RHCP - Under The Bridge (doslovná verze)

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:287
Počet zobrazení:4 069

Po delší odmlce pokračujeme v doslovných verzích písní, které se již proslavily, ale zanechaly za sebou takový klip, k němuž prostě není možné nemít doslovné komentáře... A než se tu spustí flame - Red Hot Chilli Peppers mám moc rád! ;)

Přepis titulků

Překlad: Překlad: bakeLit Překlad: bakeLit www. Překlad: bakeLit www.videa Překlad: bakeLit www.videacesky.cz Překlad: bakeLit www.videa Překlad: bakeLit www. Překlad: bakeLit Překlad: Někdy si zpívám pod fialovými reflektory.

Čas od času na sobě nemám tričko a kývám u toho hlavou. Pode mnou se cosi objevuje. Fotka mrakodrapů. Panorama Los Angeles, protože tam je domov můj.

Teď vidíte týpky, co se mnou hrají v kapele. ale Flea svoji kytaru jen drží. Dřepím si na ulici a na tričku mám "DO PEKLA". Štráduju si to centrem a koukám na svý kámoše. Koupím si tričko.

Asi neumí anglicky. Teď se můžete koukat na dvě věci... Díky tomuhle super dvojitému obrazu. Pořádně to fialový světlo zeslabte. Není to Will Ferrell? Dole je k vidění jakýsi malý chlapík, jak brnká na kytaru. Pohled skrz kaleidoskop, postupně však mizí z obrazu...

Jo, jo. Nejsem si zrovna jistý, jestli je tohle fakt policajt. Na tohohle radši kývnu, aby mě náhodou neokradl. Najdeme tu dokonce i Asiata, ale hlavně Hispánce.

Tak to chodí v centru LA. Sledujte moje zelený oko. Teď mě hezky překryli... něčí ošklivou barabiznou. Na dvorku nemají ani trávník, jenom hromadu hlíny. Dostaneme se vůbec pryč... z tohohle nudnýho záběru?

Z rukou mi lítají animace. Pomalá závěrka... Jo, jo. Noční jízda autem, jo, jo... Dlouhý vlasy, řekl jsem: "Jo, jo..." Culík... Vyhrává nám v oblacích... Utíkám po ulici.

Vlasy v culíku. Proč běžím tak pomalu? Teď vidíme atomový hřib. Za mnou vybuchuje atomová bomba. Radši bys měl trochu přidat. Jen se podívejte na moje prsáky ve zpomaleným záběru... Jo, jo... Zpomalený záběr, ne, ne, ne...

Jo, jo... Dlouhý vlasy, řekl jsem: "Jo, jo..." Zpomalený záběr... Je mi kosa.

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jaaj uz je znamy flammer tady nema cenu se snim hadat . Je to akorat o nervy . Nevidel jsem video ktery by pochvalil XD

181

Odpovědět

Nechte JaaJ, už minule psal, že má nějakou poruchu s nervama, tak ho ještě zbytečně nerozčilujte :)

181

Odpovědět

Redhoti jsou moje nejoblíbenější kapela mám je aji vytetovaný na prstech :-D

180

Odpovědět

2222222 JaaJ: Nevadí, že jsi tady pro smích a že svojí přítomností vyvoláváš u mnohých vztek a zároveň pocit, že větší vůl snad nemůže existovat. Takže, pro jednou si to urovnejme. Je úplně jedno, jestli dá před tvoje jméno 2 anebo to. Víš, slovíčkařit tady o něčem, o čem ty nemáš ani páru je úplně zbytečné. Mimo jiné, mnohý Američané, či Angláni to používají taky. Říká se tomu hovorová angličtina! Příkladem toho můžou být třeba toto: U r suck! Takže, běž si poučovat lidi do ústavu, obyčejní lidé nemají náladu na tvoje hloupé připomínky. A Jestli ti zde vadí, nějaký překlad písní, tak rada pro tebe: nelez sem, neklikej, nediskutuj a hlavně, nedělej ze sebe ještě většího vola, než doopravdy jsi. Né, že by ti to neslušelo, ostatně proto si se asi taky nerodil, ale hlavně to otravuje a nutí takové lidi jako já, aby se tu s tebou zahazovali a snažili se ti vnést do duše aspoň trochu racionality a osvícení!

181

Odpovědět

Chcelo by to normalne veci od rhcp prekladat. Pokial viem este tu nieje ziadna ich pesnicka. To je dost smutne, veci ako Snow,Californication, alebo Otherside by som velmi rad videl v cestine.

180

Odpovědět

JaaJ: Jsi dement jdi se zabít kriple

180

Odpovědět

"two" a "to"

184

Odpovědět

to JohnnyRockerEver : a ty jsi též všem pro smích jak můžeš dát 2= two , před můj nick ?
ano vyslovnost je sice stejná ale rozdíl mezi two a to je dost velky..tvl nauč se anglicky.

183

Odpovědět

Hustý :D Doslovný videa mě dokážou pobavit, když jsou takhle povedený :) Klidně překládejte další, jestli to někomu přijde jako "znesvěcení" a má radši originál, nemusí na to přece koukat, když je to v názvu napsaný.

180

Odpovědět

paradni a pro ty co tyhle videa nechapou by nebylo spatny davaz sem i original verzi...nebojte nejsem jednim z nich :-D

180

Odpovědět

2 Jaaj: Chlapče ty jsi mi (hádám že ne jenom mě) úplně ale úplně pro smích...

181

Odpovědět

"Na tohohle raději kývnu, aby mě neokradl." ×Đ

180

Odpovědět

Jaaj si dement nekdo mu smazte ucet takovejch debilu tu je az moc

181

Odpovědět

Nevíte kdo to nazpíval ? :D že to zní uplně podobně jako original

180

Odpovědět

Jaaj: to není překlad pokud sis všiml!

181

Další