Santaspoušť

Thumbnail play icon
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:29
Počet zobrazení:3 355

Jak udělat svátky klidu a míru trochu napínavější? Třeba soutěží o nejlepšího Santu. Giel a Stefan ze StukTV mají hodinu na splnění dvaceti vánočních úkolů. Kdo získá víc bodů a titul nejlepšího Santy?

Přepis titulků

Já jsem Giel. Já Stefan a dnes se podíváme, kdo z nás je lepší Santa. SANTASPOUŠŤ DO ROZTRHÁNÍ TĚLA TY URČÍŠ, CO UDĚLÁME VE STŘEDU V 17:00 Zase je to tady... převlékání.

Naštěstí jsou ty kalhoty vždy velké. Příjemně hřeje. Kurevsky ošklivé. O dost jednodušší než kostým Mikuláše. A příjemně hřeje. Šikovné, je v tom otvírák. Vidíš? Poslední souboj o nejlepšího Mikuláše se vám tak líbil, že teď bojujeme o nejlepšího Santu.

Ano. A uděláme to úplně stejně. Tady je seznam dvaceti úkolů a kdo za hodinu získá víc bodů, vyhraje. - Je tam něco nudného? - Spíš naopak. Tady máš tašku s nezbytnostmi. Aha, tu už máš. - Můžu tu tvoji? - Dobře. Ne. - Ano. Dobře. - Ok. - Jsi připravený? - Určitě. V tom případě běží čas...

Teď. Kam mám? Musím... Sakra. Šedesát minut začalo, nejdřív si přečtu úkoly. Hodina času není moc. No ty vole, úkoly. Hraj dopraváka a volej ho ho ho. Když někdo zastaví, máš body. Zeptej se někoho, jak se jmenuje kluk ze Sám doma.

Sněz dvě kostky ledu. Deset bodů. To zařídíme. To je vážně náhoda. Mají tady led. Neměl byste pro mě dvě kostky ledu? Mohl byste mi dát dvě? Ten pán prostě jeden otevře. To není problém, že? Pro Santu? Jste nejlepší, děkuji.

Teď to nejpitomější, musím tu sračku sníst. Zmrzl mi mozek. Už teď. Zatraceně. SNĚZ DVĚ KOSTKY LEDU Nejspíš jste někdy přemýšleli, co jí Santa. Kostky ledu. Číslo dva. Bon appétit. Prvních deset bodů v kapse.

Můžeme pokračovat. Zavolej mámě a zpívej: "All I Want For Christmas Is You." Hned zavolám mámě. - All I... - Volaný právě hovoří... - Co? - přepojeno. Lidé hovoří. Ozdob stromeček v něčí zahradě. Zahrada.

Haló! Podle mě se sem nesmí. Špici k tomu. Tak. Pár baněk. OZDOB STROMEČEK V NĚČÍ ZAHRADĚ Stromeček ozdoben. Dobře. Udělej andělíčka.

To můžu. Toto je skvělé. Jdu na to. Andělíček. UDĚLEJ ANDĚLÍČKA. Toto je fakt trapas, ale dobře. Haló! Pane. Pane, kolik vám je? - Sedmdesát tři.

- Sedmdesát tři. Mám prosbičku, mohl byste se mi posadit na klín a říct mi vaše největší přání? Jen se posaďte. Ano, pojďte na chvíli k Santovi. A budu za blbce. Ne, ne. Jaké je vaše přání? Být zdravý. Být zdravý.

A je to. Děkuji. Byl trošku těžší. Hraj dopraváka, volej ho ho ho. Když někdo zastaví, máš body. Tam je někdo na kole. ZASTAV PROVOZ VOLÁNÍM HO HO HO Ahoj. Zastavila. Pět bodů. Plácneme si, poklade.

A pokračujeme. Jsem teď v autě, takže jsem mobilnější. A tady vidím: "Ukradni něco vánočního." Za patnáct bodů. Takže do Baumaxu. Nechce se mi do toho. Zatraceně, tady je Praxis. Ne, ten ne. Podívej, stromečky. Děkuji. Padáme.

