Šest dívek, se kterými budeš chodit na vysokéCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 410
Počet zobrazení:20 125

Po videu Šest netvorů, se kterými budeš bydlet přináším další kousek ze série The Six od College Humoru. Tentokrát se podíváme na šest dívek, se kterými budete na vysoké randit, pánové. Se kterým typem už máte nějakou zkušenost? A která ze šesti slečen se vám líbila nejvíce?

Přepis titulků

Tohle jsi ty na vysoké. A tohle je šest dívek, se kterými budeš na vysoké chodit. SPORTOVKYNĚ Šel ti vůbec někdy sport? To netušíme, ale burritos, co jíš každé ráno, tomu moc nepomůžou. Není ti nic? Elasťáky jí sluší víc než všechno ostatní. Makej, zlato!

Ty to zvládneš! Už jen 10 yardů do touchdownu! Nicméně ať spolu děláte cokoli, vždycky dopadneš úplně stejně. Funíš, necítíš tělo a prosíš ji, aby zpomalila. PAŘANKA Takováhle místa nesnášíš. Beru zpět.

Takováhle místa miluješ. Takovýhle místa miluju! Její kámoš je pořadatel nebo DJ. Prostě je hustej. Jseš vtipnej. Je mezi písmeny E a X jiný než abecední rozdíl? Počkej za šest týdnů. Jsi na mizině, nemůžeš se hnout a netušíš, z čeho jsou vyrobeny tvé kalhoty.

Vstávej! Znám vyhazovače v Pearl Lops. Tohohle šlofíka by sis neodepřel ani za ten nejlepší sex na světě. Povoz se na dinosaurovi. PÁNBÍČKÁŘKA Promiň. Přiznej si to. Jsi slušňák. Tys vypil všechna tahle piva? Ale pro ni jsi James Dean s Wolverinovými drápy.

Je sranda dělat ze sebe šílence. Ale neexistuje nic šílenějšího než opravdová potlačovaná šílenost. Dneska ne? Ne. Fajn! A co je nejhorší... Kolem osmé ráno tě vzbudí, protože se bude chystat na mši. BLBÁ KRÁSKA To je ono.

Dokonalá desítka. Všechny ty roky sledování televize, reklamních plakátů a internetového porna tě naučily... Zlato, nepoužíváš to pozadí pro páry, co jsem ti poslala! Proč ty? Viděla trailer na film Wese Andersona a přišel jsi jí zvláštní. To je fuk. Dívej se na ni. Jak dlouho to vydrží?

Dokud tě neomrzí podivné muchlování v posteli a Kesha. Ty sleduješ Náctileté maminky beze mě? Jseš stejnej jako táta! Vaši fotku budeš ukazovat kamarádům. Ona ne. KÁMOŠKA Je to jediná dívka, co tě dokáže porazit v Mario Kart. Vlastně je to jediná dívka, co si s tebou Mario Kart zahraje. - Řídíš jako má plandavá vagína.

- Sklapni! Je uvolněná, příjemná... a vždy ti kryje záda. Je to skoro jako chodit s mikinou. Ale která osoba při smyslech by chtěla šu*at svou mikinu? DOKONALÁ Je vtipná, chytrá, nádherná. A ty se akorát snažíš přijít na to, proč si vybrala zrovna tebe. - Je všechno v pořádku?

- Jo. No tak, věř si trochu. Tohle přece nemůžeš podělat. Nepoděláš to. Nepoděláš to. Jak jsi to mohl podělat? Pořád můžeme být kamarádi, ne? Bál ses to podělat, ale pak jsi to stejně podělal. Možná je to ironie. Nám to nevyčítej.

Ty držíš v ruce diplom za svobodná umění. Vysokou máš za sebou. Je čas jít dál, najít si práci a sledovat celé dny internetová videa. Možná že si najdeš opravdovou holku. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (75)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Upřímě věřím že se budu muset smířit se šuk.áním svojí mikiny. Kéž by ta mikina byla alespoň žena. :D

30

Odpovědět

Šesť? :D Dívek? :D Sci-fi.

190

Odpovědět

Kde se ty mikiny hledaj? :D

120

Odpovědět

nefunguje

223

Odpovědět

Tak to nevim která jsem... Kamarádka ne, blbá kráska taky ne a sice chci pomoct planetě ale slušná taky nejsem xD jsem smíchaná

292

Odpovědět

A kde že tě najdu? :D :D

00

Odpovědět

s tou pánbíčkářkou to naprosto trefili, obecne se povazuju za slusnaka, ale kdyz narazim na slečnu "jsem hodná chci záchránit deštný pralesy" tak si hned pripadam jako AlCapone... :(
bůh žehnej blbejm kraskam

279

Odpovědět

Mně to zas přijde trochu kruté, je totiž spousta lidí, kteří svoje přesvědčení o tom, co je správné, sice prosazují (resp. jsou přesvědčeni, že je nejlepší možné), ale nikoho nesoudí, když to necítí stejně, a rozhodně ho nenechají cítit se špatně.

00

Odpovědět

+LeeicemakeAle vím, že to byla samozřejmě nadsázka, od toho je to parodické video, jen jsem se chtěla trochu zastat dané skupiny lidí. :)

00

Odpovědět

Tak to bylo skvělé. Nic víc dodat ani nemůžu.

230

Odpovědět

Dlouho jsem si vybíral, až jsem nakonec neomylně ... vybral tu úplně blbou ... :-D

311

Odpovědět

Vítej v klubu...

90

Odpovědět

blba kraska je lady gaga z the key of awesome

200

Odpovědět

But who in the right mind would want to f**k their hoodie? :D

260

Odpovědět

Ta sportovkyně, jak začala hned potom cvičit :D :D

300

Odpovědět

Co teprv VUT FIT...

281

Odpovědět

Nebo jeho ekvivalent: FEKT

10

Odpovědět


Odpovědět

1, 2, 3333333333333...

201

Odpovědět

Já sem tedka momentálně už asi půl roku s "mikinou" klape nám to po všech směrech :)

261

Další