Neo a jeho nové schopnostiRobot Chicken

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:101
Počet zobrazení:5 315
Naučit se něco nového je díky Matrixu a dalším technologiím budoucnosti hračka.

Přepis titulků

- Tanku, je Neo připraven? - Skoro. Bojová umění už jsou skoro nahrána. Umím kung-fu. Fajn. Musíme se vrátit do Matrixu. Ještě ne. Chci se naučit hvízdat. - Na to není čas. - Bude to hned. Zapoj mě. Neo… Pojďme, lidstvo se na nás spoléhá.

Chci se naučit scatovat. - Proč, Neo? - Zapoj mě, Tanku. - A pak zhasnu! - Musíme jít! Chci naučit obočí tančit. Tanku, zapoj mě. - Připraven? - Chci umět Hammer dance. Prosím, zabijte mě! Scatuju doleva a pak doprava.

Nemožné. Tohle netrefíte. On je vážně vyvolený. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U toho MINUTOVEHO videa vezmete cely díl i s titulky a pak to je ořiznete? Minutove video = minutova práce? Tenhle web jde fakt do kopru a mě je to upřímně líto…

126

Odpovědět

Nikoliv, žádné titulky odnikud nebereme, plagiátorství na našem webu nevedeme, překlady jsou původní tvorba našich překladatelů, tak nás prosím neurážej.

A co se týče apokalyptické vize, bylo by dobré poznamenat, že kanál Robot Chicken má na našem webu dlouholetou tradici a například díl Malý Hitler vyšel mezi první stovkou videí (kterých je dnes na webu přes 15 000). Takže když už, tak doporučuji vrátit se v čase do roku 2010 a psát to do komentářů tehdy.

262