Rihanna - S&M

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:553
Počet zobrazení:6 828

Je tu další video na přání - snad uživatele s nickem vegasss7771 potěší. ;)

 

Rihanna, vlastním jménem Robyn Rihanna Fenty, se narodila v roce 1988 na Barbadosu.
Její tvorba je ovlivněna styly r'n'b, dance, dancehall, reggae a taktéž barbadoským popem. Jednu z jejích nahrávek dostal do rukou Jay-Z, který s ní podepsal smlouvu u jeho nahrávací společnosti. Proslavila se hned svým debutovým albem "Music of the Sun" a singlem "Pon de Replay", který z něj pochází.

Píseň "S&M" je z jejího pátého studiového alba "Loud", které vyšlo v minulém roce. "S&M" se dostalo velice smíšené kritiky. Taktéž se umístilo vysoko na žebříčcích hitparád v Austrálii, Norsku, Irsku, Velké Británii atd., ačkoli nebylo vydáno jako singl. Ve videoklipu Rihanna trestá lidi z médií, kteří ji někdy ublížili - včetně pomlouvačného bloggera Pereze Hiltona. Je vyjádřením toho, že lidi nemůžete zastavit v mluvení o vás a musíte být silní, abyste se s tím vypořádali. Video bylo kvůli zřejmému sexuálnímu obsahu zakázáno v několika zemích, především v jižní Asii.

TOTO VIDEO NENÍ VHODNÉ PRO OSOBY MLADŠÍ 18 LET!

 

Přepis titulků

Pojď na to! Pojď na to! Pojď na to! Pojď na to! Pojď na to! Pojď na to! Pojď na to! Pojď na to! Pojď na to! Pojď na to!

Pojď na to! Pojď na to! Tak ráda bývám zlá. Nic na tom měnit nehodlám. Teď je bolest mým potěšením, nic se tomu nevyrovná. Láska je skvělá, láska je fajn. Neurčitá, nepatřičná. Utrpení z citu mě nutí chtít víc. Jsem možná zlá, ale jsem v tom nepřekonatelně dobrá. Sex ve vzduchu, je mi to jedno, miluju tu vůni.

Hole a kameny mi možná zlámou kosti, ale řetězy a biče mě vzrušují. Jsem možná zlá, ale jsem v tom nepřekonatelně dobrá. Sex ve vzduchu, je mi to jedno, miluju tu vůni. Hole a kameny mi možná zlámou kosti, ale řetězy a biče mě vzrušují. Pojď na to! Pojď na to! Pojď na to! Tak to mám ráda, mám to ráda.

Pojď na to! Pojď na to! Pojď na to! Tak to mám ráda, mám to ráda. Pojď na to! Pojď na to! Pojď na to! Tak to mám ráda, mám to ráda. Pojď na to! Pojď na to! Pojď na to! Tak to mám ráda, mám to ráda. Láska je skvělá, láska je fajn. Neurčitá, nepatřičná.

Utrpení z citu mě nutí chtít víc. Jsem možná zlá, ale jsem v tom nepřekonatelně dobrá. Sex ve vzduchu, je mi to jedno, miluju tu vůni. Hole a kameny mi možná zlámou kosti, ale řetězy a biče mě vzrušují. Pojď na to! Pojď na to! Pojď na to! Tak to mám ráda, mám to ráda. Pojď na to!

Pojď na to! Pojď na to! Tak to mám ráda, mám to ráda. Pojď na to! Pojď na to! Pojď na to! Tak to mám ráda, mám to ráda. Pojď na to! Pojď na to! Pojď na to! Tak to mám ráda, mám to ráda. S-S-S & M-M-M Miluju ten pocit, který ve mně vyvoláváš. Vzrušuješ mě. To je přesně to, co jsem si toužebně přála.

Pořádně mi to nandej. Přijď do mého budoáru a přinuť mé tělo říkat: "Ach, ach, ach!" Tak to mám ráda, mám to ráda. Jsem možná zlá, ale jsem v tom nepřekonatelně dobrá. Sex ve vzduchu, je mi to jedno, miluju tu vůni. Hole a kameny mi možná zlámou kosti, ale řetězy a biče mě vzrušují. Jsem možná zlá, ale jsem v tom nepřekonatelně dobrá. Sex ve vzduchu, je mi to jedno, miluju tu vůni.

