Jak zabavit dívky v baru 2Škola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:4 301

Dnes vám Brian opět předvede, jak se pustit do konverzace se slečnami. Navážeme na oblíbenou epizodu číslo 16 - Jak zabavit dívky v baru. Dnešní, již druhý díl, vám opět vysvětlí pár triků, kterými byste mohli zaujmout. Tentokrát Brian ale přitlačil na pilu, takže nejen že se slečnou strávíte nějaký ten čas, ale budete mít i záminku dotknou se jí. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

ŠKOLA PODFUKŮ Vítejte v jediné škole, kde i třídní šašek bude mít nejspíš vyznamenání. Škola podfuků, jediný pořad věnovaný sociálnímu inženýrství v barech a na ulici. Já jsem váš průvodce, Brian Brushwood a navzdory obecnému přesvědčení, škola podfuků není jen o tom, obstarat si pivo zdarma. Někdy je to i o tom, obstarat si děvče. Určitě si vzpomínáte na epizodu: "Jak zabavit dívky v baru".

Ve té jsme vás naučili jednoduché hádanky, které lze použít jako záminku pro rozhovor. Tentokrát zajdeme dál a zahrneme i doteky v díle: "Jak zabavit dívky v baru 2". Jak zabavit dívky v baru 2 1/ Kyvadlo - Ahoj, já jsem Brian a ty? - Stacy. - Stacy, rád tě poznávám. - Ahoj, já jsem Brian a ty? - Pamela. - Pamela. - Ahoj, já jsem Stephanie. - Zdravím, Stephanie. Provedeme několik experimentů, ale ne se čtením mysli.

Tohle je čtení těla. - Co prosím? - Přesně tak, čtení těla. Zlato, já jsem z Brazílie, o tom nic nevím. Pointa je taková, že na cokoli myslíte, tělo to různými pohyby nechtěně prozradí. Je pro to vědecký termín, říká se tomu Hellstromismus. Čtení svalů. Jde o to... Provedeme si několik pokusů, jo? Kdybys měla dlouhý náhrdelník, použil bych ho a navlékl na něj prsten.

Ale jelikož ho po ruce nemáme, plácnul jsem se přes kapsu a obstaral jsem jedinečný, kouzelný, očarovaný šestistěn z Atlantidy. To koukáš, viď? A je přivázán k žíni jednorožce. - Levák nebo pravák? - Pravák. Zvedni to v pravé ruce a levou vlož takhle pod to. - Mám to chytit za konec šňůrky, nebo... - Jo, zhruba za konec. Chyť to takhle, dobře, někde ve výšce hrudníku. Chci, aby sis představila, že pokládáš otázku duchovi z Atlantidy.

On ti bude odpovídat tak, že svou rukou ducha rozhýbe tohle kyvadlo. dopředu a dozadu. Chci, aby sis představila, jak se hýbe. Dopředu a dozadu, soustřeď se. Čím víc na to budeš myslet, tím to bude zřetelnější. I když neuděláš nic, tak uvidíš, jak se sám od sebe hýbe dopředu a dozadu. Teď si představ, že si to rozmyslel a hýbe s tím teď dokola. - Chci, aby sis představila, že s tím hýbe dokola. - Dobře. A najednou můžeš vidět, jak se to hýbe dokola.

- Není to super? - To je úžasný. A ty fakt věříš, že tě kontaktoval duch z Atlantýdy? - Ano, věřím. - Jak příhodné. Mám tu jeden stroj času, který bych ti rád prodal. To proto, že ty máš taky kov. Proto se to pořád hýbe. - Nebo to dělám telepaticky. - Schovej to svoje pryč. Soustřeď se na to a představuj si, jak se to hýbe... Nejdřív si představ, že se to hýbe dopředu a dozadu.

A teď, že se to hýbe v kruhu. To nepůjde, protože... A heleme se. Jak jsi to udělal? Říká se tomu ideomotorická odezva. - A tvůj mozek... - To je strašidelný. - Jakmile na to začneš myslet, prsty jsou v klidu, ale mozek myslí na dopředu a dozadu, tak podmíněně vysílá nepatrné signály. a jakmile začneš myslet na kruh, je to to samé. - Můj ty Bože, nechci to zkoušet.

- Jako voodoo, co? 2/ Která ruka? Chci, abys napla ruce směrem ke mně a zaťala dlaně v pěst. Teď se mi podívej do očí a zvol si jednu z těch pěstí. Jednu si vyber a neříkej jakou. Soustřeď se na ní, jako by to byla nejdůležitější věc ve vesmíru. Představ si... Je to tahle, že ano? - Je to ona? Je? - Jasně, že je. Moje pravá. Je to tahle, že ano? Ne? No, není to na sto procent... - Tady to není stoprocentní.

- Asi jsem si to v hlavě rozmyslela. Tím to bude. To mě ovlivnilo. - Představ si, že to je nejdůležitější pěst na celém světe. - Taky že je. - Je to tahle, že ano? - Vždyť je to padesát na padesát... Máš pravdu, je to padesát na padesát, ale na to já nespoléhám. Jde o to, že když někomu řekneš, aby se na ni začal soustředit, pozoruj nos, jak se hýbe. a když řeknu, že to je střed vesmíru, kývou směrem k ní, že samozřejmě je. 3/ Puls Tohle bylo o náhodě.

