Ruf mich Angela!

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:144
Počet zobrazení:6 153

Autoři písně Putin, putout, vytvořili také další píseň, beroucí si na paškál dalšího světového vůdce, Angelu Merkelovou. Jak se popasovali s touto německou kancléřkou?

Přepis titulků

Kdybych tak chytila zlatou rybku, měla bych jen jediné přání. Přála bych si vrátit čas a trochu lépe se připravit na všechny ty lidi přicházející odevšad. Lidé mi teď nadávají, ale já jen chci sloužit každému. Ochutnej můj švestkový koláč a napij se mého smoothie, když budeš mít potíže, svěř se mi, jsem tvá Mutti.

Ruf mich Angela! Ruf mich Angela! Jsem anděl v přestrojení, bývalá panna z ráje. Ruf mich Angela! Ruf mich Angela! Dostanu tě do ráje, dřív než napočítám do 11. 1, 2, bez daní, 3, 4, pivo zdarma, 5, 6, nádherné nohy, 7, 8, ach ach, 9, nádherná euro mince, 10, prosím pěkně, 11, 11, 11, 11, 11, 11, 11, 11.

Ježíši Kriste, tohle je ráj. Ježíši Kriste, tady není žádný scheiß. Ne, jsou určitá pravidla, která musíš ctít. Ježíši Kriste, poslouchejte, co říkám. Nebuďte pitomci jak prezident Turecka. Každý zpívá Putin, Putout. Potřes si rukou se ženou, která má kalhoty ušité z Evropy.

A boxerky taky. A teď všichni, pojďte sem. A teď všichni, uděláme vláček. - A teď všichni! - Was ist das?! Nový svět bude úžasný, bude to celoroční Oktoberfest. Ruf mich Angela! Ruf mich Angela! Jsem anděl v přestrojení, bývalá panna z ráje. Ruf mich Angela!

Ruf mich Angela! Dostanu tě do ráje, dřív než napočítám do 11. Ruf mich Angela! Ruf mich Angela! Zatřes s tím pořádně, miluju opalování nahá. Ruf mich Angela! Ruf mich Angela! V Evropě začíná být horko, je čas na nudapláž. 1, 2, bez daní, 3, 4, pivo zdarma, 5, 6, pivo na ex, 7, 8, je to šílené, 9, 10, prosím pěkně, 11, 12, VW Golf.

13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20. 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 99 Luftbalons. Willkommen, bienvenue, vítejte v novém Německu, nové Evropě a novém světě. Promiň, ty jedeš zpátky, tschüss. To jsme dokázali! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Putin, Putout bylo chytlavější a pochopil jsem všechny narážky na první dobrou. Zde mi ucházelo pár věcí a musel jsem si to pustit víckrát, abych docenil a dohledal všechny narážky. Ale Hitler obracející se v hrobě mě dostal :-)))

140

Odpovědět

Může mi někdo vysvětlit, co má tahle píseň sdělovat? Je tam víc než haha tančící bába?

42

Odpovědět

Oni si půjčili komparz z The Walking Dead? :-D

btw: na konci bylo zmíněno 99 Luftballons od Neny, bude překlad? Nena ‎- 99 Luftballons

01

Odpovědět

Máme tu přeloženou anglickou verzi od Neny, ale uznávám, že není tak chytlavá jako německý originál Nena - 99 Red Balloons

01

Odpovědět

Za mě super, určitě chytlavější než Putin, putout.

49

Odpovědět

Ťažko sa robí komédia, keď viac rozmýšľate nad tým ako nedostať ban ako nad tým ako byť čo najviac vtipný.
Putin, Put out som si pustil aspoň 40 krát, toto ľutujem že som vôbec dopozeral.

109

Odpovědět

Tak to vypadá, že soudružka z NDR někde udělala chybu. :D

37

Odpovědět

Makrela není žádný "světový vůdce", je to jen odpudivý kašpar — škodná v cizích službách.

1841

Odpovědět

Straight Outta Novinky.cz

424

Odpovědět

Na to ,že nie je svetový vodca tak bez nej sa v Európe ani prd nepohne .. kto je potom svetový vodca? Putin, Trump? z Trumpa si robia srandu jeho vlastný v bielom dome. Putin ruský diktátor populista ,tak to ti ďakujem za takých.

185

Odpovědět

+Velrybí hovězíAni prd sa bez nej nepohne? :D Zaváňaš fanatizmom...

29

Odpovědět

+Velrybí hovězínajprv sa douc gramatiku,slovosled, aj logika pokulhava, ty populista

312

Odpovědět

+v m vargaPokrivkava, chlapce, pokrivkava. ("pokulhava")

14

Odpovědět

+Alanis Morissettetu si na ceskej stratnke, ty tlk, tu sa cechizmy toleruju

03

Odpovědět

+v m vargaVítame ťa v radoch. Pre takých trtkov máme špeciálnu úlohu. Budeš opravovať listy, ktoré posielajú deti Ježiškovi.

11

Odpovědět

+Velrybí hovězíVážně?

Vážně je to Makrela, která když si vymyslí jednotné nabíjení do mobilů, tak ji všichni dovozci a výrobci poslechnou?

Vážně?

Vážně je Putin světový vůdce, proti kterému lidé protestují, když šáhne Rusům na důchody (na výši a dobu odchodu).

Vážně?

Vážně je Trump světový vůdce, když i Kanada "si dovolí" odmítnout jeho nabídku na volný pohyb zboží a služeb?

12

Odpovědět

Hmm, netušil jsem (počet mínusů), kolik zde má Makrela zastánců a obdivovatelů.

01

Odpovědět

+mykanecnie sme obdivovatelia teliatko. Je tým že ju považujeme za lídra západu. Vedie Nemecko a Nemecko je hlavný motor Európy a ty ako Čech by si to hlavne mal vedieť. Keby ste susedili s Rumunsko a Ukrajinou neviem v akej p****i by ste boli... buď rád že tam je Merkelová. Keby tam bol niekto ako Putin alebo Trump tak ste v p****i.

22

Odpovědět

+Velrybí hovězíCo to tu meleš, ty maďarskej fašounskej šašku? Vždycky jste lezli skopčákům do řiti, tvoje komentáře si teda nech někam na vaše stránky. Jmenuje se tahle stránka videaslovensky.sk? Tak zdar.

02