Rhys Darby - Hra na válku

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:520
Počet zobrazení:6 399

Další stand-up komik se jde ucházet o vaši přízeň. Tentokrát se jedná o Rhyse Darbyho z Nového Zélandu, kterého můžete znát především jako herce. Objevil se například v seriálu Flight of the Conchords či ve filmech Yes man nebo Piráti na vlnách.

Ve filmech je většinou hraje postavy "loserovějšího" charakteru, ale zde ukáže trochu i svou jinou stránku osobnosti a svůj neobyčejný talent.

Přepis titulků

Překlad: Ninjer www.videacesky.cz Jako malý jsem vyrůstal na páté havenuje. Takhle se to asi nevyslovuje. Slyšeli jste to? "Na páté chavenjue." "Je to pátá avenuje! Co to meleš, ty ťulpasi?" Prudič. Ale má pravdu. Byla to slepá ulička s otočkou na konci... Nevýhoda byla, že to tedy byl jenom jeden směr. Pořád jsme se vraceli.

Nemohli jsme vypadnout. Jako děti jsme si hráli na válku. S kamarády nás nevím proč vždycky napadla válka. "Co budeme dělat?" "Zahrajem si na válku!" Byla to hloupost. Někteří zahynuli... Ztratili jsme pár skvělých děceck... Takový věci jsme dělali. Dělali jsme, že máme zbraně, a stříleli po sobě. Já byl vždy "zvukař".

Takže mí kamarádi dělali: "Rhysi, už se blíží! Střílej!" A já: "Dobrá..." "Jaks to udělal?" "To je jako co? Skoro ani neslyším. Lehni si, budu tě krýt. Jeden mrtvej. A další. Nesnaž se.

Není to vůbec slyšet. Pro ně jsi jen jako blbeček s... Hoď granát třeba. Nebo nůž... To už je lepší. Máš jeden zásah. A hele, vrtulník. Díky za potlesk pro vrtulník. Cítil jsem se jako doma. V dětství si jen mysleli, že jsem debil.

Šli radši domů. "Kam jdete?" "Domů, jsi debil." "Není to pravej vrtulník." "Já vím, proto seš debil." "Chtěl jsem jít s tebou, ale trhni si. Můžeš si za to sám. Já ani chodit nemusím, mám jetpack." Jetpack. "Kdo je teď za debila?" To jsem já. "Jdeš pěšky jako trapák!"

"A sakra. Do prčic!" "Leť, ty mrdko!" "Došel benzín." "Neříkej." "Co udělá tohle?" Takže jsem moc přátel neměl... Ale potřebujete je, když umíte tohle?

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ako je možné, že to má len 88% ?

10

Odpovědět

KO-NEC-NE!!!
Konecne niekto, kto stoji za to. Toto je prvy stand up typek ktoreho som si pustil hned 2x po sebe. Rozmyslal som preco sa mi tak lubil..Asi preto, ze jeho humor nieje ziadna pretvarka, prirodzeny, perfektna praca s mikrofonom. Nema potrebu si z nikoho robit srandu, nikoho urazat a clovek sa na nom aj tak perfektne pobavi. Super, dufam ze pribudnu dalsie veci od tohoto komika. Dakujem

250

Odpovědět

to je borec

222

Odpovědět

Chvilkama zábavné. V konkurenci častěji nabízených komiků však přeci jen slabší.

2015

Odpovědět

Uplně jsem si vzpomněl na toho černocha z policejní akademie :-D

241

Odpovědět

Michael Winslow, já taky :)

201

Odpovědět

+BurgStejně jako já:))

203

Odpovědět

+Karel9Já taky XD

203

Odpovědět

strasne dobrej byl v YES MANovi.. uz tam slo videt, ze ma talent, jak krasne ztvarnil Harryho :D

201

Odpovědět

Tak ten je hustej psychouš :)

202

Odpovědět

Tak tomu říkám umění! :D

203

Odpovědět

dobrej zvukar :D

213