Típnutí cigarety o jazykŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:174
Počet zobrazení:6 825

Dnes vás Brian Brushwood naučí trik, ke kterému musíte mít trochu odvahy. Když se správně vsadíte, tak vám zařídí pití zdarma bez větší námahy. Když se nebudete chtít sázet, tak tímto trikem rozhodně alespoň zapůsobíte na své okolí. P.S. Po reklamě na konci je ještě jedna scénka.

Přepis titulků

Překlad: Jaecen Korekce: scr00chy www.videacesky.cz ŠKOLA PODFUKŮ Vitejte v pořadu, který je o 40 % úžasnější díky hlasitosti. Škola podfuků, jediný pořad zaměřený na sociální inženýrství v barech a na ulicích. Já jsem Brian Brushwood. Někdy musíte pro získání piva udělat něco hodně hloupého, nebo to alespoň slíbit.

Někdy ty věci, které jste slíbili musíte doopravdy splnit. V tomhle případě můžete získat pivo tak, že někomu upřímně řeknete: "když mi koupíš pivo, típnu si cigaretu o jazyk". Sledujte. TÍPNUTÍ CIGARETY O JAZYK - Já jsem Brian. - Já Martin. - Jak se vede?

- Dobře. - Jsi kuřák? - Ne. Já také ne. Ale budu to předstírat, zapálit ji snad dokážu. Něco ti předvedu a naučím tě jak na to. Vypadáš vážně tvrdě, takže myslím, že tenhle trik zvládneš. Jdu na to. Moje protikuřácká zpráva všem dětem je taková: Děcka, cokoli je lepší než kouření.

Takže típněte cigarety jakkoli je to možné. Jdeme na to, jsi připravený? - To nevypadalo moc těžce. - Nevypadalo těžce? Rozhodně to ale chutná jak prdel. Před trikem vždy doporučuji ocucat kousek ledu. Lidé se často spálí od cigaret, protože...

no určitě proto, že jsou hodně horký. ale trik je v tom, že kdybys k ní dal teploměr, nevystoupal by od nuly k 2000 °C v jediném okamžiku. Řiká se tomu tepelná odezva, funguje tak polykání ohně. Tohle je ten samý princip, v menším měřítku. Kdybys dal tu cigaretu jen tak na ruku, popálí tě to. Hodně to popálí. To samé se stane s jazykem, kdybys ji jen tak přiložil.

Ošklivě by ses popálil. Snažíme se přiložit ji na co největší oblast jazyku. Tím, že s ní poťukáváš. Díky kombinaci slin v puse a toho, že zasáhneš pokaždé jinou oblast, se ani trochu nespálíš. Nezapomeň, že to bude chutnat vážně strašně. Na jazyku budeš mít vlastně čistý popel. Ale to potom spláchneš pitím.

Ještě ti to předvedu jednou a taky doporučuju, zbavit se trochu popelu. Čím méně popelu, tím lépe. Trochu si sklepni popel. Nasliň si jazyk, a takhle poklepávej... Když zhasne, tak to budeš moct dělat už takhle. A lidi si kvůli paměťové trvalosti budou myslet, že jsi to tak dělal celou dobu, přitom jsi předtím poklepával.

Budeš cítit jenom teplo, slibuji. - Máš na to? - Jasně. - Vyšlo to? - Pohoda. Bez problému. - Pohodička? - Jednoduchý. Dal jsi to jak nic. - Díky, chlape.

- Fakt to chutná hrozně. ZOPAKUJEME SI TO Varování: když budete dělat tenhle trik, časem se pravděpodobně spálíte. Ale to už vám asi došlo, přesto je důležité to zopakovat. Když budete dělat tenhle trik poprvé, nebude to vypadat moc působivě. Skoro jistě poklepete tak 800x po celém jazyku, jen abyste se nespálili. To nevadí, můžete s tím začít v barech a lidé alespoň uvidí, že dodržujete sliby.

Časem se naučíte poklepávat čím dál pomaleji tak, že to bude vypadat, že už musíte mít popálený celý jazyk. A tím si získáte respekt lidí. Pokud máte nějaká videa s tímto trikem nebo nějaké otázky, napište na fórum revision3.com/scamschool. A pokud máte dotazy, nebo chcete prozradit vaše triky, napište mi na Brian@revision3.com.

Nezapomeňte sledovat i další epizodu, která bude speciální. Vědec nám prozradí, jak datovat zkameněliny pomocí jedlé sody a citronové šťávy. Na viděnou příště. A já jdu na pivo. Pořádně si nasliň jazyk a nějakej vůl mi rozlil pivo.

Pořádně si nasliň jazyk... Pořádně si nasliň jazyk... Pořádně si nasliň jazyk... Za to promiň, chlape. To bude jen chvilka. Pořádně si nasliň jazyk... PŘÍŠTÍ TÝDEN SPECIÁLNÍ DÍL ŠKOLY PODFUKŮ Pane bože, jehla už se přibližuje k oku...

ŠKOLA PODFUKŮ Z VELKÉHO JABLKA

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

včera večer sem konečně sehnal odvahu (dostatečně se opil :D ) a udělal to... takovej udivenej výraz co nahodili sem ještě neviděl :D

180

Odpovědět

já to zvládnul huráááá a nic jsem si nespálil superr udělal jsem to dvakrtá za sebou tak že se těším až to někomu ukážu :-D xD

180

Odpovědět

Vždyť pije světlý, ne? Guinness je tmavej.

181

Odpovědět

Ochutnal jsem Guiness když jsem byl Anglii... Větší humus jsem snad nepil... Chutná to jak pendrek!

180

Odpovědět

znám chlápka kterej nemusí a klepat na jazyk normálně vezme a dá na jazyk a nemá ho spálenej

181

Odpovědět

ja som to skusala a necitim teraz chut jedla lebo som si spalila jazyk

180

Odpovědět

U nás - v malým Velkým Meziříčí se Guiness taky točí. :-P Ale ještě jsem ho teda nezkoušela, je to fakt dost drahý.

180

Odpovědět

to falkon: za kolik tam máte ten guinnes u nás v hradišti to máme 0,4l/58kč. Docela pálka :)

180

Odpovědět

trapne,doteraz som nevedel ako sa niektore triky daju urobit ale toto je vrchol trapnosti

180

Odpovědět

Guinness se točený dá sehnat - například v Plzni v Zach's Pubu nebo v Pardubicích v St. Patrick. A je to lahoda :D

180

Odpovědět

To pivo je Guinness...u nas ho asi toceny nedostanes, ale je povazovano za jedno z nejlepsich piv:)....jinak trik je dobry a nemam potrebu ho zkouset:)

180

Odpovědět

To SP: Mám dojem že jde o Guinnes

180

Odpovědět

Nevíte jak se jmenuje to pivo co Brian porad pije? Uz to tady nekde bylo, ale nemuzu to najit :-)

180

Odpovědět

Tak tohle byl snad nejhorší díl co tu zatím byl...

180

Odpovědět

Chytrej člověk by to nepálil o jazyk v puse ale o jazyk na botě :D není jazyk jako jazyk :)

180

Další