Santa zapomněl - Výzkum Alzheimerovy choroby

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:110
Počet zobrazení:4 692

Tato vánoční reklama ukazuje svět malé holčičky, která se rozhodne Santovi pomoct při boji se zákeřnou nemocí.

Přepis titulků

Kdysi dávno v nedalekém městě se malá holčička jménem Freya připravovala na Vánoce. Avšak Vánoce už nebývaly natolik kouzelné jako dříve. Někdo scházel, někdo byl odsunut a zapomenut. Freya se otce zeptala: "Kdo je to?" Otec jí začal vyprávět příběh. Příběh o Santa Clausovi. Jednoho Štědrého dne se něco pokazilo.

Začaly se mu plést dárky a začal komolit jména. Zdál se smutný, odtažitý a bojácný. Během let se vše pomalu zhoršovalo. Nakonec přestal chodit úplně. Ale Freya takovýto konec příběhu nechtěla. Vydala se na cestu s myšlenkou, jak pomoci. Věřila, že se s tím dá něco udělat. Freya si svolala skřítky s myšlenkou, že když mohou opravit poškozený strojek, možná mohou Santu vyléčit.

Skřítci nyní měli nový smysl života. Vyžadovalo to všechnu jejich snahu a odhodlání. Pokud je Santa nemocný, výzkum by ho mohl zachránit. Věřím v tebe. Alzheimerova choroba je nejčastější příčinou demence. Může ovlivnit kohokoliv. Ale každý se jí o tyto Vánoce může postavit.

Pouze výzkum má moc změnil osud. Odešlete "BELIEVE" na 70755, čímž darujete 5 liber na výzkum Alzheimerovy choroby.

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Byla by celkem sranda kdyby se ho snažili opravit jako ten strojek a rozřízli mu lebku aby se mu pohrabali v mozku. xD

11

Odpovědět

:D :D toje joke

02

Odpovědět

Tohle je téměř podvodné okrádání důvěřivců. Z částky za sms si nechá čtvrtinu operátor, nejméně polovinu si vyplatí na mzdách ve zprostředkující organizaci a do výzkumného ústavu se dostane jen zlomek těch financí, nicméně i tam se rozběhne parazitický kolotoč ukusování z koláče.
Pokud má někdo černé svědomí a cítí potřebu dobrého skutku, jsou i lepší cesty k investování, než sms na základě dojemného videa.

Btw nechápu hodnocení videa, je to odporný kýč.

128

Odpovědět

To si vyšťoural ze svýho zadku? Nebo jak si na to přišel?

11

Odpovědět

+TasgallNa dané téma ročně vychází tuna článků v novinách, stačí pohledat.

20

Odpovědět

Zajímavý, já jim ten kýč spolknul i s navijákem. Nicméně, nebýt té smsky na konci, tak parádní, ne? Co to prostě fiknout o 2 vteřiny dřív? :D

10

Odpovědět

+PéťaVánoční období většinou trávím osamocen (nebo v náhodné společnosti v některém z nonstopů), proto jsem na danou tématiku poměrně zahořklý a jistě bych si našel spoustu důvodů ke kritice i s ustřihnutým koncem videa.

30

Odpovědět

Veľmi pekná reklama.

122

Odpovědět

Tak jako video nápaditý, pěkný.. ale kdybych chtěl přispívat tak se to fakt nestane na popud videa ať je sebelepší :-D . Chápu to, pokud se to lidem nebude cpát před nos, tak se přispívat moc nebude - to se vztahuje na cokoli. Bezdomovec musí jít žebrat na ulici, ženská co prodává bůh ví co, protože to je pro pejsky do útulku musí jít mezi lidi.. a tyhle videa se musí zas cpát i na stránky určené pro zábavu a učení. Bylo tady už někdy nějaké podobné video ? Navštěvuji tento web už více let a nevzpomínám si na něco podobného.. a opravdu mi to ani nechybělo.

321

Odpovědět

Takových videí je tu spousta.

Ke zbytku komentáře se radši nevyjadřuji...

21

Odpovědět

+MikeSpousta, ale žádné linky názvy.. ke zbytku komentáře se nevyjadřuješ, ale vlastně už tímto na to reaguješ a hodnota je nulová. Ty se rád oháníš silnými slovy a prázdnými výkřiky že ? :-D . Ale to je v pořádku, na internetu to tak bohužel chodí a jsi mezi svými tak je to dobře.

27

Odpovědět

tak co curaci, kolik z vas poslalo textovku?

528

Odpovědět

Stále mě fascinuje, kolik omezených lidí chodí po této planetě. Ale nejsem naštvaný. Je mi tě jen líto.

151

Odpovědět

+ŠtěpánVětšina :-(

10

Odpovědět

já ne

20

Odpovědět

Hned se mi vybavil sir Pratchett a zase mi chybí :(

160

Odpovědět

Já asi budu mít chorobu z nový vánoční vizáže stránky ale video si zasloužilo těch 5 hvězd

142

Odpovědět

diť už jí máš..

22