Russell Brand u Conana O'BrienaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 417
Počet zobrazení:18 686

Už nějakou dobu tu nebyl klasický rozhovor z Conanovy show. A nebude ani dnes. Zavítal k němu totiž host, ze kterého se i zkušení moderátoři třesou strachy a v tichém zoufalství jen přemýšlejí, co bere za drogy, nebo z jaké je planety. Conan se však nedal a dokonce se mu z herce, komika a zpěváka Russella Branda podařilo vymámit pár informací - o Jennifer Lawrence, o tom, k čemu potřeboval služby hypnotizéra a taky čím ho naštval Tom Cruise. Rozhovor ze dne 16.4.2013. Poznámka: Loutkář starající se o populární postavu Elma z dětského pořadu Sezame, otevři se (Sesame Street) byl obviněn ze sexuálního obtěžování mladistvých.

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz - Prý se ti líbí Jennifer Lawrence. - Jasně. Je to nádherná oscarová herečka. Neřekl bych: "Odmítám se s tímhle velkolepým stvořením vyspat." To by neřekl nikdo. I kdyby šlo o ženu, co ani není lesbička. - "Chceš se vyspat s Jennifer Lawrence?" - "Co by ne." - Jasně. No vy snad ne? Je tak krásná, tak elegantní a tajemná. Patrně je příšerná, ale proč ne... Musí být, ne? Ne, je skvělá.

Byla tady a... 10 minut to zvládne předstírat každej. I já dokážu být milej 10 minut. Takže se takhle nechováš pořád? Když dozní smích, tak bys to nechtěl vidět. - Když klaun začne brečet. - Jo. Jsem tak sám a nikdo mi nerozumí. Jo, je to nuda. Nevím, o čem to mluvíš. Já jsem vždycky takovejhle... - Viděl jsem ten dokument.

- Sklapni! Všechny děsí k smrti a vykřikuje, že je génius. Jsem génius! Sklapni! Jsem jako Mozzart! Občas se stane. Poslyš, ty ses zamiloval... No jo! do herečky, se kterou jsi hrál v Pohádkách na dobrou noc. - No jo! - Šlo o překrásnou Teresu Palmer. - Teresa Palmer. Máme tu její fotku... - Ježíši Kriste! - Tuhle její fotku tu mám a...

- Taková běžná momentka. Hele, jde o umění! V pohodě, takhle běžně vypadá při odchodu z práce, takže... Ty ses do ní zamiloval, ale nechtěl jsi do ní být zamilovaný a tak ses obrátil na hypnotizéra, je to tak? Ano, Conane, všechno, co jsi řekl, je pravda, ale teď to trochu upřesním. Takže jsem natáčel film Pohádky na dobrou noc, ano, ano. A Teresa Palmer, ta nádherná žena, kterou jsme právě viděli napodobovat sexy C...

Jako písmeno C, co by stálo o sex, jako v Sezame, otevři se pro zvrhlíky. Což je, ve světle nedávných důkazů, prostě Sezame, otevři se. Protože chlápek, co dělá Elma, je zvrhlík. - Nemusíme to vysvětlovat. - Říkám to, jak to je. Už se to provalilo, tak co. Dobře. Takže jsem točil ten film, Pohádky na dobrou noc a ona byla tak krásná a oslnivá. A když vidím krásu, tak si myslím: "Kdybych měl něco tak krásného v životě, tak na ničem jiném nezáleží."

To jsem si myslel. To si myslím vždycky, když vidím krásu. Učaruje mi ta dokonalost, která jako by byla spojnicí k vyšší moci. Ale říkal jsem si: "Pak nebudu moct spát se všema komparzistkama." Proto jsem potřeboval hypnotizéra, aby rozluštil záhadu lásky v mém vědomí. Takže jsi najal hypnotizéra, aby tě zbavil lásky k Terese Palmer. Nenajal jsem ho, je to můj kámoš. Paul McKenna. Známe se. Je to jeden z těch neurolingvistů, co ti můžou pomoct s... Třeba se strašně bojíš psů a on ti řekne: "Neboj se psů."

Ale řekne to tak, že si hned říkáš: "No jo, já se psů nebojím." Hypnóza. - takže... - Jsem rád, žes mu neplatil. - Pokud dělá jen tohle. - Je to komplexnější, Conane, ale narušil jsi mi anekdotu. Víc rád tě mít nemůžu. Víc rád tě mít nemůžu. Víc rád... Jsi cvok. Poslyš... Poslyš, starý brachu, takže máš hypnotizéra a co bylo dál? "Točím film a když se zamiluju, bude mě to rozptylovat.

Navíc jsou všude kolem krásný ženský a Adama Sandlera strašně baví, když ukecávám různý ženský. V podstatě žije skrze mě a já o ten vztah nechci přijít. Pomoz mi!" A on: "Dobře..." Vlastně jsem mu tohle všechno namluvil na záznamník, protože nezvedal telefon a já, jak asi tušíte, zanechávám dlouhé a komplikované vzkazy. Pak mi Paul McKenna, anglický hypnotizér, volal zpátky. Je to vážný a vážený muž, mluví asi takhle.

