Take That - Patience

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:270
Počet zobrazení:5 525

Skupina Take That zanechala na světové hudební scéně nesmazatelnou stopu. Historie Take That se datuje až do roku 1989. První zlomový rok pro kapelu byl 1995, kdy se od skupiny oddělil Robbie Williams, který si procházel drogovou krizí a skupina se následně rozpadla. Takřka 10 let po rozchodu kapely se však britská legenda dala opět dohromady (stále bez Robbieho) a svým singlem Patience z roku 2006 zbořila hitparády. Patience se stal 4. singlem kapely, který obdržel ocenění na BRIT Awards za nejlepší britský singl roku. V roce 2010 se do kapely vrátil Robbie Williams a skupina tak dodnes sklízí úspěchy po celém světě.

Přepis titulků

Měj se mnou trochu trpělivosti. Pořád se dostávám ze vztahu, který jsem ztratil. Vím, že jsi kvůli tomu nešťastná, ale každou chvíli to už určitě přebolí. Tak mě jen vezmi do náručí a netlač tolik na mé city, protože jen potřebuji čas. Mám zlomené srdce, nic necítí, takže zatím, co se z toho dostávám, zkus se mnou mít trochu trpělivosti.

Vážně bych chtěl začít znovu. Vím, že chceš být mou spásou. Tou, o kterou se mohu kdykoliv opřít. Chtěl bych být silný. Věř mi, chci se pohnout dál. Je to složité, ale prosím, pochop to. Potřebuji jen čas. Mám zlomené srdce, nic necítí, takže zatím, co se z toho dostávám, zkus se mnou mít trochu trpělivosti.

Trochu trpělivosti. Protože mé jizvy jsou hodně hluboké, bylo to těžké, ale musím věřit. Měj se mnou trochu trpělivosti. Měj se mnou trochu trpělivosti. Protože jen potřebuji čas. Mám zlomené srdce, nic necítí, takže zatím, co se z toho dostávám, zkus se mnou mít trochu trpělivosti. Trochu trpělivosti.

Mám zlomené srdce, nic necítí, takže zatím, co se z toho dostávám, zkus se mnou mít trochu trpělivosti. Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nádherná písnička. :) Však jsem jí už někde slyšel. :)
:)

180

Odpovědět

To je zajímavé mít tak divné hodnocení,když jsem to komentoval jako pěkný což je pravda tak mě každej lajknul,poté co sem byl smutný z toho že někteří to nebrali jako něco co si zaslouží 10tku tak jsem dostal samé disliky.. a když mrknu na koment od Maledi tak ho kritizujete za to že si myslí že to za 10 nestojí,slušný rozpor.Stejně mě udivuje že to nemá dost velký lajk,připadá mi to fakt jako výborný song,co ale nadělám,týpci do toho dali celé srdce a stejně vám to není dost dobré.

182

Odpovědět

Když nevím, co mám poslouchat, tak jdu sem, abych načerpala inspiraci....10/10. Ten klip mi trochu připomíná Enjoy The Silence od Depeche Mode :)

180

Odpovědět

Sagittarius: To sis špatně vyložil. Píšu, že když se po 10 letech dali dohromady, tak u toho Robbie nebyl, ale uznávám, že to není úplně jednoznačné a neprůstřelné :-D

180

Odpovědět

pises ze stale bez Robieho ale ja uz ho v poslednich 2 pisnickach videl zpivat s nima :)

180

Odpovědět

Možná to tu někde je, ale mohl bych poprosit o překlad písničky KIDZ ? Děkuji

180

Odpovědět

písnička ujde, ae klip jim to dost ničí - tam vypadaj jak novodobý beach boys...

188

Odpovědět

Romantika :) Jinak mě se hrozně líbí jejich živá vystoupení. Hlavně Kidz mají boží

180

Odpovědět

Suchaři,tolik emocí a snahy do toho vložili až je to ženiální jako songy od Muse pche !

1810

Odpovědět

Pěkná moc pěkná,ale na 10 to není :)

1811

Odpovědět

Stojím si za verzí od The Wombats.

185

Odpovědět

jo, tuhle mám ráda :) díky za překlad... a taky jejich song z X-Men First Class je parádní http://www.youtube.com/watch?v=TxEVPe7XMcs&ob=av2e ;)

180

Odpovědět

Pěkný :) dík za překlad

181