Matrix: Předběžný přístup

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:137
Počet zobrazení:6 042

Že se ne vždy vyplatí pořizovat hry v tzv. předběžném přístupu (early access), které vlastně ještě nejsou dodělané, je jasné. Fanoušci, kteří si ale hru chtějí zahrát co nejdříve, často neodolají a pak se diví, že zážitek ze hry není dle očekávání. Tak jako v případě novinky Matrix, jejíž podobu v předběžném přístupu zpracovali chlapíci z kanálu Corridor.

Přepis titulků

Ta hra Matrix je docela dobrá, co? Na hru od základů vytvořenou roboty to ujde. Dáme další přestřelku? Jo, ale zkus zůstat naživu. Když totiž zemřeš ve hře, zemřeš i ve skutečnosti. Zemřeš? Ve skutečnosti? Jseš v pohodě?

Ne, to teda nejsem. Nejsem. Málem mi ustřelili varlata, Niko! Nečetl jsi update? Nefunguje respawn. Je to předběžný přístup. Klid! - Proč to vydávají? To je nezodpovědný! - Proč sis to kupoval? Nikdo tě nenutil. Protože si chci zahrát Matrix! Víš co?

Ta hra ještě není hotová, takže nemáš právo si stěžovat. Kritizovat ji můžeš, až bude hotová. A sakra. Došly mi zbraně, dej mi jednu. - Musíš si koupit svoji. - Co? - Box s náhodnou zbraní za 99 centů. Naprogramují tam mikrotransakce, ale neopraví umírání v realitě? Proč nepoprosíš maminku o kreditku, aby sis mohl za herní peníze koupit zbraň? Dobře, jdeme na to. Krabice, jdeme na to. Co mám s tímhle dělat, Niko?

Co... Ne. Ne, ne. Dobrý zbraně jsou vzácný, kámo. Tohle by šlo. Jo, tohle se občas stává. Ještě to optimalizují. Mám toho dost, Niko. Vyhoň mně, končím. Dostaň mě odsud. - Myslíš "vyhoď mě".

- No co, končím! Prostě stáhneme karate a nandáme jim to. - Otevři si okno workshopu. - Okno workshopu. Dej Hledat. Jseš připravenej? - K, A, R, A, P, Y. - K, A, I, T, P, W. Karate. Je to tady. Panebože, Niko! Co se to děje? Klídek.

Někdo nás nakonec najde. Nakonec? Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Budete překládat conana na comic conu?

13

Odpovědět

ne

24

Odpovědět

+David PředkopčanUbožáku, bež si pohoňkat a otravuj svojí mámu.

05