Dvakrát jsem to málem vzdal, ale nakonec jsem to dokoukal. Titulky pěkné. Zvuk občas posunutý. Herecké výkony nic moc. Kameraman s režisérem si potřebovali vyzkoušet mnoho různých typů záběrů. Hlavní herečka hrající dvanáctiletou druhačku. Kouzla ušla, i když jsem měl občas pocit, že vidím scifi, a ne příběh z pohádkového světa.
Příběh celkově pěkný, ale znova se na to nepodívám.

150

Odpovědět

Přijde mi to trošku smutný, jak je každý najednou video odborník (celkově i na Youtube). Co by to udělal lépe... jak nedokonale jsou natočený některý scény, jak detail sem, detail tam. Upřímně jo, chyby to mělo, ale když by byl v pořádku ten dabing (to mě hodně iritovalo), tak mi to přišlo jako velmi povedený kousek. Ano, nečetl jsem ani jednu knihu, nemám nastudovanou tu historii, ale když to zhodnotím takto obecně jako člověk co viděl všechny filmy, přišlo mi to skvělý, zajímavý a na fanoušky natočený film hodně nadprůměrné.
Líbil se mi ten průběh, pěkně zvolená hudba, dokonce oceňuji, že se opravdu snažili přiblížit ty lokace filmovému HP stylu.

Matně jsem hledal rozpočet, pokud je pravda to, co někdo plácnul v komentáři na YT (asi 500.000 Kč), tak ve finále to na hodinový film není tak moc. Vzhledem k propracovanosti některých scén, vypůjčení techniky, hudba, postprodukce. Kdejakej tříminutovej spot na nějakou přiblblou značku stojí v podobných řádech.

Mě osobně to prostě potěšilo. Nebudu to hnát do výšin, jako topství, ale neurazilo mě to. Ta sledovanost hezky roste za posledních pár dní, ale to je celkem pochopitelné s tímhle tématem.

152

Odpovědět

Díky moc za překlad. :)

Když na začátku říká: "Is that your diary?", tak jsem chvíli čekal odpověď ve stylu: "No! It's a journal!" ))

141

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)