Darth Maul: Učedník

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:238
Počet zobrazení:19 401

V tomto krátkém fan filmu se podíváme na poslední momenty výcviku Darth Maula.

Přepis titulků

DARTH MAUL UČEDNÍK Naši nepřátelé zaplatí, za to, co nám udělali. Vyhlazení našeho lidu nezůstane bez trestu. Po tisíc let jsme čekali, schovávali se, pozorovali. Ale náš čas k útoku konečně nadešel, můj učedníku. Nyní jsou Jediové slabí. Oslepeni arogancí a omezeni soucitem odmítají pravou podobu Síly.

To, že nenávist nás činí mocnými. Brzy budeš dost silný a pomstíme se. Avšak prozatím musí naše přítomnost zůstat skrytá. Nesmí se dozvědět o našem plánu. Musíš naše tajemství chránit za každou cenu. Každý vetřelec musí být ihned zničen. Blížím se ke zdroji signálu.

Cítím to. Výborně. Počkat! Asi je tu něco dalšího! Ne! To není možné... Neměli jsme sem chodit. Musíme informovat radu! Není čas.

Musíme se s ním vypořádat sami. Soustřeďte se! Nenechte ho utéct! Zůstaň u mě. Ne! Prohrál jsi, vzdej se! Nemáš kam utéct! Nedokážeme ho porazit, musíme se stáhnout!

Pokud nám unikne, může to být náš konec! Musíš mi věřit. Dobře. Sithe! Tvůj styl boje je dlouho zapomenutým uměním... Ale už ho prohlédl. Pojďme, už jsme ztratili dost! Porazíme ho!

Neboj se, můj mladý učedníku, ochráním tě. Pojď! Soustřeď se! Uteč! Vedl sis dobře, můj učedníku. Je s tebou spojena velká Síla. Přivedl jsem sem tyto rytíře Jedi pro tebe.

A každá smrt tě učinila silnějším. Žádná lítost, žádný soucit tě neomezuje. Jsi skutečně mocný. Darth Maule, tvůj výcvik je u konce. Toto je začátek konce všech Jediů. Ano, můj mistře. Překlad: DrGuryon www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Směšné... Všichni zhruba stejné zkušenosti a jeden porazí pět? Autor nikdy nedrzrel meč v ruce..

00

Odpovědět

Nejspíš neznáš postavy SW ;) DM jeden z nejlepších co ovládá světelný meč. :)

00

Odpovědět

Až na tu zdlouhavou předehru před finálním duelem to šlo.
A na to, jak mocně švihl mečem, jsem na té ležící dívence neviděl ani škrábnutí. :-)

40

Odpovědět

Fenomenální! Je neuvěřitelné, co lze vyprodukovat jen s hromadou nadšení.
Darth Maulovi jsem fandil - a co si budeme povídat - zlo je mnohem silnější, ale dobro má prostě lepší propagaci.
Nebál bych si tenhle kousek fiction označit za lepší, než většina epizod SW. A ta mladá učednice... :-o

40

Odpovědět

Z tvorcov tohto bolo cítiť, že majú celé Star Wars univerzum oveľa radšej ako autori poslednej filmovej epizódy.

282

Odpovědět

Naprostý souhlas!

30

Odpovědět

Breakdance sword fight. Jsem si chvilku říkal jestli do těch nejdivočeších kreací nezačnou ještě rapovat. :-D

50

Odpovědět

Proč mě těchhle cca 15 minut uspokojilo více, než celá epizoda VII?

292

Odpovědět

Doporučuji animovaný seriál Clone Wars z roku 2003. Má velmi podobnou poetiku, dá se shlédnout zhruba za 2 hodiny a epizoda III na něj navíc velmi úzce navazuje.

00

Odpovědět

trapas...5v1 prohrat...obivan ho zvladl 1v1 po tom co Jinn umrel @feelsbadman

93

Odpovědět

to si pamatujes nejak spatne ne? Taky s nim celou dobu Obi Van prohraval, az na jeden posledni prekvapivy uder na konci souboje. A to jsou Obi Van a Qui Gon Gin uplne jiny level, nez tady ti z videa... Takze dava smysl, ze je vsechny porazil.

