Ryan Gosling je zákeřný našeptávač

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:926
Počet zobrazení:8 775

Ryana Goslinga už zřejmě unavilo poskytovat běžné rozhovory, a tak se v Conanově show rozhodl běžný "pokec" trochu ozvláštnit. Na pomoc si tedy přizval dámu z publika, Lindu, a jejím prostřednictvím se... víte co? Podívejte se na vlastní oči!

Přepis titulků

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Tohle publikum je úžasné a ty si na takovou pozornost ještě zvykáš. Já byl jednou taky v publiku. - Na natáčení talk show? - Jo. - Kdy to bylo? - Na konci devadesátých let. - Na konci devadesátých let? - Asi jo, na tom nezáleží. Byl jsem v publiku, to je hlavní. Takže jsi seděl v publiku.

A užil sis to? Hlavní bylo udržet si kvůli aktivitě vysokou hladinu cukru v krvi. - To my tady neděláme. - Jasně že ne. Po skončení natáčení všem rozdáme Cadillacy. - Všichni víme, že kecám. - Mrkněte se pod sedačky! - Mrkněte se pod sedačky. - Je tam Cadillac! Byl jsem zklamaný, protože jsem chtěl... Když jsem seděl v publiku, došlo mi, že asi chcete vidět hosta, ale taky se chcete dostat před kameru, ne?

Můžeme sem někoho vzít? Jo, skoč si pro někoho. Tohle obvykle neděláme. Jak se jmenujete? - Linda. - A odkud jste? - Z Westminsteru. - Westminsteru? - Z jakého Westminsteru? - Kalifornského. A teď ji donuť říct něco o Lovcích mafie. - Můžu jí dát menší radu?

- Jasně. - Dobře. - Dej jí radu. - Dobře, podle mě to zatím jde skvěle. Myslím si, že tu chybí nějaké napětí. Nějaký konflikt. Dobře, polož jí otázku! Takže, vy jste z Westminsteru? Je to hezké město? Líbí se mi... Líbí se mi váš oblek, dělají ho i v pánské verzi? Co to krucinál...

To bylo dobré. Ne, nedělají. No, jsme rádi, že vás tu máme. - Byla jste na natáčení někdy předtím? - Jednou. Myslím, že pan Gosling pro vás měl odpověď. Jen jí to pošeptej. Máte prořízlou pusu a rád si ji pouštíte na špacír. Tohle je ten nejnepřátelštější rozhovor, jaký jsem kdy dělal. Kdo si sakra myslíte, že jste?

Viním z toho vás. Teď si ale popovídáme o Lovcích mafie. - Těšíte se? - Jo. Máme tu ukázku z filmu. Co nám o ní povíte? Je v ní Ryan. Ne, tady se píše, že Ryan v ní není. Vybrali jsme scénu, ve které Ryan zrovna není. Povíte nám o ní něco víc? Teď už chce jen být v Ryanově blízkosti.

Vaše kymácející se hlava je anatomicky špatná. Teda, správná. Cože? Moje kymácející se hlava je anatomicky správná? Zavři klapačku! Už si vás nikdy nepozveme. S Ryanem nám to šlo tak dobře, a pak přijdete vy a vaše nenávist. A váš vztek. Je mi z vás na nic. - Máme tu klip z Lovců mafie, můžeme ho pustit?

- Klidně. Tak se na to společně podíváme. - Můžu vám nějak pomoci? - Hleď si svýho! Chceme si s ní jenom popovídat. Hej! - Máme vzkaz od pana Cohena. - Ale dáma s vámi zřejmě mluvit nechce. Dáma? Je to jen Mickeyho šlapka, kámo. Kde to je? Kde to je? - Ne, ne, ne! - Co je to? To je ten váš vzkaz?

Je v tom kyselina? Jestli tě u ní ještě někdy uvidím, zabiju tě. Ne! Ne!

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

So we are all looking for it. http://maddenmobilehack.online/

00

Odpovědět

Nikdo nám nebude sahat na Emmu ;)

261

Odpovědět

Zdravím, můžu se zeptat, co tam ta slečna v originále říká v té části, která je přeložená jako "Máte prořízlou pusu a rád si jí pouštíte na špacír."? You've got a big mouth and ...(?) díky!

180

Odpovědět

big mouth and you just like to run it

180

Odpovědět

+Kittka"You've got a big mouth and you just like showing it. " To je to, co říkala

00

Odpovědět

Příště můžete přeložit http://www.youtube.com/watch?v=43AxOe3bhsw. ;) Ale spíš ne.

192

Odpovědět

Paráda Conan je úžasnej komik, nikdy nezklame. Ryan zase kvalitní sympatický herec. Jen mě mrzí že spousty videí už nefunguje, a taky by bylo fajn kdyby se překládaly kompletní rozhovory. Ale na druhou stranu zase chápu že lidé co zpravují tyto stránky mají i jiné povinnosti než jen překládat rozhovory. I tak Vám děkuji.

182

Odpovědět

Tak toto bol veľmi zaujímavý rozhovor. Čakal som, že Conan nebude vedieť čo na tie urážky povedať, ale reagoval perfektne. Dosť som sa nasmial. :D

181

Odpovědět

Sakra není ten chlap z tý ukázky náhodou Ched z 8 mile - jak si skoro ustřelil ptáka?

Bylo by to celkem funny, vzhledem k tomu, že tady mu ptáka rozežírá kyselina :D

191

Odpovědět

10*

193

Odpovědět

brace yourself, "je to tu přeconanováno" type of comments are coming...

1841

Odpovědět

Není to ta Linda co se jednou mihla ve WLIIA? :D

181

Odpovědět

je to možný..mě se zdála nějak povědomá..že má něco společnýho s wliia :D

180

Odpovědět

Goslinga mám rád už dlouho a jde vidět, že i když je to slavný a úspěšný člověk, tak nemyslí jen na sebe. Mně se tohle zpestření líbilo hodně, i když ke konci už to trochu pokulhává. Každopádně jeho sebevědomí a charisma bych chtěl mít.

A jen tak mimo téma: Viděl jsem video, kde od sebe odtrhával na ulici dva cizí lidi, kteří měli mezi sebou konflikt a zabránil tak rvačce. Tím tehdy u mě hodně stoupl. Na rozdíl třeba od "machýrka" LaBeoufa, který se snaží rvát se s každým, kdo mu přijde do cesty.

197

Odpovědět

Lifty: Oba herci mi velice sedí jak Gosling tak LaBeouf, s tím že je Shia nějakej rváč si mě ale zaskočil, není to jen nějaká sprostá pomluva ?

201

Odpovědět

Mě to přišlo vtipné dost...

194

Odpovědět

Conana mám rád, ale tohle mi teda moc vtipné nepřišlo a i film vypadá jako dobrý bullshit, sorry...

18136

Odpovědět

Sakra a ja som si vzdy myslel, ze mame s Chandlerom podobny zmysel pre humor :D

202

Odpovědět

+AdonaiTo víš, je teď z něho zatrpklý cynik, co už nemá Přátele.

211

Odpovědět

Tak nás pobav sám Chandlere, dřív ti to tak šlo. Teď už nejsi tak přátelský co?

192

Odpovědět

Boží.

192