Otravný pomeranč 4Otravný pomeranč

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:215
Počet zobrazení:5 621

Další příhoda otravného pomeranče s vánoční atmosférou.

Přepis titulků

OTRAVNÝ POMERANČ 4 Rolničky, Batman smrdía já jsem si nadělal do kalhot. Počkat, vždyť já kalhoty nenosím. Hou, hou, hou... Veselé Vánoce! Kdo jseš? Já jsem Santa Claus. Santa Claus?

To je ovoce nebo zelenina? Ne, já jsem člověk. Jseš docela červenej.Tipnul bych tě na jabko. Ne. Já nosím o Vánocíchvšem hodným dětem dárky. - Dárky?- Přesně tak. Chci miliardu dolarů! To je trochu moc, nemyslíš? Ne-e.

Chci miliardu dolarůa galon benzínu. - Galon benzínu?- Jo, protože mi už dochází šťáva. Chápeš to? Velice vtipné. - Já jsem pomeranč.- Já vím. - Hej! Hej, Santo!- Ano? - Santo, hej!- Copak? Můžu dát dárek já tobě? No, asi ano.

- To bylo velmi nevkusné.- Hej! Hej, Santo! - Copak?- Máš rád opalování? No... asi ano. - Tak to ti budu říkat Slunda Claus.- Tak se ale nejmenuju. Chápeš? Slunda Claus? To mě dostává. Hou, hou, hou...Ano. Velice vtipné. - Hej!

Hej, Slundo!- Jsem Santa! - Hej, Slundo!- Santo! - Hej, Slundo! Hej!- Jsem Santa! Hej, chceš slyšetnejotravnější zvuk na světě? Ne. Prosím, přestaň. Přestaň. Přestaň! Tak jo.

Co tak jo? Znám plno zlobivých kluků a holčiček,ale ty jsi ze všech nejhorší. Kdo tě naučil takhle se chovat? Letos dostaneš do punčochy jenom uhlí. Do punčochy? Na co by mi byly punčochy?Vždyť ani nemám nohy. - Hej! Hej, Slundo!- Co je?! Můžeš se posunout trochu dál?Mám z tebe claustrofobii. Chápeš?Claus-trofobie?

Ano. Ano, chápu to! Překlad: BugHer0www.videacesky.cz Jseš jabko!

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

O už zase :( chápu že to musíte překladat aby to mělo smysl i v češtině ale Slunda claus co to je slunda? to neni slovo

183

Odpovědět

Hahaha, chudák Sandy :DDDDDDD

180

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

na co by mi byly puncochy? vzdyt ani nemam nohy! :D

180

Odpovědět

Tak to bylo dost dobrý...Claus-Trofobia XD Wýtlemy tady z toho...a prej na konci...Jseš jabko!! XDDD

180

Odpovědět

good dil slunda xD a ten milion dolaru a kanistr benzinu prej dochazi mi stava xD

180

Odpovědět

Proc ten Santa neumrel ? :( V kazdem dile ten chudak co dostava pwned od pomerance umre.

181

Odpovědět

claus-trofobia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D tohle nevydejchám :D

180

Odpovědět

Slunda- to je mazec.

180

Odpovědět

CLAUS-trofobie, tak to mě dostalo.. Překlad je super, Slunda je dobré a s tím opalováním taky, jak jinak to také udělat, že? A ti rejpalové tady, kdyby to rovno bylo nadabované, tak vám ani nepřijde...

Asi přestanu mít rád pomeranče, leze mi na nervy :-D

180

Odpovědět

šlo o debatu na téma pláž... a ten Písek tam neni nijak smrtelně důležitej... je to narážka na pláž... tak i kdyby to bylo prelozeny jako "banda koupajicich se nemeckejch turistu v mori" a znelo by to jako SANTA, tak je to lepsi nez tam psat PISECNEJ KLAUS, coz zabije bezduvodne celej vtip...

181

Odpovědět

chapu vas, jak to myslite no, ale ono zase kdyz je tam nejaky blabol, tak to postrada to svoje kouzlo no :( ale hold v anglictine to zni nejlip :) ale chapu, ze nekteri lide tomu proste nerozumi.

183

Odpovědět

Jimmy: Přesně tak. Vím, co tam říká, ale pochop, že to jsou slovní hříčky a to jeho jméno má znít podobně jako Santa Claus.

180

Odpovědět

ano, Pisecny klaus je svele prelozeno a odkazuje to na Santa ;)

181

Odpovědět

Nerad to rikam, ale mam pocit, ze tam nemysli Slundo, ale Sandy jako pisecny. Alespon tak bych to prelozil ja.

185

Další