Právě včas. Zatraceně, dveře jsou otevřené. Jo, patnáct bodů doma. Podívej, vzadu je stromek. ZASTAV PROVOZ VOLÁNÍM HO HO HO Jo, pět bodů. Hned si řeknu o svezení. Jedete do centra? Ne, do Eindhovenu. Eindhovenu? Sakra. Kolik ti je?

- Dvanáct. - Dvanáct? - Kopl bys mě do pytlíku? - Ano. Ne moc tvrdě. Dobře? Řekl jsem ne moc. Řekni dítěti, že Vánoce letos nebudou. Támhle jsou tři malé děti. Ahoj, Santo. Mám vlastně špatnou zprávu.

Vánoce letos nebudou. - Jak to, že ne? - Nejde to. Jsi podvodník. No, hotovo. To bylo trapné. Deset bodů doma. Hele, mohl bys mě někam svézt? - Ano. - Budu šlapat. Odteď se jmenuješ Rudolf a hodinu budeš jezdit se mnou.

Hej, pojď sem. Sakra. Slečno, pojďte za mnou. I vy. Pojeďte ke mně. Pojďte k Santovi. To zní úchylně. Poslouchejte, na někoho zazvoníme a zazpíváme mu. Ano? Znáte Last Christmas? - Ano. - Last Christmas... Ano?

Umíme ji? ZAZPÍVEJ "LAST CHRISTMAS" S MINIMÁLNĚ ČTYŘČLENNÝM SBOREM Dámy, spoléhám na vás. - Rudolfe, musíš taky. - Ale já ji neznám. - Do toho. - Zpívej s námi. Jinak nemáme body. Při řízení jsem si všiml, že je tu úkol: "Nech si vytetovat vánoční baňku nebo sněhovou vločku." Za padesát bodů. Je to děsná blbost, která nedává smysl.

Něco takového je fajn jen na Vánoce, ale máte to celý rok. Ale je to padesát bodů. Takže vejdu do tohoto studia a řeknu: "Hoši, teď hned potřebuju tetování." Dobré odpoledne všem. Ahoj, jak vidíte, tak já jsem Santa. A musím si nechat vytetovat vánoční baňku nebo vločku. Můžete mi to udělat? - Ano, běžte nahoru.

- Nahoru. Hledám Jimmyho. Zdravím, Jimmy. Musím si nechat vytetovat vánoční baňku nebo sněhovou vločku. - Sněhovou vločku? - Vločku nebo baňku. Podle toho, co je snazší a rychlejší, protože mám jen asi třicet minut. - Pojďte dál. - Ano. - Podíváme se na nějakou vločku. - Prima. Nevím, jestli by to Santa schválil.

Dostaneme padesát bodů, sráči. - Může být? - Naprosto skvělé. Podle mě je to skvělé. Je to vločka, takže mám 50 bodů. A jestli to teď nevyhraju, tak už nevím. Pane, jak se jmenuje ten kluk ze Sám doma? - Jak jen se jmenoval... - Musíte mi pomoct. Můžu vám to najít? Ano, pokud vím.

Chvíli strpení. Hele. Děkuji, Rudolfe. SNĚZ DVĚ KOSTKY LEDU JAK SE JMENUJE KLUK ZE SÁM DOMA - Kevin. - Kevin! - Hodně štěstí. - Díky. Kam jedete? Já teď nikam. Kam potřebujete? - Musím do obchodu. - Obchodu? Ano, šlo by to?

Odvezl byste mě? - Ano, dobře. - Bomba. Rudolfe, nastup. - Ten kluk musí taky. - Aha, ten taky. Ahoj. Dáš mi ruku? Ano. Jen ti chci říct, že Vánoce letos nebudou. Je mu to šumák. Ale body mám. Zastavte.

