Obvod vs. výškaŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:153
Počet zobrazení:3 831

Jaecen je na dovolené, takže vám dneska nový díl Školy podfuků přináším já, ve spolupráci s BugHerem. Tentokrát vám Brian ukáže fígl, jak obrat kamarády o pár drobáků. Trik není vůbec náročný na provedení, ale nemusí vždycky vyjít. Nicméně alespoň pobavíte okolí.

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx Korekce a časování: BugHer0 www.videacesky.cz ŠKOLA PODFUKŮ Kdyby se musel MacGyver opít a měl pouze tři zápalky, ubrousek a půllitr, obrátil by se na Školu podfuků. Jediný pořad věnovaný sociálnímu inženýrství v barech a na ulicích. Já jsem Brian Brushwood a dnes vyděláme peníze díky využití divného psychologického defektu, kterým trpí každý.

Hra se jmenuje: Obvod vs. výška Sledujte. OBVOD VS. VÝŠKA Tak jo, jdeme na to. Připravte se na hru. Tak jo.

Jdeme hrát. Aby to bylo zajímavé, každý... každý dáme do placu dolar. Dávejte. Tak jo, tys dal dolar, ty taky a ty taky... Na chvilku zadržte. Otázka zní: Co si myslíte, že je víc?

Obvod vršku sklenice, nebo její výška od hrdla až na stůl? Obvod nebo výška. Vsadíme na to svůj dolar. Co si myslíš ty? Co je víc? Obvod nebo výška? Řekl bych že výška. Výška? Takže tahle hromádka je výška. Co je víc?

Obvod nebo výška? Nevím, takže dám obvod. Takže už máme hromádku pro oboje. Co ty? Sem. Obvod. Výška. Další na výšku, fajn. Jen tak dál. Já dám sem.

Na obvod. Tak to máme dva proti třem. Teď trochu pozměníme situaci. Vezmu pár balíčků karet, můžete použít i krabičky cigaret, a uděláme to trochu zajímavější. Teď se podívejte... Otázka zní: Máme stejný obvod, a na výšku jsme přidali tři balíčky karet.

Takže výšku bereme odtud až dolů. Tys předtím volil výšku, takže u tebe je to asi jasné. - A asi si myslíš... - V tom bude háček... A co ty? Obvod nebo výška? Přeběhneš k výšce? Tak jo, vezmem jeden z obvodu a dáme na výšku.

Co ty? U mě dobrý. U tebe dobrý a já... Co ty? Kam jsi vsadil ty? Co? Nikam. Počkám až na tvé rozhodnutí. Nechám to tam.

Necháš to. Dobře, zajímavé. Zajímavé. Ještě drobnost. Udělám to znovu. Co myslíte teď? Teď je řeč... o tomhle obvodu a téhle výšce.

Takže jste oba změnili názor? Mluvíme tu o tomhle obvodu a téhle výšce až dolů. Víte co? Ať je to zajímavější... přídám další balíček. Teď to máme obvod proti tomuhle celému. A já... jako jediný idiot, vsázím na obvod.

Připraveni? Změříme to. Co nejpřesněji. To máme tolik, ano? A teď... I tak... Jo. Vzdal jsi to moc brzy. Věřili byste tomu?

Půllitr má v obvodu téměř 30 cm. A nějaký zvláštní defekt v mozku - nás přesvědčuje o tom, že to není možné... - Proto je obvod lepší než délka. Přesně tak. Připijem si na to, že na obvod trumfne délku. Pěkně. Obvod je nejdůležitější. Výborně, chlapi.

Víte co? Jsem tak hodnej, že vám vrátím vaše peníze. Tady máš. Ten byl můj. Tak dostaneš teď ten jeho. Já jeho nechci. ZOPAKUJEME SI TO Pamatujte, aby ta hra fungovala, lidi musí dát peníze na dřevo a musí jim záležet na výdělku.

Jakmile je zajímá, co se děje, mozek je zničehonic zradí a přesvědčí je, že obvod bez debat nemůže být víc než ta výška. Jestli máte nějaké příběhy týkající se tohoto podfuku, pošlete nám je na adresu revision3.com/scamschool. Jestli máte nějaké otázky, můžete mi napsat na brian@revision3.com.

Do příště... jo, jen tak mimochodem, nevím, jestli už jsem to říkal, příště se naučíme, jak udělat z klasických tužkových baterií znovunabíjecí niklokadmiové baterky použitím obyčejných domácích spotřebičů. Tak na viděnou. A já jdu na pivo.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

já tipovala, že je obojí stejně velké, smůla no :D

180

Odpovědět

tak snad nejsme stroje aby sme delali strojovy preklad ne ? ..... neprekladame slovo od slova ale taky trosku aby to znelo cesky ne ? ....

prachy na drevo je uplne normalni ceska veta tak klid :P

190

Odpovědět

hej ve 5:08 mate chybu rika table a ne wood takze stul a ne drevo

183

Odpovědět

Moc pěkné, to se musí nechat .. :) Hledal jsem háček, ale nakonec žádný nebyl .. :-D

180

Odpovědět

Atlantis 10.8.2010 - 1:48
No nevím, vidět to v 3D tak by mě asi nenechytal – stačí si představit průměr skleničky a promítnout si ho něco přes 3x (3,14..) na vertikální osu
-------------

tak až budes mit v sobe 6 piv tak to muzes skusit :D myslim ze v ten moment ti to nesecvakne a pujdes s davem

180

Odpovědět

No nevím, vidět to v 3D tak by mě asi nenechytal - stačí si představit průměr skleničky a promítnout si ho něco přes 3x (3,14..) na vertikální osu

180

Odpovědět

Sak ale z akeho roku je toto? A z akeho roku je real Hustle. Ako tu niekto pisal. Odniekal tie triky musia byt niekto ich musi vymyslet.

180

Odpovědět

Žumpa: Tak to sou sakra borci, když dokážou čarovat z celých 10%, což musí bejt, když jak říkáš jenom 90% sou podfuky. Doteď sem myslel, že ve všech kouzelnickejch trikovejch vystopeních a šou sou všecko stoprocentně stoprocentní triky. :-)

180

Odpovědět

goood

180

Odpovědět

Tak tohle bylo dost dobrý. Ze začátku jsem si myslel správně, že víc je obvod, ale když naposledy přidal karty, tak už jsem se nechal zmást :D Tohle mě opravdu dostalo.

180

Odpovědět

šup šup ještě 1 díl. Minulej pátek nebyl :(

180

Odpovědět

to už bude jeden díl týdne?

180

Odpovědět

by me zajimalo v jakym roce to udelali jinak predelavka od real hustle nebo original

180

Odpovědět

lol, ne vtipů, ale triků a podovdů :-)))

180

Odpovědět

Real Hustle ? To je ten trapný pořád, kde je 90% vtipů FAKE ? :DD

180

Další