Elektrická zápalkaŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:197
Počet zobrazení:4 087

V dnešní epizodě Školy podfuků vám Brian ukáže velmi efektní trik se zápalkami, díky kterému okouzlíte (téměř) každou slečnu. Trik je velmi jednoduchý a tak vám nic nebrání vyrazit do ruchu barů a hospůdek a začít svou zručností ohromovat místní krasotinky. Pokud vydržíte u videa až do konce, po závěrečných titulcích přijde ještě jedna perlička!

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx Korekce a časování: BugHer0 www.videacesky.cz ŠKOLA PODFUKŮ Povím vám jeden příběh... o malém chlapci, který byl chytrý a zábavný, ale nebyl moc oblíbený. Jednoho dne si koupil krabici. 50 úžasných kouzelnických triků za pouhý jeden dolar. Myslel, že mu to pomůže najít si kamarády.

Tak utíkal domů, otevřel krabici a uvnitř našel akorát cihlu. Něco vám o tom malém chlapci povím... Já jsem mu prodal tu krabici. Jmenuji se Brian Brushwood a jsem moderátor Školy podfuků. Jediného pořadu venovanému sociálnímu inženýrství v barech a na ulici. Dnes si ukážeme trik tak dobrý, že jsem ani já netušil, jak dobrý je, dokud jsem ho nezačal předvádět.

Vítám vás u mé nové nejoblíbenější iluze zvané Elektrická zápalka. ELEKTRICKÁ ZÁPALKA Jak se jmenuješ, kámo? - Cue. - Cue? Výborně. Nastav dlaň...

Nastav ruku... Paráda. - Serena. - Je mi potěšením, Sereno. Sereno, udělej mi laskavost a nastav ruku dlaní nahoru. Takhle. To je ono. Položím sem tuhle zápalku. Přesně sem.

Nehýbej se. Tak... Ničeho se neboj. To je... Já vím, to nic, všechno je v pořádku. Vydrž. Páni, to tu budeš stepovat? Ne, už to bude. Tak jo, jdeme na to.

Vydrž. Jestli mě vystřelíš až do stropu, tak si mě nepřej. To je v pořádku. Můžeš zažalovat mého zaměstnavatele. Vím, že to vypadá jako nejhorší tanec na světě. Tak jo, jdeme na to. Tak jo.

Vydrž. Jsi nervózní? Tak jo. Uvidíme, co to udělá. Tak jo, připravená? - To je parádní. - Líbí se ti to? Super. Líbilo se ti to?

Líbilo se ti to? - Úžasné. - Že jo? Nebylo to super? OHROMENI? TEĎ KRUTÁ PRAVDA Teď vám zlomím srdce. Je to tak trochu... jedna velká lež. To nejlepší, co jste kdy zažili, není...

- Nemáš superschopnosti? - Ne, nemám. A zápalky takhle zázračně nelétají díky statické elektřině. Nastavte ruku, předvedu vám to každému zvlášť. Tohle všechno... Víte, jak jsem po vás chtěl, abyste si stoupli... abyste byli správně uzemění, a tak dále? A já se začal třít a šoupat nohama. Neřekl jsem nic o statické elektřině.

Nechal jsem vás, abyste si to mysleli, a oba jste se toho hned chytli. "Já vím, co dělá. Vím, co dělá." A potom... nastala ta skvělá chvíle, kdy jsem se přibližoval a vy jste to cítili. Oba jste přesně věděli, že se něco stane, jen jste nevěděli co. A když použiju slovní hříčku... Atmosféra byla "nabitá", a stále jsem se přibližoval, a když už jsem byl takhle blízko...

Teď vám zlomím srdce. Máš další zápalku? Ne, ne, ne. Přesně takhle. - Stačí jen... - Ty vole. Jen cvrnknout.

Zapřete si to o nehet a cvrnknete. Zapřete si to o nehet, blížíte se blíž a blíž a pak... Cvrnk. A je to. Líbilo se vám to? Teď si to zkuste vy. Schválně, jestli se vám to povede. Chyť si to takhle.

