Klíčová kartaŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:201
Počet zobrazení:5 295

Dnes tu máme karetní trik, který vyjde snad vždy a potřebujete na něj pouze balíček karet.

Přepis titulků

ŠKOLA PODFUKŮ Vítejte u své denní dávky úžasnosti a minerálu "To je skvělý". Vítejte ve Škole podfuků, jediném pořadu zaměřeném na sociální inženýrství v barech a na ulicích. Já jsem váš průvodce Brian Brushwood a dnes vám prozradím ten nejlepší trik v historii. Je zodpovědný za největší množství vyhraných piv pouze s balíčkem karet.

Dívejte se. KARETNÍ TRIK Ahoj, já jsem Brian a ty? - Kevin. - Rád tě poznávám, Kevine. Za celou tu dobu co děláme tento pořad, jsme natočili už něco přes 20 dílů, ale až doteď jsme nikdy nepřekročili tuhle pomyslnou hranici. Promiň. Ale nemusíš se bát, uděláme sice karetní trik, ale je vážně skvělej a já tě naučím, jak se dělá.

Jsi připraven? První věc, kterou by sis měl zkontrolovat, je, že nepoužívám nějaké označené karty, ale naprosto normální balíček karet. Teď si nějakou z nich vyber. Tak, abych ji neviděl. Máš to? Máš ji?

Podívej se na ni a zapamatuj si ji. Nechám to na tobě. Řekni stop, kdykoli budeš chtít. - Stop. - Chceš, abych pokračoval, nebo se ti zdá, že tě ovlivňuji? Teď si všimni, že jsem karty nijak neohnul, ani nedržím malíček, tam kde je ta karta, nic takového. Žádná není označená.

Myslím, že se shodneme, že tvá karta je přibližně uprostřed. Teď si možná myslíš, že to s balíčkem karet vážně umím a vím, že je ta karta přesně 52 karet zezhora, nebo tak. Takže je ještě rozhodím jednou, dvakrát a potřetí. A tím budeš mít jistotu. Vlastně udělej to ty, ty je rozděl. Paráda, já je teď zase srovnám. Rozděl je ještě jednou, tak jak chceš ty.

A já je zase srovnám. Ještě jednou. Teď už jsme je rozhodili asi tak 7-8x, že jo? Teď bych mohl mít jakýsi orlí zrak a nejenže bych tak kontroloval, kam kartu dávám já, ale i kam ji dáváš ty. I kdybych to dělal takhle, musel bys uznat, že je to hodně dobrý. Ale tohle není o té kartě, tohle je o tobě.

Pamatuješ si tu kartu, že jo? Já budu otáčet karty, ty je budeš sledovat. Já budu sledovat tebe, a když uvidíš svoji kartu, nijak nereaguj. - Tak dobře. - Skvěle. Jsi připraven? Jdeme na to. Pořád sleduj ty karty. TO JE KEVINOVA KARTA Kevine, byl bys hodně ohromenej, kdyby další karta, kterou otočím byla tvoje karta?

- To bych rozhodně byl. - Koupil bys mi pivo, kdyby se mi to povedlo? Jo, koupil bych ti ho. Tak dobře. JAK TO UDĚLAL? Tenhle trik má na dvě části. Tou první je zjistit, která karta je ta jejich. A ta druhá je lhát tak, aniž bys něco řekl. Nejdříve jim musíte dát na výběr z úplně celého balíčku.

Vezmi si jednu. Potom je nech zapamatovat si ji. A potom ji dejte zpátky. Ještě tu kartu chvíli podrž. - Vybral sis kartu. - Jo. A já jsem pouštěl karty, dokud jsi neřekl stop. Když jsi řekl stop, řekl jsem: " Polož tu kartu do balíčku" A abych nepodváděl, tak jsem se podíval jinam.

Důvod proč jsem se, ale otočil, byl abych se podíval na spodní kartu balíčku v pravé ruce. Takže stále nevím, co máš za kartu, ale když ji dáš na vrch levého balíčku, a já na to dám tenhle balíček, tak vím, že je pod srdcovým esem. Kouzelníci tomu říkají "klíčová karta". A můžeš rozházet karty kolikrát budeš chtít, ale věř tomu nebo ne, rozdělování balíčku je nerozdělí.

Nepromíchá je to. Protože rozdělování vždycky jen změní pozici karty v cyklu karet. I pokud naprosto náhodou rozdělíš tvoji kartu a to eso, Hned při dalším rozdělení je to zase dá zpátky k sobě.

Chápeš? Proto stačí když pokaždé sám dokončíš rozdělení. Takže já jsem karty několikrát rozházel, ty jsi je několikrát rozházel. A oba jsme se shodli, že karta je kdekoli v balíčku. Teď příjde na řadu léčka. A teď začnete lhát.

