Rozhovor s Lokim

Thumbnail play icon
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 001
Počet zobrazení:12 865
Smosh natočili nedávno rozhovor s představitelem filmového Lokiho, Tomem Hiddlestonem. Ačkoliv tu obvykle videa z jejich dílny nemají úspěch, toto stojí rozhodně za pozornost. Přejeme příjemnou zábavu a za tip na video děkujeme Gabině Szczepankové. stránku VideaČesky.cz na Facebooku, kde najdete zadání pro aktuální den. Pošlete nám tip na video vyhovující našim požadavkům a třeba vybereme právě vás!

Přepis titulků

Čekáte celou noc na Lokiho? Drž hubu! Naskytla se nám příležitost vyzpovídat Toma Hiddlestona, neboli Lokiho z Thora. Budu číst z papíru, protože nejsem profesionální reportér. Dobře, to zní jako dobrý nápad. Dohodli jsme se, že zpovídající bude dostávat instrukce skrz sluchátko. Pokaž svoje příjmení. Tohle by mohlo být to nejlepší interview všech dob.

Začni s opravdu trapným podáním ruky. - Rád tě poznávám, Tome. Já jsem Anthony. - Tom. Nápodobně, Anthony. - Nebo takhle? - Co? - Ne, takhle. - Jasně. Čau, Tome. Já jsem Ian He... Heco... Hecox. - Jak že bylo tvoje příjmení? - Hecox. Teď se mi směješ. Moje je ještě horší. Hiddlestone. Udělej si srandu z jeho příjmení.

Řekli ti někdy Kibblestone? - Ne, nikdy. - A co třeba Kidneystone? - To slyším prvně. - Nevadí, že se ptám? Ne, to se mi celkem líbí, popravdě. A teď si pohraj s jeho dlaní. Vydrž, nastav ruku. Skvělý. Jsi spíše Brony, Belieber, nebo Twiheart?

Co je to Brony? Kdo by vyhrál v souboji? Loki, nebo kyborg George Washington? - Kyborg George Washington. - Ten má laserové oči... - Aha. A Loki je jen neuvěřitelně pohledný. Je tak krásný. Zakašlej. - V pořádku? - Jsem v pohodě. Napij se vody.

- Nenapiješ se? - To je dobrej nápad. Nakašlej do skleničky a pak mu ji nabídni. - Takže... dobře... - Nabídni mu ji. - Omlouvám se, k tomu jménu... - V pohodě, chtěl ses napít? Jasně, dobrej nápad. Díky. Bože. - Odkud to máš? - Řekni mu o oparu. "Chytil jsi opar." Právě jsi...

možná chytil opar. - Super. - Omlouvám se. Opar jsem ještě nikdy neměl. No, je to zkušenost. A jak se říká, jdi za novými zkušenostmi. Hlavně když se jedná o opar. Další větu řekni s vtipným jižanským přízvukem. Kolik ukazuji prstů? - Zrovna teď žádný.

- Řekni mu, že se mýlí. - Špatně. - Je to palec. - Ty... - Ukazuji jeden, tys ho neviděl? Víte, když vás někdo dostane. Můžeš si tipnout, co to je Brony? - Bros? - Ne. - Říkej "Ehh, špatně!" - Brony. - Ne. Eh, špatně! - Ne... Brony... - Pokračuj. Má to něco společného s...

Takže asi ne. - Zeptej se, kdo je hezčí, - Který znás je víc sexy? - To je jako vybírat si mezi dvěmi dětmi. - Ne, není. My nejsme tvoje děti. Předstírej, že sis prdnul a snažíš se to zamaskovat. Pokus se to odvát pryč. Za sebou, za židlí. - V pohodě, chlape? - Jasně. Co jsi dělal, když jsi byl zavřený v té skleněné krabici/místnosti, pustili tě vůbec na velkou?

Až bude mluvit, dotkni se jeho nosu a řekni "boop!" - Nepouštěli. Ne. - Boop! Můžeš tu hodit nějakej freestyle rap o filmu Thor: Temný svět? - Já ti udělám podklad. - Při jeho rapování dělej hloupé a otravné beaty. Tohle je story o dvou klucích z Asgardu, ženoucích se k vrcholu rychleji než při Nascaru. Zeptej se, jestli by nezazpíval baladu o jeho falešných vlasech.

Na jakou melodii? Jaká je tvá oblíbená balada? Ta z Titanicu. - Ta z Titanicu. - Dobře. Každou noc v mých snech, chybíš mi, dotýkám se tě. Ať se během odpovídání tváří jako na plakátu. Mohl bys udělat obličej jako na tom plakátu? Zatímco ti položím další otázku.

Na tý fotce vypadám dost vyšinutě. Ale jo, zkusím to. Ještě moment. Směju se tam. Byl bys radši napaden dvaceti medvědy velikosti švába, nebo jedním švábem ve velikosti medvěda? To je ale hloupá otázka. Řekni mi pomalu, kvůli čemu je máš tak mastný. Předstírej, že máš orgasmus. Musel jsem je pěvně držet na uzdě a pustit koňské spřežení skrz.

A pak koně. Páni. Další otázka. - Tic tac. - Řekni, že rád předstíráš, že to jsou šmoulí bobky. Osvěžení vždy po ruce. Přesně... Modrý Tic tacy, rád předstírám, že to jsou šmoulí bobky. Jo, skvělý. Zkus mu jednu hodit do pusy.

Nedávej mu ho. Ne, to by bylo moc lehký. - Zkusím ti ho hodit do pusy, dobře? - Dobře, v pohodě. - Spodem nebo vrchem? - Jak chceš. - Tak spodem. Netref se. Takhle se to dělá u nás! Udělej to ještě jednou. - Řekni mu, ať udělá jinej zvuk. - Udělej při tom jinej zvuk. Střídej zvuky.

- Řekni, že tenhle byl hroznej. - Blbej zvuk. Ještě jednou. Jdi k němu a dotkni se jeho košile. - Já jen... Co je to za materiál? - Tipni si úplně špatně. - To je... - Ne, ne. Počkej. Neříkej mi to. - Takový staromódní. - Kašmír? - Kravská useň? - Ne, to by muselo být z kůže. Zeptej se ho, jestli je to kůže. Je to kůže?

- Dotkni se jeho ohryzku. - To je opravdový? - Jo, to je můj ohryzek. - A je opravdový? - Ano, je. - Dokaž to, udělej tohle. Fakt je opravdový! Ať teď udělá obličej Natalie Portman. Mohl bys teď udělat obličej Natalie Portman z plakátu? A odpovědět na tuhle otázku. Ruku nějak takhle.

Po roli Lokiho... - Šlo mi to. - Určitě. - Obejmi ho ještě jednou. - Dobře, díky. - Skvělý. Díky, chlape. - Dotkni se jeho vlasů. - Já jsem, víš... - Nepouštěj ho z objetí. Já jsem právě úplně na špičkách, protože jsi strašně vysokej. Díky moc. - No, tak... díky. - Já děkuji. Odejdi ze scény.

Tak jo, čus. Nazdar. Měl jsem žízeň a teď nevím, co dál. Podívám se na otázky. "Proč je Chris Hemsworth tak krásný muž?" No... Díky. Děkujeme Tomovi za přátelský přístup. A omlouváme se za možný opar.

PS: Pokud chcete další rozhovory, koho chcete dalšího? Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To bylo skvělý, hodně jsem se bavila :)

30

Odpovědět

Já osobně Smohs mám ráda hodně a u tohodle videa jsem obzvlášť umírala smíchy...mrzí mě, že se zdejším nelíbí a není tu víc videí přeložených, pač já v angličtině nejsem moc dobrá

281

Odpovědět

Hodně se tu hledí hodnocení, ale to u předchozích Smosh videí nebylo zrovna nejhorší.
Nedávno se tu řešila problematika hodnocení videí a je pravda, že relevance vztahu Výška_HodnoceníKvalita_Videa je dost sporná.

Smosh někomu třeba vůbec nesedne, ale protože jsou i pozitivní ohlasy, nevidím důvod proč by to tu nemělo být.. kontroverze nemusí znamenat jednoznačnou nekvalitu.

Já osobně, mám-li náladu na tento humor, si Smosh nebo PDP můžu najít na youtube a rozumím v podstatě všemu, ale tady vidím důkaz, že zájem o překlady Smosh na této stránce pořád je. Takže sympatizuji s těmi co si nepřejí úplné vymizení Smosh videí z vč...
Komu se Anthony a Ian nelíbí, ať je už kvůli předchozí zkušenosti přeskočí a nesleduje..
EZPZ

40

Odpovědět

+pizipieNemůžu než souhlasit. Zdá se mi, že negativní ohlasy jsou vždycky nějak víc slyšet (obecně) a nemusí ani vyjadřovat názor všech. Proto mě tady ten hromadnej hejt tak štve. Tady to bude vždycky trochu mainstream, protože koneckonců to ani jinak nejde, vzhledem k počtu překladatelů a jejich časovým možnostem. Překládat něco pro menšinu lidí není úplně "efektivní". Ale samozřejmě mě to zas až tak netrápí, poněvadž koukám stejně na YouTube v AJ a jestli je to tady přeložené nebo není, mě v nejmenším neomezuje...