Zavolal mi zpátky a ptal se: "Copak Russelle, nějaká mrcha ti kroutí panděrem?" To vážně řekl. "Jo, přesně tak. Potřebuju pomoc, zhypnotizuj mě." "Dobře, tak si ji představuj při sexuálním styku se sérií mužů kteří jsou čím dál méně atraktivní. Jak ti při tom je?! "Vážně strašně. Asi ji miluju." "Dobře, jiná technika. Mysli na ni, podívej se doleva, poklep si na zápěstí, doprava, poklepej...

všechny ty techniky neurolingvistického programování." Všechno jsem zkusil a on: "Teď si představ, jak spí s někým jiným. Jak ti je?" "Pořád ji miluju." A on: "Dobře. Představ si její hlavu na těle tlusťošky." Až tam to zašlo. Mě se ale větší ženy celkem líbí, takže to taky nepomohlo. A zabralo teda něco? No, ne. Místo toho jsem se s ní vyspal, začali jsme spolu chodit a tak to nakonec dostaneš ze systému. Snad to nezní moc brutálně, ale taková je podstata chemického imperativu k rozmnožování.

Omlouvám se, ale já jsem mužské libido nevymyslel. Byla to kupa opic před mnoha lety. A možná taky mocná omnipotentní síla. To nevíme jistě.

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

spis si myslim ze ma maniodepresivni psychozu :D

30

Odpovědět

Russell Brand :3

20

Odpovědět

Taková slovní zásoba spojená s excelentním humorem se jen tak nevidí! Jen škoda, že jeho přehnaná hyperaktivita kazí celkový dojem.

854

Odpovědět

Žádný psychopat, ale je jako každý umělec excentrický a to dost extrémně, možná je to taky image. Ale má dost vtipný narážky na šoubyznys, kde každému musíte lichotit, nedělá o tom iluze.

761

Odpovědět

to co je za psychopata ?

1318

Odpovědět

haaah, v koutku duše jsem si říkal, jestli není blíženec, a je :D ... blíženci jsou prostě zdánlivě povrchní, i když to tak není :D :)

425

Odpovědět

No jasně. Že mě to taky netrklo.

600

Odpovědět

sjetej jak letní gumy :D

543

Odpovědět

Zdravím, nechcem spamovať, ale mohol by mi prosím Vás niekto odpovedať na otázku, ktorú som sa pýtal pri tomto videu? http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/conan-na-blizzconu-13
Ďakujem
:)

06

Odpovědět

Asi poprvé v životě mi došla řeč- při snaze popsat jak vlastně Russella Branda vnímám. Protože na jednu stranu se opravdu chová jako by vyšňupal vagon kokainu, na druhou stranu si nejde nevšimnout, že vůbec není hloupý. Jeho způsob vyjadřování a slovní zásobu by mu mohli mnozí závidět.

2741

Odpovědět

Ma slovni zasobu jako kazdy normalni clovek, ktery cte, vzdelava se a nema v hlave kupu sena.. Zkus to nekdy taky a treba budes mezi svyma kamaradama (opicema) za krale.

17

Odpovědět

Děkuji, milé překvapení v pondělí ráno ´:)

82

Odpovědět

První video 7/10, druhé 10,5/10 :D

94

Odpovědět

Jo aha, tak to vysvětluje Elma poslední dílech South Parku :D http://www.youtube.com/watch?v=qDgBBmrLA0c

300

Odpovědět

Sem tak moc vypálenej a nebo si tu ještě někdo jinej všimnul že v prvnim videu v čase 1:50 se Brand nakloní na stranu a prdne si?

10913

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=RfTcXprD7R0 prosím preložte toto :)

35

Odpovědět

"...kdyz se mi tolik libila, nemohl jsem spat se vsemi komparzisty..." podle me je teplej

972

Odpovědět

To je klidně možné ovšem nic to nemění na tom, že měl stejně víc ženskejch jak ty.

1726

Odpovědět

+los jahodosJestli je fakt teplej, tak bych se hadal... kazdopadne stale jsme na tom lip nez ty. .-)

487

Odpovědět

+los jahodosTy si myslíš, že čím víc holek jsi měl, tím jsi větší borec? .. Se pleteš, až budeš s nějakou holkou 5 a víc let, tak budeš borec, ne protože každý měsíc střídáš společnost v posteli. Je smutné, že tohle tvé myšlení sdílí 90% všech tvých náctiletých kamarádů v ČR.

3815

Odpovědět

+los jahodosTak hlavně žes tam nezapomněl napsat nakonec to "v ČR"... debile.

199

Odpovědět

+los jahodosGiky promiň ale evidentně si to nepochopil. Já pouze odkazoval na NPH (Barney Stinson) jenž je gay a toto tvrzení použil na burana jež mu nadával do "faggota". Mě vůbec nešlo o to jestli někdo chrápe co víkend s jinou což je mimochodem každého věc. Jinak tedy tady ty hlášky o náctiletých a co si myslí moji kamarádi .. to tedy zavání dětinskostí z tvé strany i když nezapírám, že bych se nebránil tomu být zase náctiletý.

92
Další