Rowan Atkinson - Přísný ředitel

Thumbnail play icon
96 %
168. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:3 049
Počet zobrazení:31 218

Po delší době zase jeden ze skečů britského komika - Rowana Atkinsona. Tentokrát ze školního prostředí. Snad ta trocha černého humoru nikoho neurazí.

Přepis titulků

Jste velmi laskavý, že jste přišel, pane Perkinsi. Jsem si vědom toho, že jste zaneprázdněný člověk, ale myslím, že tato záležitost se nedá projednat přes telefon. Ne, rozhodně ne, pane řediteli. Pokud má Tommy nějaké potíže, rád bych je vyřešil rychle. Upřímně, Tommy má potíže. Poslední dobou se jeho chování nedá popsat jako dobré. Panečku.

Vypadá to, že se vůbec nezajímá o školu. Odmítá se účastnit sportovních aktivit. A už je to týdny, co od něj některý z učitelů obdržel písemnou práci. No toto. Upřímně řečeno, pane Perkinsi, kdyby nebyl mrtev, tak bych ho vyloučil. Promiňte? Ano, vyloučil! Kdybych nebral v úvahu úmrtí vašeho syna, už by letěl.

Tommy je mrtev? Teď leží nahoře na ošetřovně. Tuhý jako prkno a světle zelený. A obávám se, že tohle je typické pro jeho současný postoj. Chápejte, váš syn nemá smysl pro umírněnost. V jednu chvíli lítá kolem jako papírový drak. A vzápětí se s ním nedá hnout. A začíná páchnout.

A jak zemřel? A je to důležité? To si tedy myslím! No... Celé to začalo knihovnou. Poslední dobou jsme měli spoustu problémů s tím, že si chlapci brali knihy bez knihovních kartiček. Váš syn byl přistižen.

A já jsem mu uštědřil výprask, během kterého zemřel. Ale určitě rád uslyšíte... Určitě rád uslyšíte, že jejich vůdce byl chycen. Takže myslím, že už nebudeme mít potíže s knihovní disciplínou. - Systém knihovních kartiček byl... - Promiňte... Umlátil jste mého syna k smrti? Ano, ano, už to tak vypadá. Prosím, nejsem zvyklý na přerušování. - Systém knihovních kartiček byl zaveden...

- Co přesně se stalo?! Chlapci zřejmě vklouzli do knihovny a prostě brali knížky. Ne, během výprasku. Jo tohle. No, v jednu chvíli se předkláněl a v další chvíli ležel na zemi... Mrtvý?! Polomrtvý. Pane Perkinsi, ta vaše morbidní fascinace smrtí vašeho syna je poněkud znepokojivá. Já tu mluvím o jeho postoji.

A upřímně řečeno, vidím, odkud ho má. No já jsem ho neumlátil k smrti. To mi bylo naprosto zřejmé od první chvíle, co sem nastoupil. Už tehdá jsem si říkal, jestli by z něj nevyrostl jiný chlapec, kdybyste mu dříve uštědřil pár smrtelných výprasků. Jste šílený?! Jsem bez sebe vzteky. Abych zařídil pohřeb, tak jsem musel zrušit středeční odpolední vyučování.

Tohle je absurdní! Ano, to je. Nebo by spíše bylo, kdyby to byla pravda. Cože? Dělal jsem si legraci, pane Perkinsi. Omluvte můj divný, akademický smysl pro humor. Tahal jsem vás za fusekli.

Díky bohu. Nezrušil bych odpolední vyučování, jen abych pohřbil toho malého sráče. Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (70)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Během těch let to vidím už poněkolikáté a vždycky mě to výtečně pobaví...

130

Odpovědět

Všiml jsem si, že Sheldon Cooper z TBBT má dost podobné grimasy, jako Rowan Atkinson. 1:48 je přesně jako Sheldon. ((:

171

Odpovědět

Tak toto říkávám už pár roků, že bych se ani nedivila, že si mnohé okopíroval od něj. Kdo zná Atkinsona a zná také TBBT, tak to pozná. A hlavně je přeci známo, že herci se navzájem kopírují :-)

50

Odpovědět

Existuje i dabovaná verze. Kdysi dávala čt. Dá se najít na uložisku.

43

Odpovědět

I v roce 2014 mě to stále baví :D.

112

Odpovědět

Rowana Atkinsona mam rad, perfetkne vystihuje a skvele dela humor,srandu, je podle me jeden z nejlepsich komiku .... ale u tohodle videa se mi ten cerny humor ubec nelibil ... ani jsem to video nedokoukal, a to ze se tomuhle muze nekdo smat samo o sobe vystihuje jeho zdravy rozum a inteligenci !

22152

Odpovědět

Přišlo mi to stupidní, ani jednou jsem se nezasmál, jen jsem v 0:50 plácl rukou o čelo...

21145

Odpovědět

:DDDDD mě to přišlo teda hodně vtipný :D mám rád tyhle přehnaně morbidní :DDD

452

Odpovědět

úžasné od začátku do konce - laťka kvality nastavena hodně vysoko

333

Odpovědět

po těchto scénkách s Rowanem pro mě Rowan pomalu přestává být pouze Mr. Bean, ale hlavně on sám, Rowan Atkinson

300

Odpovědět

Ten konec mě dostal :D:D

301

Odpovědět

už jo :)

200

Odpovědět

nejede

180

Odpovědět

Perfektní! :D :D :D :D

191

Odpovědět

Deadish.... xDDD

301

Odpovědět

Dokonaléé :D

200

Další