30

Odpovědět

+pizipieMingzhu: Negativní ohlasy jsou víc slyšet, protože lidi se víc ozývají s kritikou, pochválí tě málokdy. Takže tvoje zdání je myslím si správné. Ale bohužel se musím přidat k odpůrcům tohoto videa - přišlo mi takové slabé, bez vtipu...takové slabší "Mezi kapradinami" a ani kapradiny mi moc nesedli.

Ale to je pouze můj názor, klidně ať se tu objevují dál, já je přežiju.

31

Odpovědět

+pizipieAegnor: Však já taky neříkám, že na tomhle šíleně ujíždím. Ale co mě dráždí, je právě ta hrozná urputnost některých odsudků, jako kdyby jediný názor byl ten můj. Kdyby tu bylo víc lidí, kteří by to s rozdílností názorů brali jako ty, tak by to tu bylo lepším místem:)

20

Odpovědět

Možná by to chtělo vykašlat se na jejich valný publikování....neříkám, že je to odpad YouTube...ale jsou lepší...daleko lepší....v tomhle videu je vtipný Tom Hiddlestone...kdyby mělo video do 2 minut bylo by to dokoukatelný...oni jsou skutečně trapní nemůžu si pomoct :D a že si potrpím na podobném stylu humoru...jenže tuhle disciplínu konkrétně musí mít člověk opravdu zmáknoutou, aby s ní mohl jinam než mezi svůj "inner circle"

105

Odpovědět

...kvalita videa se ryze odvíjí od kvality hosta v nezávislosti na přítomnosti "autorů"

28

Odpovědět

Proč se mi zdá, že u většiny videí se SMOSH se na to lidi ani nepodívají a už dávají záporný hodnocení.
Ten rozhovor byl sakra skvělý. :)

4722

Odpovědět

To se ti jen zdá.

2413

Odpovědět

poprvy co se mi smosh i tak trochu libil, ikdyz obcas s trapnosti prestrelili,

161

Odpovědět

Tvl mit moznost mluvit s Tomem Hiddlestonem a udelat misto neceho zajimavyho takovou sracku? Meli by je vyhostit.

4812

Odpovědět

Snad je jasný, že to je taky se vší trapností všechno nahraný, ne? Nevim, jestli Zachovo pořad Ian a Anthony znaj, ale ať už to kopírovali nebo ne, taky to je na trapnosti založená scéna podle skriptu.
Smosh sleduju tak nějak od jejich začátku a řekl bych že jsem z nich nějak vyrost, ale když se to bere s dostatečnou rezervou, tak pár videí pořád za něco stojí.

Tom je samozřejmě supersympaťák. Nejen že je to výbornej herec, ale i jeho vystupování mimo film je úctyhodné.

230

Odpovědět

Na tohle se nedá koukat... Dvě trapné dětičky s kterými takový skvělý člověk jako je Tom musí dělat rozhovor

4111

Odpovědět

Pokoušet se obšlehnout Zacha? Fuj, hambáři!!

87

Odpovědět


Odpovědět

Loki je prostě borec... Asi se začnu dívat na záporáky úplně jinak.

250

Odpovědět

tomu se říká dospívání

101

Odpovědět

Sleduju největší youtubery jako je nigahiga nebo pjůdy, ale u smoshe fakt nevím jak mohou být tak sledovaní. Jejich absolutní nevyspělost není ani vtipná jako třeba menší dětinskost Pewdyho. Trapnost za trapností. Z jejich tvorby jsem viděl kopu videií a líbilo se mi jedno. Ani smích to nebyl prostě jsem se maximálně tak pousmál.

125

Odpovědět

No Pewdy by tu měl asi stejný "úspěch" jako Smosh. Jeho infantilnost, uvřeštěnost a hraná podbízivost pro věkovou skupinu 10-15 je stejně tak otravná, ne-li horší.

107

Odpovědět

Ohromně trapný.

2512

Odpovědět

Možná sem dáváte slabší soudky z jejich tvorby. Smosh bych sem klidně zařadil.

511

Odpovědět

Na jedne strane Zach, kterej si dokaze udrzet absolutni pokerface, clovek mu to vsechno veri a hlavne otazky ma vtipny a uderny a na strane druhe dva mlady capci, jejichz videa mi prijdou jeste min vtipna nez ViralBrothers, kteri se tam tlemi v zakulisi a prakticky se na nic neptaj... Kaslani, podavani ruky ci delani ruznych zvuku misto rozhovoru me opravdu nepobavilo.
Nechapu jak nekdo muze srovnavat Zacha a tyhle dva s tim, ze je to naprosto stejny, nebo dokonce, ze oni jsou lepsi... Sem pasuje klasicke porekadlo "kdyz dva delaji totez, neni to totez" :)

306

Další