HerečkaSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:7 905
Aspirující herečka, která má už plné zuby hraní v reklamách. Má už dost jednorozměrných ženských postav s prázdnými životy. Chce výzvu. A tu taky dostane!

Přepis titulků

HEREČKA O hereckou kariéru usiluji už roky, ale dělat reklamy mě už nebaví, nechci hrát jednorozměrné ženy s prázdnými životy. Pak se ale jednoho dne objevila nová šance, tentokrát výzva. Promiňte, dobrý den. Já jsem Grace. Vy jste režisér filmu? - Co? - Hraju hlavní ženskou roli. Hraju ženu, kterou manžel podvede.

V tom gay pornu. Aha. No jo. Chtěla bych se zeptat na svou repliku, pokud máte chvilku. Otevřu dveře a říkám: „Jarede, co to děláš? Ne s mým kmotřencem.“ Takhle? To je můj kmotřenec? - Jo. - Fascinující. Hoď na sebe něco z toho jejího boxu, po natáčení dostaneš stravenku. Děkuju.

Lubrikant. Režisérova metoda byla nechat mě si k postavě najít cestu sama. Měla jsem jen stopy, dílky ze skládačky života této ženy. Dva páry vytahaných tepláků, jednu botu značky UGG, několik baterek a jedny veselé brýle s motivem roku 2017. Kdo jsi, Deirdro? Tak jsem ji pojmenovala. - První scéna byla náročná.

- Akce! Nemohla jsem se do ní vžít. Jdu na nákup. Možná koupím nějaké květiny. Trochu to tu oživí. Barvy nám tu chybí, ne? - Pokud bude třeba, zavolejte mi. - Střih. - Říkej jen to, co je ve scénáři. - Jen jsem se snažila hrát Deirdru. Není nikdo.

Lidi tě přeskočí, aby se mohli udělat. Nemá minulost, nemá budoucnost, existuje, aby byla podvedena. Řekni, co je ve scénáři. Děkuju. - Akce. - Jarede. Jdu na manikúru. Nauč mého kmotřence kliky - těsně před naší svatbou, Jarede. - Střih! Paráda, hezký, unylý. A jdeme na to podstatný. Pokud se nechceš dívat, můžeš počkat na židli venku. Zavolám tě, až bude čas je nachytat.

Až mě zradí. Byla jsem zničená. Jarede, jak jsi mohl? Bála jsem se, že Deirdru nenajdu včas. Ne s mým kmotřencem. - Jarede, Jarede. - Manželko, čeká se na tebe. A pak, když jsem si myslela, že už nepřijde… Akce. …se objevila. Jarede, co to děláš?

Ne s mým kmotřencem. Spatřila jsem nádherný, barvitý příběh této ženy. Její dětství, první práci… - večer, kdy potkala Jareda. - Tři, dva, jedna. Šťastný nový rok! - Sliby, kterých se jí dostalo. - Budu milovat tebe, ženu, navždy. 18. narozeniny jejího kmotřence. Vím, že máš moc rád baterky.

A všechny další okamžiky, kdy byla zaslepena životem. Jarede, někdo mi ukradl levou botu UGG. Jarede, ty máš dva mobily? Jarede, proč u nás přespává kmotřenec? Cítila jsem rány a jizvy její minulosti. Viděla jsem, co ji dovedlo až sem. Ty bys mi nikdy neublížil. A viděla jsem ji v přítomnosti, jak načapá lásku svého života se svým kmotřencem. A pak…

Deirdra kontrolu převzala a řekla: Jarede. Já… ti odpouštím. Střih! To vystřihneme. Dej jí tu stravenku. Deirdro, jak tě ze sebe dostanu? Nemůžu si tě vzít s sebou, promiň. Tady to končí. Sbohem.

Fuj. Jak se lubrikant dostal na mě? Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslim, ze si Emma Stone polepsila od doby, kdy vykourila toho bezdaka v Movie 43. :D

00

Odpovědět

Více SNL, PROSÍM.

61

Odpovědět

Ráda se ještě do něčeho dalšího pustím, ale moc ta videa nakoukaná nemám, takže určitě neváhejte posílat tipy, kdybyste na něco zajímavého narazili ;).

50

Odpovědět

Ta to hraje mizerně, inner voice je nejdůvěrihodnější :-D

14