Sabrina a Salem opět spolu

Thumbnail play icon
53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:6 822

Melissa Joan Hartová známá ze seriálu Clarissa vám to vysvětlí nebo Sabrina – mladá čarodějnice se opět shledává s kocourem Salemem. Tomu chybí staré dobré časy, ve kterých se Sabrinou čarovali, jak mohli. Jak dopadne jejich opětovné setkání?

Přepis titulků

- Tak jak ses měl? - Dobře, fakt dobře. Vypadáš skvěle. Jo, začal jsem posilovat. Chci dostat hlavní roli. - A jak to jde? - Skvěle. Melissa Joan Hart? Jsem velká kočka. Velkej fanoušek. Clarissa mi zachránila život.

- Páni. - No jo. Chtěl jsem vám to říct. Nechám vám donést chipsy a salsu. Je to na mě. To je milé. Děkuji. Vy jste milá a krásná. - Děkuji. - Tak jo. Tak co se děje? Chybí mi to.

A co? Víš přesně co. Ty, já, my, to vzrušení a ta moc. Všechno mi to chybí! Tak moc mi to chybí. Je den a je tu moc lidí. Na nich mi nezáleží. Jsou pod mou i tvou úroveň. - Já nevím.

- Jen jednou. Bude to jako ty staré dobré časy. Vím, že to chceš, Sabrino. Jak jsi mi to řekl? Řekl jsem ti Sabrino. Tak jo... Jestli to uděláme, uděláme to správně. Tohle je naposledy. Jsme domluvení.

Jdeme si pořádně zakouzlit! Chipsy a salsa? Magie! Magie! Magie! To je tak skvělý pocit. Tady máš mou magii. Jen já a moje kouzelná číča. Jsem opilý mocí.

Abrakadabra, mrchy! Expelliarmus. Hrnek. Hej! Moje děťátko. Bože! Jsem úžasná. Magie! Hodila po mém synovi hrnek.

Magie. Magie, magie, magie! Magie! Magie! Moje boty. Chipsy a salsu. MELISSA SE ZBLÁZNILA! Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Salem byl nelepší, (na můj nick nekoukejte :D

40

Odpovědět

seriál na kterém sem vyrostla :D Salem byl vždycky perfektní. A kolik fanficiton o něm vzniklo :D Však to byl jeden z nejmocnějších a nejkrutějších čarodějů, potrestaný aby strávil zbytek života v těle kočky

92

Odpovědět

ne

14

Odpovědět

Rasistické, nevidím tam žádné afroameričany a refuslimy. Jen nějakou indku s dítětem (asi samoživitelka- přidávám body za etičnost.) a černou kočku. Jo a taky tam nevidím žádné LGBT. Už chápu to nízké hodnocení.

67

Odpovědět

blbej rasisto ! jdi se zabít společně se zemanem

38

Odpovědět

Škoda, že je ta kočka živá. Nic proti živým kočkám, ale "kouzlo" Salema bylo v tom, že to byla loutka, která reagovala a mluvila jako člověk. A jsem asi moc zvyklá na český dabing, chyběl mi hlas Bedřicha Výtiska. A jsem taky asi moc stará, že si to pamatuju a takhle to řeším. Jako bych nic neřekla. Fajn scénka. Magic!

361

Odpovědět

Kdo seriál nezná, tomu ta scénka nic neřekne. Kdo seriál zná, ten bude mít stejné výhrady jako ty.
A nešlo jen o Salema, ona i ta Sabrina kouzlila prstem a nestřílela takhle dlaní jak goa'uld.
https://www.youtube.com/watch?v=PU3mTU5OxC4 #SupermaxForever

141

Odpovědět

Vidím na tom jednu poněkud zásadní vadu:
Vůbec, ale vůbec se to nepodobá tomu seriálu. :)

231

Odpovědět

tvůj názor nikoho ale vůbec nikoho nezajímá :-*

18

Odpovědět

první :D

18

Odpovědět