Stůjte. Zastavte. Musíš mi jen dát pusu na tvář. Dostanu za to body. Jo, děkuji. Jsi poklad. Konečně vidím strom, na který můžu vylézt. DEJ ŠPICI NA STROM VYŠŠÍ NEŽ 5 METRŮ Tento je určitě vyšší než pět metrů. Nebo ne? Ano. Bomba. Já fakt něco zlomím.

To je děsivé. Zatraceně. Od vás se to nezdá vysoko, ale odsud ano. Dám ji sem, to je dobré. Visí. Au, moje noha. Zatraceně. Santa už toho má dost. Jsme tady.

Můžeme tu něco ukrást. UKRADNI NĚCO VÁNOČNÍHO Toto je vánoční, že? Super. Splníme někomu přání. Kdo má přání, které mohu splnit? Máte nějaké? - Ne. - Nic si nepřejete? Nepřejete si náhodou, abych poskládal tento stromek? - No... - No? Dobrý nápad.

Takže tvé přání je, abych složil tento stromek. - Taky ho ozdobím. - Udělej to. Ano? Nevadí to? Musím někomu splnit přání. Opravdu se povedl. Tolik času. Tři, dva, jedna. ZAZPÍVEJ "LAST CHRISTMAS" S MINIMÁLNĚ ČTYŘČLENNÝM SBOREM Drahoušku, neznáme se dlouho, ale nešla bys se mnou na rande?

- My se známe? - Ty mě neznáš? Ne, neznáme se. To je tak trapné. Ahoj! Pane, máte soba? Ano, ve stáji. - Můžu ho vidět? - Sob. Sob. Je to sob, pane? Můžu si ho půjčit a vyfotit se s ním?

Není tam, že má být opravdový. Vyfoť se se sobem. 15 zasraných bodů. Najdi sjezdovku, kterou můžeš sjet. Sjezdovka. Dvacet pět bodů. Klídek. Mám dvacet pět bodů. Byl to sjezd, ne? Udělej andělíčka. Listí je dost.

Doufám, že tam není hovno. Kruci, potřebuji něčí zahradu. Rychle. Něco jede. Promiňte! Do háje. Čas vypršel. Musím zpět na severní pól. Cože? Čas uplynul? Mám to. To nemyslíš vážně?

- Toto jsem vzal. - Já jsem ukradl toto. - Taky pěkné. - Opravdu jsi to ukradl? Hluboce se stydím, ale čmajznul jsem to. - Jak moc jsi dnes vyváděl? - Docela dost. Dobře, kolik máš bodů? - Řekni první. - Ne, chci slyšet tebe. Dobře, mám 145 bodů. - 180 bodů!

- Ne! - Jak? - Mám 180. - Jak? - Nechal jsem se kopnout do koulí. Ty máš tetování? Ne! Pokud vám toto video přišlo senzační, dejte nám 33 632 palců nahoru. A teď důležité sdělení. V neděli jsme natočili video s Rachel a Lisanne. Šlo o akci proti kolektivní smlouvě. A jak to jde? Skvěle.

Mají spoustu fotek, reakcí a videí na Facebooku. A lidé s tím souhlasí. Ano, a chceme požádat i vás, protože mě to napadlo. Vyfoťte se s tímto tričkem a sdílejte to na naší stránce. A když ho nemají? Na to jsme mysleli, protože máme aplikaci Vlez mi na záda, kde ho ještě mohou získat. Super. A 14. ledna pořádají skvělý závěrečný happening, Budeme tam i my.

Lístky zařídíte přes Facebook nebo appku. Doprava je zdarma, takže dorazte. To tričko se mi líbí. Lidi, jdeme domů. Ahoj. Sledujte nás na sítích a přeji vám hezké svátky. A v sobotu máme další nový pořad. Prima, podívejte se. Ahoj. Překlad: Misschien www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to docela trapný, ale můj život je víc, takže fajn..

20

Odpovědět

Žádná sláva, ale do konce jsem to bez problému zvládl. 70%

20

Odpovědět

Furt lepší než novej díl SW

92