Santa vs SupermanRobot Chicken

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 29
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:299
Počet zobrazení:7 949

Nikdo nemá rád otravné sousedy, tím méně postarší manželský pár žijící v pustině. Co se stane, když se přistěhuje hlučný a drzý mládenec? Podívejte se i na další videa z našeho speciálu Vánoce 2015.

Přepis titulků

Miluju naše společné večery, zlato. Jen ty a já a nekonečná příroda. Miluju tě, Nicku. - Co to sakra?! - Santo, paní Clausová, je mi ctí vás poznat a... - Hej, dík, žes nám zakryl výhled, vole! - Pardon, neviděl jsem, kam ten krystal hážu. Kdyby spadl dovnitř, tak mám váš barák v obýváku, haha. Tyvole, je tu milion kiláků volnýho ledu a ty si vybereš dva metry od našeho domu - pro svou... - Pevnost Samoty. Postavíš si Pevnost Samoty vedle jedinýho baráku na celým pólu?!

- Bude pěkné mít souseda. Dáte si čaj? - Příště, madam, povinnost volá. - Hop, hop a letím! - Kretén... Blitzen, tys mi zase kousala boty? Proboha! Zkurvysyn! - Mám nápad, co kdyby sis vzal plášť? - Cože?! S velkým S. Víš, jako Santa. Haló? Sdružení vlastníků domů? Supermanův barák je tak blízko, že cítím, když jde na velkou!

Fajn, jak chcete! Uvidíme, jestli Superman přinese vašemu děcku novej vozíček! Sdružení ho nevystěhuje, pokud nebudu mít pořádný důvod? Kterej magor si postaví mini-město v láhvi? Mini-lidi! Jsou tu mrňavý super-lidi, co to, sakra-?! Mám toho dost! - Kdo kurva jseš? - Kdo jseš kurva ty? Vaše párty je hrozně hlučná, kde je Superman? Co to...?

Rudolfe?! Cože? Si mě pleteš, chlape, já jsem DJ Zvěřina! - Zrada! - Hej, lidi, děda říká, že jsme moc hluční! Jak se po mně opovažujte střílet?! - Nazdar sousede! - Sežer si tohle, Zvonilko! - Sdružení říká, že máš vypadnout! - No, pravidla jsou pravidla. - Asi bych měl začít balit. - Jo. A nezapomeň napsat! Tohle bude skvělý den, Marto.

Už žádný Super- co to-?! Supermane!!! Vím, že Santa je někde tam venku, Marto. - Přinesu další... - Až zítra... ráno. - No páni... - Pssst, nemluv. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Superman ojíždí Santovi starou..... ok.

180

Odpovědět

SPOILEEEER!!!! :D :D

10

Odpovědět

Video není vhodné pro děti a mladistvé? A kdo jinej jako ocení takovýto stupidní infantilní humor než právě děcka?

1328

Odpovědět

Upozornění je tam proto, že už necenzurujeme sprostá slova. Tak aby s tím nějaký rodič neměl problém. :D

372

Odpovědět

+hAnkoTo jo, takhle ale budu muset čekat ještě šest let, než se na to video budu moci podívat. :(

140

Odpovědět

Nechytnul náhodou Santa arrow to the knee ? :D

525

Odpovědět

Taky mě to napadlo :D

33