Robbie Williams - Feel

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:510
Počet zobrazení:8 247

Robbieho Williamse určitě není třeba představovat. Je to světoznámý zpěvák z Britských ostrovů, který má na svém kontě mnoho obrovských hitů. Osobně jsem ho nikdy ve velkém neposlouchal, ale občas jsem si od něj něco pustil a musím uznat, že písničky má opravdu prvotřídní. Když jsem kdysi viděl na DVD jeho živý koncert z Knebworthu, kde vystupoval v roce 2003, byl jsem unešen z atmosféry a z perfektního výkonu, kterým Robbie svým fanouškům zajistil nepochybně jedinečný zážitek. Proto také výjimečně přidávám místo oficiálního videoklipu otitulkované vystoupení z tohoto koncertu. Doufám, že se bude líbit a v případě zájmu se nejspíš časem pustím i do dalších jeho kousků.

Jaký názor máte na Robbieho vy? Jakou jeho píseň máte nejradši? Napište do komentářů...

 

Přepis titulků

Pojď mě chytit za ruku. Rád bych se spojil se živými. Nevím, jestli dobře chápu roli, která mi byla přidělena. Sedím a povídám si tu s Bohem. On se vysmívá mým plánům. Má hlava mluví jazykem, kterému nerozumím.

Pojďte! Chtěl bych jen okusit pravou lásku a domov, ve kterém žiji... protože mi v žilách koluje plno života, který přijde nazmar. Nechci ještě umřít, ale na životu také netrvám. Ještě než se zamiluji, už počítám s tím, že ji opustím.

Děsím sebe samotného k smrti. Proto jsem neustále na útěku. Ještě než dorazím, vidím, jak se blížím. Chtěl bych jen okusit pravou lásku a domov, ve kterém žiji... protože mi v žilách koluje plno života, který přijde nazmar.

A potřebuji okusit pravou lásku a všechen život až do smrti. Mám děravou duši. Chtěl bych jen okusit pravou lásku a domov, ve kterém žiji... protože mi v žilách koluje plno života, který přijde nazmar.

A potřebuji okusit pravou lásku a všechen život až do smrti. Mám děravou duši. Vždyť mi to vidíš na tváři. Je to velká rána. Haló! Haló! Je tu se mnou někdo?

Je tu se mnou někdo?! Pojď mě chytit za ruku. Pojď mě chytit za ruku. Pojď mě chytit za ruku. Rád bych se spojil se živými. Nevím, jestli dobře chápu... Nevím, jestli dobře chápu... Chtěl bych jen okusit pravou lásku a domov, ve kterém žiji...

A chtěl bych okusit pravou lásku a všechen život až do smrti. Mám děravou duši. Vždyť mi to vidíš na tváři. Je to velká rána. Díky! Dobrou noc!

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (73)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tohle musel bejt hodně silnej okamžik ten konec

230

Odpovědět

Miluju všechny Robbie je bůh.. nejradši mám asi radio, nebo bodies to sou skvělý skladby i klipy k nim.. co dodat Robbie válí :D

180

Odpovědět

Nejlepší zpěvák, hned po Michaelovi.

196

Odpovědět

Miluju jeho všechny songy ! :-) BIG FAN

180

Odpovědět

Tohle je jednoznačně nejlepší Robbieho písnička. A to jich znám hodně. Má v sobě to pověstné "něco". :) Díky za překlad...

190

Odpovědět

Robbie Williams - pro mě světová jednička :)
Má úžasné písničky, image... prostě dokonalý.
Nejvíc se mi líbí písnička Supreme a Feel... ty bych mohla poslouchat celé dny <3

180

Odpovědět

Robbie v najlepšom období = myslím, že nie je čo dodať .. jednoznačne 10/10 bod

190

Odpovědět

ahoj...nádhera...to je atmosféra! DVD z koncertu mám doma a vždy pouštíme na oslavách, když potřebujeme roztočit zábavu..

Mám jeho hudbu ráda na dlouhých cestách, po loňské 1600km cestě do Švédska jsme ho poslouchali hodně...samozřejmě né Angels, ta vybízí vyloženě ke spánku, ale taková Love Supreme nebo Radio ta osvěží.

BugHer0 díky za překlad !

180

Odpovědět

Robbieho jsem nikdy neposlouchal, ale ani na druhou stranu jsem proti němu nic neměl, pak ale kamarádka pouštěla právě tohle dvd z Knebworthu a musím uznat, že je to borec... Dobrá je i "Me and my monkey".

180

Odpovědět

týý jaka masa :D to je biznis toto

180

Odpovědět

Bohužel video nejede. :(

183

Odpovědět

Robbie je machr a je pravda, že když jsem poprvé viděla koncert v Knebworthu byla jsem unešené a celá rodina semnou. Je to pan zpěvák!!!!!!

181

Odpovědět

best from best williams mr

180

Odpovědět

robbie je gr8

181

Odpovědět

robik je supr.
a ten ošial čo teraz take that rozputali v UK ..nemam slov

180

Další