PopelŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:138
Počet zobrazení:4 689

Dnešní díl školy podfuků je dělaný zejména pro kuřáky, protože vás Brian naučí trik, díky kterému nebudete muset odklepávat z cigarety popel. Zajímá vás jak? Dívejte se.

Zdroj: http://revision3.com/scamschool

Přepis titulků

ŠKOLA PODFUKŮ Vítejte v pořadu, který vám dokáže, že díky kouzlům nebudete cool, ale můžete se díky ním opít. Vítejte ve Škole podfuků, jediném pořadu zaměřeném na sociální inženýrství v barech a na ulicích. Já jsem váš průvodce Brian Brushwood a dnes se naučíme fígl jak začít konverzaci a strhnout tím pozornost na sebe nebo i na své přátele.

Tenhle trik je jen pro kuřáky a jmenuje se Popel. POPEL Jak je, chlape? Já jsem Brian. Ahoj, já jsem Jimmy. - Jimmy a... Matheil. - Matheil. Jste kuřáci, že jo? - Jo. - Jo, jasně. Já kuřák nejsem, takže mi budete muset trochu poradit, aby to vypadalo, že umím kouřit.

A na oplátku vám ukažu skvělej trik, který můžete provést svým přátelům, když si jdete zakouřit. 1. LEKCE: PLÁNOVÁNÍ Mentolovou cigaretu jsem nikdy nekouřil. Nebudu to tahat do plic, budu to dělat jen nějak takhle: Budu to předstírat, nebudu to vdechovat. Ale vy si to klidně vdechujte, klidně se zabijte.

A uděláme tohle... Vezmeme si jednu dlouhou jehlu, jako třeba tuto. - A uděláme tohle. - Nebude to bolet? Ne, to ne. Nebude to bolet. Řeknu to takhle... Nebude to o nic nezdravější než kouření cigaret. Takže si vezmeme cigaretu, pokusíme se ji uplně narovnat.

A potom tu jehlu... A potom tu jehlu... A potom tu jehlu úplně celou prostrčíme cigaretou. Budem na ni tlačit, dokud tam nebude celá. Musíme se ujistit... Musíme se ujistit, že se dostala až do filtru. A když to máte takhle, vezměte si obyčejnou dřevěnou sirku.

Co když ji u sebe nemáme? Něco vymyslíte. Tohle nachystáte, když se nikdo ještě nedívá. Musí být úplně zastrčená. Musí být úplně zastrčená, Jako když si ho musí zastrčit transexuál. Jasně, díky za tu představu.

- Nemám s tím osobní zkušenost. - Slyšel jsi to od transexuála. Tohle uděláte doma, když u toho nikdo není. Prostrčíte cigaretou jehlu a ujistěte se, že dostala až k filtru. Musíte ji tam zastrčit opravdu úplně, aby nic nevyčnívalo. Dejte si ji do balíčku a zapomeňte na ni. Až přijde vhodná doba... Použijte krabičku, kterou byste použili normálně. Můžete si upravit i všechny, ale výhodnější je vytvořit si jedinou pro speciální okolnosti.

To není špatný nápad, označit si ji. Já bych určitě zapomněl, která to je. Až přijde správná chvíle a budete mít místnost plnou lidí, vyndejte si tuhle speciální cigaretu. Jdeme na to. Máte zapalovač? Já nemám, já nekouřím. Ačkoliv bych zapalovač mít asi měl, protože polykám oheň. Jdeme na to.

Co mám teď dělat? Tahej. Také si je zapalte. A všimněte si, že tady nemáme popelník. My ho totiž nepotřebujem. Prostě si vychutnejte cigaretu. Všiml sis něčeho? Já si ji vychutnávám. 2.

LEKCE: AKCE Kuř. Tahej. Ty bláho. Začíná být horká. 3. LEKCE: OBJASNĚNÍ To je dobrý postřeh, všimnul sis, že je trochu teplejší. To je proto, že jsme ji kouřili tak rychle a také proto, že kov je vodič tepla. A přenáší tak nějaké teplo i na filtr.