Teď si předvedeme něco, co je... celkem dost strašidelné. Máš tu 52 možností. Vyber si, jakoukoli kartu chceš. - Fajn. - Nikomu ji neukazuj, ani mně, je to tvoje soukromá karta. - ...a vyber si kartu. - Jakou? - To je jen na tobě. - Takže jakoukoli... - Nebudu ti žádnou nutit. - To bylo anglicky? Nevím, jak se tomu říká, jsme si kvit. Skvěle se doplňujeme. Tak jo. Pamatuj, nikomu ji neukazuj.

Je to jen tvoje karta, jasné? - A teď ji vrátíme. Kdykoli mě zastav. - Stop. Vlož ji tam. A teď ji vmícháme mezi ostatní. Zarovnáme je, párkrát snímneme. Jsi jediná, kdo ví, jaká karta to byla. A teď uděláme tohle. Chci, aby sis ty karty prohlédla. Až uvidíš svou, nijak nereaguj. - Jasné? - Dobře. Budu tě pozorovat. Pomoz mi a natáhni ruku s naplým ukazováčkem. Teď si nahmatáme puls.

Ah, tady je. Chvilku jsem měl strach. Cokoli se stane, snaž se nereagovat. I když se přiblížíme k tvé kartě. Bude někde tady. Tady nic necítím. Jo, určitě je na téhle straně. Určitě někde tady. Tahle to taky není. Pamatuj. Ty sleduješ karty, já sleduju tebe. Tak jo, momentík.

- Je to ona? - Tohle nesnáším. - Trefil jsem ji? - Samozřejmě. - Dost dobrý, ne? - To je ona, že? - Jo. - Jo? Dost dobrý, co? A je to tahle, mám pravdu? Dost dobrý, co? - Pěkně zahráno. - To vskutku ano. - Jsi jako otevřená kniha. - To bych neřekla. - Čtením tvého těla se dozvím všechno.

- Tím bych si nebyla moc jistá. Obviňuješ mě, moderátora školy podfuků, že tě tahám za nos? Co to má bejt? Co se to tu děje? Takové nařčení od slečny nesnesu. Co kdybych ti koupil drink. Budeme tím vyrovnáni? A je to. Tak se to dělá. To je ten správný závěr hry. Zopakujeme si to V dnešní speciální epizodě jste dostali tři triky za cenu jednoho. Vezmem si je popořadě. Nejdřív věštecké kyvadlo. Věřte nebo ne, tohle se dělá v podstatě samo.

Jediné co musíte udělat je, že jim dáte něco těžšího na provázku. Třeba prsten na řetízku. Řeknete jim, ať to takhle podrží, a potom ať si představí pohyb sem a tam. Jde o ideomotorismus. Cokoli si představí, tak mozek přinutí tělo, aby to opravdu dělalo. Řekněte jim, ať si představí, že se to točí v kruhu a oni to udělají také. Druhá část, pěsti. Ať je takhle natáhnou proti vám. Pamatujte, tohle není stoprocentní. Ale funguje to natolik, že to stojí za pokus. Ať si jednu vyberou a s tou zůstanou.

Nenechte je, aby si to měnily sem a tam. To věci pokazí. Jakmile si vyberou, zeptejte se na něco jednoduchého a to je rozhodí. Poté se jejich nos natočí vlevo nebo vpravo což naznačí, na kterou pěst předtím myslely. Znovu, není to stoprocentní, ale vyplatí se to vyzkoušet. A poslední... Někteří už to určitě prokoukli. Poslední trik není nic jiného, než Klíčová karta z epizody 25. Rozjeďte to stejně, jako jsme se naučili v díle 25.

Namísto toho, abyste potom pokládali jednu za druhou, plácejte nesmysly o čtení těla, sledování reakcí nebo pulsu. To je jedno. Jde jen o záminku, dotknout se jí a strávit s ní nějaký čas.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jako promiňte, ale kdyby nějaká holka u prvního triku zareagovala tak, jak zareagovaly tyhle ("To proto, že tam máš taky kov", "Kontaktoval mě duch z Atlanty"), tak jdu pryč, protože dotýkat se holek blbých jak tágo mě neba.

181

Odpovědět

Zkoušel jsem jenom to třetí. Nejdřív na bráchovi, tam jsem to, ale 2x pokazil, ale na potřetí se ppovedlo. Pak jsem to zkusil na mamku a koukala na to jak z jara, dokud jsem jí to neprozradil. :-D

180

Odpovědět

Jenom bych chtěl dodat. V 7:52 neříká "ideomotorismus", ale "ideomotorická reakce". Nic jako ideomotorismus v jazyce nemáme. Říká se tomu ideomotorika ;-)

180

Odpovědět

Lukaydo: a o čem si myslíš, že je Key Card? (chcete-li, tak klíčová karta) :-)) Přesně o tomhle

180

Odpovědět

tie karty su lahke len si pozre kartu ku ktorej dava tu jej vybranu, zamiesa sa to len tak aby sa nepovedalo a ta karta sa pak nachadza vedla tej co si on pozrel..

180

Odpovědět

Možnost jak se dotknout slečny... to zní trochu uchylně :D
Ale jinak super díl :)

180

Odpovědět

S tím posledním mě zklamal. Je to totiž velmi podobné jednomu "triku" od Derena Browna (magie a manipulace mysli) A opravdu nějakým způsobem člověk svými podvědomými pohyby prozradí jaký předmět si vybral. Tady to je jen laciný karetní trik, ale pro získání pozornosti stačí no :)

190

Odpovědět

kdyby to bylo jak zbalit holku :-DD

180

Odpovědět

povedený :D a že má dobrej vkus xD

180

Odpovědět

Sakra... no nic, tohle se mi líbilo, nedivil bych se kdyby tu brazilku (Pamela) dostal do postele.

180

Odpovědět

to se může hodit :)

180