Mezi palec a ukazováček. Takhle. A teď, já používám prsteníček... Kvůli tomuhle triku mám krátké nehty. Zahákneš si to pod nehet. Jo. Přesně. Cítíš to cvrnknutí? Tlačíš to nahoru.

Tlačíš a potom... cvrnk a sirka vyskočí. Teď ty. Jdi na to... Uvidíme, jestli se ti to povede. No vidíš. Pěkně. Díky, lidi.

To bylo super. Vážím si toho, lidi. Tohle je můj dárek pro tebe. Potřesem si, vážím si toho. ZOPAKUJEME SI TO Pamatujte, klíčem k úspěchu s Elektrickou zápalkou je očekávání. Neříkejte, na co se chystáte.

Nechte je, ať si na to přijdou sami. Ujistěte se, že stojí, aby byli uzeměni. Začněte si třít zápalku o nohu, šoupat nohama po zemi. Uvědomí si, co děláte, a jakmile se tak stane, očekávání se vyhrotí a pak se konečně ty zápalky dotknou, ta druhá vyletí do vzduchu a oni z toho budou na větvi.

Pamatujte. Chci slyšet vaše příběhy o úspěchu i neúspěchu. Nezapomeňte to poslat na náš web revision3.com/scamschool Máte-li nějaké otázky ohledně tohoto nebo jakéhokoli jiného podfuku, nebo znáte podfuk, který chcete doporučit, napište mi přímo na brian@revision3.com Do příště...

Co budeme dělat příště? Tohle je specialita. Příště se naučíme tajné zednářské potřesení rukou. Takže se těšte. Naviděnou. Já jsem Brian Brushwood a potřebuju dolít. A jdeme na to.

Už to bude. Tak jo. Jdem na to. Nic?! Vůbec tě to nezaujalo? Nejsi ohromená? Sakra, jsi první, - koho to nezaujalo. - Teď to udělej nahý. Takhle si obstarávám pití zdarma.

- Chceš taky ukázat trik? - Ano. - Koupíš mi koktejl? - Koupím ti koktejl, kdy budeš chtít. Kromě dneška. Tu sirku si vezmu. To je skvělý. Tak jo. Taky to zkusím. Jen momentík. - Promiňte.

- Počkej, počkej. Počkej. Dáš si koktejl? Koupil bys mi koktejl? Koupím ti koktejl, samozřejmě.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

po titulkách

180

Odpovědět

hustej konec

180

Odpovědět

Michal: Máš tu asi 30 dalších dílů a nový přibývá každé pondělí.

180

Odpovědět

Kdypak bude další díl? Odvádíte skvělou práci a překládáte suprový videa. Jen aby už byl další díl :D

180

Odpovědět

Zvláštní, že jsem ten trik hnedka prokoukl...

180

Odpovědět

jenže ted sem tu sirku zlomil :P :D:D

180

Odpovědět

docela těžší ale jde to :-)

180

Odpovědět

Neprelozitelny vtip na konci s tim cernochem je super.
Rika tam Oh jasne koupim ti koktail, ale rekne to "cock" and "tail" a jeste se na nej tak usmeje atd. Bohuzel na videacesky se me to nedohraje do konce. :-)

180

Odpovědět

Karotka: Za tohle? Povídej, přeháněj. :-D

180

Odpovědět

Parada ziskal som pivo za free :)

180

Odpovědět

Jeden z nejlepších triků, s tímhle slavím úspěchy :-D

180

Odpovědět

Jsem Brian Brushwood a potřebuju dolít :)

180

Odpovědět

lol kukol som setky casti ale po titulkach nikdy :-D

180

Odpovědět

Masonovic potřesení rukou!!! General Failure si čte můj disk a za chvíli za mnou pošlou i generála Attorneyho!

(má tam být pochopitelně "zednářské podání ruky")

180

Odpovědět

Pěknej fígl. :]

180

Další