132

Odpovědět

+Nesouhlasimale nikdo se nepta na to jak probihal souboj...vsichni si pamatuji jen viteze a tim byl obi van a jak vis ze jsou jiny lvl? slecna mela mistra stejne tak jako obi van mel Jinna...stat se mistrem Jedi neni jen tak neco, vsak on anakin o tom vi sve :D

41

Odpovědět

+NesouhlasimSouhlasim jen jeste doplnim ze darth maul byl natolik mocny ze obyvanovo rozpuleni prezil

40

Odpovědět

Mladý Obi Wan používal totiž cheaty... Dokázal Maul zabít, ikdyž ten měl tehdy přeci nepřekonatelnou high ground výhodu, kterou Obi Wan později sám využil... Takže fér to jistě nebylo.

10

Odpovědět

+zwiratkoNe , Byla to Maulova arogance co ho stála , nohy a zároveň zoufale/geniální tah Obi-wana. Maul měl možnost Obi-wana zabít , ale místo toho si toho vychutnaval zároveň se přestal soustředit a povolil v připravenosti myslel si že mu mladý padawan nemůže ublížit. Obi-wan se pouze soustředil na tento pohyb. A jakmile se Obi vymrštil , Maul už nebyl schopen zareagovat. Aneb pýcha předchází pád.

30

Odpovědět

Pěkný vizuál a super souboje. Nic víc v SW fan filmu není třeba.

70

Odpovědět

"Všechno ona umí už."
"Jak je to možné, Mistře?"
"Lootboxy ona koupila sobě!"
:D

330

Odpovědět

Nový star wars filmy by si měli vzít setsakra příklad! Tohle je přesně to co jsem na Star wars filmech vždy měl nejradši, parádní choreografický souboje s mečema, ted tam akorát lítaj a střílej jak šaškové v nudnejch akčních scénách, semtam nějakej výbuch absolutní nuda. Klobouk dolů před tímhle fanfilmem, kterej strčil v mejch očích nový Star Wars filmy do kapsy.

296

Odpovědět

Ty jo, na fan-film fakt super!
Možná by tomu slušel delší formát, takhle to působí jakože někdo vystřihl čtvrthodinu z celovečerního filmu nebo seriálu. Taky zamrzí pár těch klišé (nebo já je tam aspoň viděl), naběhnou na Maula, místo toho aby aspoň jeden zkusil zmizet a podat hlášení. A když se s ním bijou, pět na jednoho, vždycky bojuje jeden nebo dva a ostatní jakože čekaj, eh... (ok, nejsem šermíř nebo choreograf, takže možná je to jen můj mylný dojem).
Ale to jsou jen detaily, jak říkám, minimálně na fanfilm víc než super

100

Odpovědět

Naprostý souhlas. Jen ta bitka 5v1. Ono i při pěstním souboji 5v1 není jednoduchý se tam nacpat najednou. Takže i na ulici do tebe budou bušit třeba jen dva nebo max tři a zbytek bude čekat na místečko. Natož pak se svět. meči. Nebo alespoň si to jako lajk tak představuji. Nikdy jsem naštěstí nemusel čelit 5 lidem, ale i 2 pokud nejsou sehraní mají problém se vejít bez nějakých zbraní, jen ručně na jednoho. Pokud ten jeden jen nestojí a nebo už není na zemi. V tom případě je to pak jednoduché.

10

Odpovědět

za mě super! na to že je to fan-film.. lepší akce jak v těch nových filmech od disney, kde mají milionovej rozpočet

152

Odpovědět

Celkem nudné. Bez příběhu, pouze zdlouhavý boj.

924

Odpovědět

Toto video tu uz bolo ci?

43

Odpovědět

Darth Maula jsem měl velice rád, podle mě byl ze všech filmových Sithů nejzajímavější.

320

Odpovědět

Podle filmů byl Maul šíleně plochá postava, možná zajímavější než Tyrannus, ale na Sideouse neměl.

52
Další