Z fóraŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:3 626

Dnešní díl školy podfuků je zaměřen na vaše videa, která zasíláte na přání Briana na fórum revision3.com/scamschool. Chcete vidět, jak triky předvádí amatéři? Chcete se přiučit něco nového? Nebo se jen zasmát cizí smůle? Tak směle do toho!

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx Korekce: scr00chy www.videacesky.cz ŠKOLA PODFUKŮ Vítejte zpět u školy podfuků. U pořadu věnovanému sociálnímu inženýrství v barech a na ulici. Já jsem Brian Brushwood, váš vozka skrze město podfuků a dnes jsme ve studiu Revision 3 v San Francisku, protože si chceme dát malou pauzu a zaměřit se na vás, lidi. Jak jistě víte, už od prvního dílu vás žádáme, abyste nám posílali videa vašich oblíbených podfuků, nebo videa, kte předvádíte triky, které jsme vás naučili A proto se tato epizoda jmenuje "Z fóra".

Začneme pěkně od první epizody, od Lidského komínu. Není nic lepšího, než si zahrávat s ohněm, podíváme se na pár lidí, jak tento trik zkouší. Některým to jde lépe než jiným. LIDSKÝ KOMÍN Zasláno uživatelem z Youtube: MggFrog POVEDLO SE!

Zaslal Chris de Smedt POVEDLO SE! Předvedu vám trik, který jsem se naučil ve škole podfuků. Zasláno Joshem POKUS 1 POKUS 2 POKUS 28 POKUS 41 POKUS 65 POKUS 83 POKUS 97 PO DLOUHÉ DOBĚ POVEDLO SE!

Pro ty z vás, co si mysleli, že na mlácení hlavou do stolu se nikdo nechytne, tu máme důkaz přímo od stážistů z Revision 3, Kelly Suthern a Chrise Rozhinkyho z jejich univerzitního podcastu. Mlácení hlavou do stolu Takhle si na čelo přitiskneš čtvrťák a pokusíš se ho setřást odstředivou silou.

- Už jsi o tom někdy slyšel? - Ne. Přitiskneš si ho takhle na čelo a potom mlátíš hlavou o stůl. Takhle. Mně spadl hned napoprvé. Pokud se ti to povede setřást méně než pěti údery, tak máš u mě pivo.

Jdeš do toho? Dáme ti ho tam... Ještě. Udělej to znovu. Silněji. Musíš trochu silněji, už to bude. To jsou čtyři. Říkal jsem, méně než pět. Zkus to ještě jednou. To prostě nejde.

Když to zvládneš do deseti úderů, dám ti pět dolarů. POVEDLO SE! Teď tu máme video, které dokazuje, že nemusíte být dvoumetrový potetovaný vazoun, aby se vám povedlo típnout cigaretu o jazyk. Dokonce to dokazuje i to, že nemusíte vypadat ani na 18 let. Pojďme se podívat, jak to šlo Evanovi. Típání cigarety o jazyk Ve skutečnosti nekouřím, jen vám to chci ukázat.

Ty vole! Máš špinavej jazyk. POVEDLO SE! Náš poslední příspěvek je nový trik od Toma Fowella z Winona State univerzity. Jmenuje se to Teleportační zápalka. Teleportační zápalka Zasláno Tomem Fowellem Pokud tenhle trik už umíte, je opravdu dobrý.

Vše co k tomu potřebujete, je olíznout si vršek palce. Nějak takhle. Potom palec ohněte a uchopte zápalku mezi palec a ukazováček Stane se to, že když ukazováček dáte stranou, zápalka vám bude na palci držet sama a dovolí vám to, schovat ji... Hop, a tady ji máme. Nepřestáveje svá videa posílat na fórum revision3.com/scamschool Pokud máte nějaké otázky, pište mi přímo na brian@revision3.com To je ode mě vše.

Kouzlení bylo pro dnešek dost, takže zamířím do baru.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jej Síra :D

180

Odpovědět

POKUS 97 :D Ten musel bejt toxickej :D Sýra je horší než tabák :D Ten má kontaminovaný plíce :D

180

Odpovědět

Pokus 97. Ten má asi hodně volnýho času. :D Jinak malá poznámečka, v 00:39 máte chybičku: "...nebo videa, KTE předvádíte triky..." ;)

180

Odpovědět

hehe ty reklamy na opily ridice, k tomu poradu to sedlo :D

180

Odpovědět

ten kluk musel vyinhalovat celou sirkárnu :D ... a na pak ten kašel podle toho i vypadal :D ...ten poslední trik taky dost dobrej :)

180

Odpovědět

To museli mať doma zápaliek :D Vyčuchať tri škatulky XD

180

Odpovědět

nejlepší bylo na konci ta reklama na opilý řidiče :D

180

Odpovědět

Jo ty pokusy toho kluka byly dobry :-D, i já sem to udělal rychleji než on :-D

180

Odpovědět

:D Ten poslední trik byl pěknej

180

Odpovědět

POKUS 97 :d

180