Hole a kameny mi možná zlámou kosti, ale řetězy a biče mě vzrušují. Pojď na to! Pojď na to! Pojď na to! Tak to mám ráda, mám to ráda. Pojď na to! Pojď na to! Pojď na to! Tak to mám ráda, mám to ráda. Pojď na to! Pojď na to! Pojď na to! Tak to mám ráda, mám to ráda.

Pojď na to! Pojď na to! Pojď na to! Tak to mám ráda, mám to ráda. S-S-S & M-M-M

Komentáře (64)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sadism & Masochism, sado maso :)

180

Odpovědět

co má S&M přesně znamenat?

180

Odpovědět

tady na konci je pozpatku puštěna hudba od rhianny a hadejte co se tam zpíva ? :D

Rihanna - Child of Satan? Part 1
http://www.youtube.com/watch?v=AylIyUwcLnw&feature=related

182

Odpovědět

V tom videoklipu je mnoho znaků pro ilumináty, včetně toho, že tam Rihanna o sobě píše Princess Of The Illuminates ........

187

Odpovědět

pustil jsem si ji jednou a samotna pisnicka me zrovna nenadchla. Video ale uplne naopak libi se mi jak to je cely natoceny, ani nevim proc ale pripomina mi to videa z 90. let. Po tom co jsem pisnicku slysel v radiu tak jsem uplne zmenil nazor ta pisnicka je moc povedena

180

Odpovědět

Tahle písnička je divná tim, že si jí pustíte jednou a nelíbí se Vám (teda většině), potom si jí pustíte znova ale ani ne tak kvůli tý hudbě ale kvůli tomu divnýmu psychopatickýmu videu a ta písnička se Vám začne líbit a posloucháte jí furt...Mě se teda jako docela líbí ale nejvíc se mi líbí 1. a 2. sloky...Tam cítim takovou prázdnotu a...to se mi líbi.....

181

Odpovědět

klip mě moc nebere ale písničku mám ráda, i když už je téma takové... =D jasně, jde o prachy, ale ty hvězdy taky nemají moc na výběr...myslím si že Rihanna si sama neřekla že bude zpívat o sadu masu a bude tam to a to.. ale prostě jí řekli budeš zpívat o sadu masu, udělá to skandál a bude se o tobě psát. No jo no to je prostě showbussines a konkurence je velká. Jinak překlad nějakého rozhovoru s Rihannou by nebyl špatný =D

180

Odpovědět

ty jeji nožičky a zadek ty vole nema chybu

182

Odpovědět

Absolutne dokonaly.

180

Odpovědět

for janica: díky za překlad je to super :) a rihanna taky :)

180

Odpovědět

Co dodat... lady Káčkáč nasadila vysokou laťku a ostatní porn... pardon.. pop star se ji pokoušejí dohnat... Kýč wars

180

Odpovědět

má ráda sado maso ale když jí chris brown párkrát plesknul tak ho hned žalovala

184

Odpovědět

Je to princess of Iluminati

180

Odpovědět

proc to nizke hodnoceni? chapu ze je to proste jen pop ale tahle pisen ma pobavit a ne psat dejiny... mne pobavila a dekuji za preklad ;)

180

Odpovědět

taky jsem ji zezačátku nemusela... ale když někam večer vyrážíte, je to dobrá vypalovačka s chytlavou melodií/rytmem.
řešit text u většiny současného popu nemá vůbec smysl, i když je pro mě většinou text důležitý, tak když si jdu někam večer "zatrsat" tohle neřeším - samo že na koncert si vyberu něco trošku jiného..
a navíc, sex prodává, takže skvělý reklamní tah - ještě když jí to někde odmítli vysílat. Madonna ve své době taky provokovala a řekla bych, že zapálit kříž a ukázat Ježíše jako černocha byla v té době daleko větší provokace, než tenhle lechtivý klip..

180

Další