Ta moje se zlomila, protože ji neumím kouřit, ale vy jste zkušení kuřáci. A jedna důležitá věc. Pokud tam nikoho neznáte, dělejte jako že nic. Čím víc na to budete upozorňovat, tím víc ten trik zkazíte. Ale když začnete kouřit a zůstane vám vlastně celá cigareta, a ani nebudete muset odklepávat popel, Tak to je prostě skvělá záminka ke konverzaci.

Prostě budete jen dělat: "Co? Co máš za problém. Tak jste mě teď vážně vyškolili. Mám z půlky vykouřenou a z půlky zlomenou cigaretu. I tak s hodně popelem nakonci. Ale podívejte se na ty jejich. Dívejte. Opět by se dal použít odkaz na transexuály. A když ji dokouříte, tak ji prostě můžete hodit do popelníku.

Někdo na to třeba přijde, to nevadí. Hlavně účel to má jako dobrý začátek konverzace. A taky k získání pozornosti a tématu k rozhovoru. Mimochodem ty jehly si můžete nechat jako suvenýr. - My už ti za ně dali cigaretu. - Pravda. Hlavně nikoho nepropíchněte. Díky, chlapi, byli jste skvělý. ZOPAKUJEME SI TO Aby tenhle trik fungoval, je zůstat v klidu a neupozorňovat na to.

Čím víc na to budete upozorňovat, tím hloupěji ten trik bude vypadat. Místo toho si pomalu pokuřujte cigaretu a sledujte, jak si všichni začnou postupně všímat. Pokud do toho chcete zahrnout pár kamarádů, tak doporučuju nachystat pár cigaret. A dát jim je se slovy: "Dej si, ale bacha na popel." Přibližně v půlce cigarety si uvědomí, co se děje. A budou si myslet, že je to skvělé. Je mi jasné, že kuřáci díky tomuhle získají zajímavé historky, takže je zveřejněte na revision3.com/scamschool.

Pokud mi chcete prozradit nějaký váš trik, napište mi na Brian@revision3.com. A příště se naučíme, jak zabránit zkažení mléka přidáním kapky fridexu. Na viděnou příště. Já jsem Brian Brushwood. Mějte se fajn. Překlad: Jaecen Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jj, tohle vypadá celkem dobře :-) zkoušel jsem i to tipnutí o jazyk, halloweenskou dýni a všechno je celkem v pohodě :-) né jednou jsem vyhrál nějaké to pivko a do cizí hospůdky se hodí všechno možné ;-)

190

Odpovědět

jj,taky znám z kačera donalda :D

180

Odpovědět

ha...dobré, to musím vyzkúšat :-D

180

Odpovědět

Jo, taky to znam k Kacera. :)
"Vtipy Tipy Triky" ;)

180

Odpovědět

131.díl natočili před týdnem :-)

180

Odpovědět

Budete pokračovat až ke 131. dílu ?

180

Odpovědět

Příští díl je speciální, zrovna na něj koukám :-)

180

Odpovědět

jo už sem to taky viděl ...mimochodem to byl uplně můj první Donald :D

180

Odpovědět

luc1el & discors: Ha, Kačer Donald rullez :) I když tam to myslím bylo s kancelářskou sponkou :)

180

Odpovědět

ja to taky kdysi četl v kačerovi , hold jde poznat že Český národ je sečtělejší v naučné literatuře než Amíci

180

Odpovědět

@8vasa8 ... presne to iste :D:D

180

Odpovědět

Já kuřák nejsem ale tohle mě kdysi jeden kámoš říkal už mě to napadlo jen podle obrázku

180

Odpovědět

Když mi bylo asi 13 let, tak jsem si kupoval časopis Kačer Donald a tam tenhle trik byl :D..pamatuju si jak jsem to zkoušelu mámy :d

190

Odpovědět

tohle je hospodskej trik starej jako lidstvo samo :D ten znam i já v tom našem vidlákově :D

190

Odpovědět

taky mně napadlo co by se stalo kdyby ukazoval i típání cigarity o jazyk s tou cigaretou :D

190

Další