Začnu procházet karty a dám ti za úkol sledovat ty karty. A že já budu sledovat tebe. To tě nutí soustředit se na karty. A nutí tě to zamyslet se. Ve skutečnosti tě nesleduju. Taky sleduju karty. Pořád si jen opakuji: "srdcové eso, srdcové eso, srdcové eso, srdcové eso..."

Jakmile uvidím srdcové eso, tak ta další je tvoje karta, ale já to ještě nevzdám. Vím, že srdcové eso je klíčová karta. Další karta musí být tvoje, tak ji vyložím. A potom pokračuji. Ale to mi nevadí protože vím, že je to piková desítka. A potom pokračuju a pokračuju. Dávám si pozor, aby ta karta zůstala na místě, na které vidíš celou dobu.

A potom... zalžu, aniž bych vlastně lhal. Vezmu do ruky kartu a zeptám se, jak by tě ohromilo, pokud by další karta, kterou otočím, byla ta tvá. A ty samozřejmě řekneš, že bys byl hodně překvapenej, a že mi klidně koupíš pivo. Ty jsi se chvíli rozmýšlel, protože víš, že mám vždycky něco za lubem. Ale většina lidí si myslí, že to mají v kapse, protože vidí svoji kartu a netuší, že i tak jsou v háji.

Myslí si, že v háji jsem naopak já. Počkáte si na tuhle chvíli, vezmete si špatnou, dáte ji zpět a vezmete si tu správnou a otočíte ji. Je to jejich karta. - To je skvělý. - Líbilo se ti to? Moc ti děkuju, Kevine. ZOPAKUJEME SI TO Nezapomeňte, že přesvědčíte svoji oběť, že máte v plánu otočit tu kartu, kterou máte v ruce.

Takže se ujistěte, že celé vaše tělo ukazuje na tu kartu. Tenhle trik vám určitě zařídí mnoho úspěchů, takže o nich napište na fórum revision3.com/scamschool. Pokud máte nějaké dotazy, nebo mi chcete prozradit vaše triky, napište mi na Brian@revision3.com. A příští epizoda bude velmi speciální, naučíme se jak se dostat do sejfu, jen s pomocí stlačeného vzduchu a golfového týčka.

Na viděnou příště. Já jdu do baru. Překlad: Jaecen Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak toto pozná snáď každý kto mal niekedy v ruke karty :)

180

Odpovědět

Tohle kouzlo me naucil muj deda kdyz mi bylo asi deset akorat s tim rozdilem ze sem je dala dotycnymu normalne zamichat a i presto byla minimalni sance ze se karty rozdeli pokud se dotoho nepustil nejak "vasnive" :D

180

Odpovědět

tak tady někdo trik nepochopil že? to míchání ty karty nerozdělí protože ten balíček musíte rozdělit v sudém počtu (6x, 8x atd.) potom zůstanou vždy u sebe. Jen si to vyzkoušejte :-)

180

Odpovědět

musis to vdzycky provist to rozdelovani v sudym poctu... pak se vdzycky vrati k sobe

180

Odpovědět

Wenca: Když se rozdělej tak to dopadne tak že ta tvoje klíčová karta bude poslední kterou otočíš a ta jeho ta uplně první :)

180

Odpovědět

Je to pecka.Skoušel sem to nepovede se to asi v jedné z 20 případů a to tak že si ty dvě karty rozdělíte.

180

Odpovědět

@Kopac no praveze neviem ci si sledoval to iste video ako ja ale tam je vysvetlene ze to pocita aj s tym a nic to na tom nezmeni...

190

Odpovědět

Ten trik znám dobrej, párkrát sem ho už dělal

180

Odpovědět

mi to jede...

180

Odpovědět

Not found or deleted... :(

180

Odpovědět

nj, ale nepočítá to s tou haluzí, že když je nechával rozdělovat jeho že to opravdu rozdělí přesně v tom místě kde je eso a desítka... je to malá šance ale stát se to může...

180

Odpovědět

Super trik! Hned jsem ho včera několikrát vyzkoušel ;-) Lidi byli nadšení a ještě mi to zajistilo pivko zadarmo :)

180

Odpovědět

Olalá :), super trik. Hned ho musím na někom vyzkoušet :)

180

Odpovědět

Tam ani tak nejde oten trik ako oto ako presvedcivo to hra :-D, ale je pravda ze tento bol stych lahsich

180

Odpovědět

hmm trosku sklamany zabivam se karetnima trikama a tohle je opravdu ten nejednodusi nevyzaduje zadnou obratnost v prstech nic takze zace cekam na nakou pecku snad v patek no

180

Další