Jay Foreman – Brambora

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:34
Počet zobrazení:3 023
Jay Foreman dělá kromě videí o Londýně nebo o kartografii také písničky. Jednu z nich přinášíme, abychom vám ukrátili čekání na další díl Map Men (Muži s mapou), který už se chystá. Je na řadě hned po diplomce :).

Přepis titulků

Chcete slyšet moji písničku o bramboře? Tak dobře. Kdyby se brambora stala členem vlády, svět by se změnil. A kdyby se ta brambora stala premiérem, bylo by to horší než podivné, bylo by to strašlivé. Strašlivé. Strašlivé.

Bylo by to strašlivé. - Strašlivé. - Strašlivé. Strašlivé. Interpelace na premiéra, šéf opozice se ptá, co bude premiér dělat. Pomalé přiblížení záběru na bramboru. Střih na šéfa opozice, který se ptá znovu, co bude premiér dělat. Střih na bramboru.

Vidíte? Bylo by to strašlivé. - Strašlivé. - Strašlivé. - Strašlivé. - Strašlivé. A bylo by to katastrofální. - Katastrofální. - Dál strašlivé. - Katastrofální. - Strašlivé. - Katastrofální. - Strašlivé. - Strašlivé. Montáž brambory v rozličných situacích, kde byste očekávali premiéra.

Co bylo ve vaší montáži? Cože? Trump? Co bylo ve vaší montáži? Nepovedená tiskovka s bramborou. Co bylo ve vaší montáži? Taky Trump? Má někdo něco jiného? A to je konec písně. Děkuji moc!

Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář