Red Hot Chilli Peppers - Monarchy of Roses

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:187
Počet zobrazení:3 080

Druhý singl z nového alba I'm with You kapely Red Hot Chilli Peppers nese název Monarchy of Roses. Videoklip byl zrežírován Marcem Klasfeldem a tématicky je inspirován uměleckou tvorbou Raymonda Pettibona. Zhlédnout ho můžete jak s českými, tak anglickými titulky. Jak se vám líbí nové album a které je vaše nejoblíbenější? CZ EN

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Karmínová vlna proudí skrz tvé prsty, zatímco si spíš. Sliby neposkvrněného režimu jsou ty, které plníme. "Máš to ráda tvrdě?" ptám se. "Jsi na to připravena?" Pettibonova kalika jsou místem střetu kultur. Několik mých nejlepších přátel nosí korunní barvy. Mary to chce vybudovat a Sherri zase strhat na zem, holka. Spasitel tvého světla.

Monarchie růží. Monarchie růží dnes v noci. Kříženec mé bývalé královny, jejího legendárního pohledu. Svaté slzy Irska jsou překrásným břemenem. Několik mých nejlepších přátel zná tajemství tohoto města. Mary to chce rozvířit a Sherri zase obrátit vzhůru nohama, holka. Námořníci noci. Monarchie růží.

Monarchie růží dnes v noci. Několik mých nejlepších přátel nosí korunní barvy. Mary to chce vybudovat a Sherri zase strhat na zem, holka. Spasitel tvého světla. Monarchie růží. Všichni chceme tu růži, co znáš. Projev nám lásku, než odejdeš. Řekni, že to uděláš a že to chceš.

Z historek víš, že se ti nevysměju. Všichni chceme tu růži, co znáš. Projev nám lásku, než odejdeš. Řekni, že to uděláš a že to chceš. Z historek víš, že tě budu vždy strašit.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Redhoty mam docela rád - ale takhle mi moc nesedla - ale ta animace je parádní! :)

180

Odpovědět

Preložte niečo z Fruscianteho éry. Ako stále sú pomerne dobrý, ale John tam chýba. Ako keby boli už len Red Hot Peppers, Chili niekam zmizlo. A ešte niečo, ich texty sa nemôžu chápať doslovne, ale za každou pesničkou je nejaký príbeh, aspoň ho treba jemne načrtnúť. Preto by mal tieto veci prekladať niekto, kto minimálne prečítal Scar Tissue (autobiografia Tonyho Kiedisa).

190

Odpovědět

Odchodem Fruscianteho jsou RHCP poloviční. Ale pořád to není nejhorší. ...A souhlasím s tím, že jsou tam lepší písničky, než je tahle.

180

Odpovědět

Proboha... Anthony s knírkem?!

180

Odpovědět

maj tam i lepší kousky než je tohle ..

180

Odpovědět

Mno není to špatné.

180

Odpovědět

RHCP má všechny alba kromě posledního super. To poslední nestojí za nic...

184

Odpovědět

Vlk Cze: nemůžu souhlasit..dřív jsem bral hned kytaru do ruky, abych si je zkusil zahrát a týden mi lítali v hlavě, ale teď nic..škoda

180

Odpovědět

coffe shop

180

Odpovědět

dajte sem neco od Three Days Grace a Rise Against plssss !!!!!!!

180

Odpovědět

přeložte prosim otherside

180

Odpovědět

RHCP mám rád, ale opravdu tahle písnička? Mají mnohem větší a lepší repertoár.

180

Odpovědět

Písnička jako taková celkem v pohodě. Text totálně o ničem.. ale ta basa! nemá chybu.

181

Odpovědět

Mám hodně rád RHCP, takže tímto jste mě potěšili... Ale album se skloňuje stejně jako centrum, datum, kvantum, maximum, minimum, plénum. Správně by teda mělo být z nového ALBA! :)

180

Odpovědět

Red Hot Chili Peppers jsou moje nejoblíbenější kapela. Sám hraju na baskytaru a Fleovy basové linky na I'm with you jsou úžasné! Naprosto miluju Police Station piánový sólo dechberoucí!

180

Další