Thumbnail play icon

San Sebastian: Evropské město kultury 2016Vagabrothers

Přidat do sledovaných sérií 6
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:3 129

Na VideaČesky.cz nám dlouho chyběl nějaký ten cestopisný pořad, a tak jsme si řekli, že s tím něco uděláme a začneme překládat YouTube kanál Vagabrothers, prostřednictvím kterého se podíváte do celého světa. Pokud tedy rádi cestujete, mohou vám tato videa posloužit jako dokonalá inspirace a série tipů, která místa stojí za to navštívit. Tímto úvodním videem vám chci představit duo Vagabrothers. Jde o dobré přátele, kteří cestují všude, kde je něco pěkné a přináší o tom krátká videa. Zalíbí-li se série, další na řadě by mohlo být Los Angeles, Singapur, Jižní Afrika nebo třeba jezera ve Finsku.

Pintxo je tradiční baskické označení pro menší jídlo (jednohubku).
Omlouvám se všem rodilým Baskům, všem surfařům a  všem rodilým Baskům-surfařům za své nedostatky v surfové terminologii a baskičtině.

 

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já jsem teda zklamanej, od cestovatelskýho pořadu sem čekal trochu víc, než jen surfování, chlastání a žraní ... Nedozvěděl jsem se skoro nic.

50

Odpovědět

Je pravda, že žádný výzkumníci to nejsou, spíš si jen tak užívaj. O to víc jsem si myslel, že to bude blíž široké veřejnosti...

10

Odpovědět

Jo Vaga jsou fajn, mohli by jste přeložit video kde byli v Plzničce :D

31

Odpovědět

Plánuju ho přeložit, nevím jen, jestli hned jako další, nebo až později...

30
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)