Rozptýlení na InternetuCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:710
Počet zobrazení:10 391

Taky se vám často stává, že máte něco důležitého na práci a ne a ne se k tomu dostat? Toto povedené video od College Humoru názorně ukazuje, jak to chodí, podle mě, u většiny lidí, kteří musí něco udělat a vůbec se jim do toho nechce. Bohužel jsem jedním z nich.

 

Přepis titulků

Překlad: Plandawww.videacesky.cz Páni, ta seminárka je zadaná už týdny,fakt ji otevíráš až teď? STUDIUM IONTŮ Hej, soustřeď se! Kam jedeš? Vaaaaau. To jseš ty, Worde? Chlape, tebe jsem neviděl týdny.

Jo, nazdar... Hele asi chce jen e-mail se zadáním, takže... Jo, jasný, cokoliv. Gmaile, máš to draku? Jasný, pohodička. Hej, vole, hádej co. Lidi, tu seminárku musímestihnout za 10 hodin. Promiň, ale musí vidět...

co mu Allie Vanderslice právě napsala na zeď. - Nemůžeš nám to prostě říct?- Hej, vole, řekni mu, co říkala Allie. Hej, chlape, čum na to.LOL na jeho citaci ze střední. Ty vole, ona si myslí, že jseš vtipnej,ta po tobě jede. A právě se vrátila z Caba. Hoši, je deset třicet! A jediný co udělal, je nadpis. Hej, můj kluk měl pernej den.

Zaslouží si rychlou pauzičku. Jo, ale právě strávil tři hodiny... hraním Batmana na PS3. Když mluvíme o Batmanovi,hádejte, co sem právě dorazilo. Nová epizoda Chucka. O čem to mluvíš?Jak to spolu vůbec souvisí? Hele, pokud neuděláme tuto seminárku,neuděláme ani tenhle předmět. Nemůžeme ho, prosím, nechatvyhledat aspoň něco o iontech?

Dobře. Panebože.Nevěděl jsem, že otevřel Microsoft otce. Iont, iont, iont. A tady to máme,superzloduch od Marvelu, který může vysílatvýboje elektromagnetické energie. - Páni, super.- Tahle seminárka bude žůžo. To je samozřejmě špatný iont. Jseš si jistej?Tenhle má mnohem víc vyhledání. Hej, víte, že umřel Kapitán Amerika?

Neblázni, jak? Zavražděn Červenou lebkou. Nekecej. Hej, nechcete se kouknout na film Kapitán Amerika? Nebo na tuhle pandu na skluzavce? Ale co to?Chlapec má náladičku? Možná na něco... amatérskýho?

To není pro mě, ale o někom bych věděl. Hele, když to hned zrušíte,zvládneme to ještě aspoň za C, slibuju. Prosím. Zmlkni, ztroskotanče. Hej, chlapi, ale no tak.To je něčí dcera. Sakra, lag?Radši bych měl zavřít nějakou aplikaci. Hej, ne, to nedělej, to vůbec nepoůže,to je jenom... Konečně.

Takže, kdo by rád viděl Jane Jessyomr*anou chobotnicí? Jak je?

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nová epizoda Chucka měla vždy přednost Jinak slabší video

20

Odpovědět

:D výstižné

20

Odpovědět

'SUP :D

220

Odpovědět

4chan? Preco nie 9GAG?!

2119

Odpovědět

4chan ani nevim co je:D pac tam mam ban za nekoho kdo spamoval nj holt nemam verejnou ip s**t

220

Odpovědět

Kurva někdo mě natačel ne ? :D

230

Odpovědět

Z 4chanu jsem chcípal :D

240

Odpovědět

Video not found or deleted

212

Odpovědět

xD dobry
Pripomelo mi to ze mam delat referat na da vinciho :D

200

Odpovědět

Docela mazec, zrovna se mam učit na zítřejší reparáty a najdu todle video :-D To je znamení že bych se na to měl vysrat :-D

240

Odpovědět

Na konci 4chan, co jinyho :-D

200

Odpovědět

To je špica .. :-D

200

Odpovědět

To dobře znám :D Sám se "velmi" často ocitám ve "velmi podobné" situaci, snad do posledního písmene stejné :D

210

Odpovědět

zejtra mám zkoušku a přesně takhle vypadá moje příprava :)

200

Odpovědět

opět nedostupné

190

Další