Laciné hospodské vtípkyŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:185
Počet zobrazení:5 801

Až do této epizody nám Brian ukazoval jen ty nejlepší triky. Ale dnes to tak nebude. Naučí vás jen laciné hospodské triky, ale zjistíte, že i s nimi se dá užít dost zábavy. PS: V čase 5:42 je mezi reklamami ještě pár záběrů.

Přepis titulků

Překlad: Jaecen www.videacesky.cz ŠKOLA PODFUKŮ Vítejte v pořadu, ve kterém se objem měří jedině v půlitrech. Ve Škole podfuků, jediném pořadu zaměřeném na sociální inženýrství v barech a na ulicích. Jsem váš průvodce Brian Brushwood a většina z vás už ví, že vám vždy předvádíme jen ty nejlepší hospodské triky. Ale dneska nic takového neuvidíte, místo toho vám ukážeme laciné hospodské vtípky.

LACINÉ HOSPODSKÉ VTÍPKY HERKULOVO OKO Pojďte, kamarádi. Dáme si pivo. Hej, chlapi, čumte na tohle. POTOPA Ahoj, dej si pivo.

Tohle máš na mě. LEVITACE Co? Počkat. Něco mě napadlo. Dívejte se pozorně. Teď ten pravý trik s pivem. Docela jsme se pobavili, kamarádi. Mám pro vás hádanku, která z vás tří udělá hlupáky.

Můžete si nechat tenhle nový a lesklý dolar, pokud vymyslíte, jak ji vzít zpoza tohohle lahváče. Aniž byste se ho dotkli. Za použítí pouze vašich rukou. A bez toho, aby vám ta láhev spadla. Já to chci zkusit. Do toho.

To bylo dobré. To néé. Ačkoliv, vlastně to je hodně dobrý. To není špatný. Ale není to ten trik, takže... Takže jste připraveni na řešení? Plácnutí? ZOPAKUJEME SI TO Někdy je zábava prostě jen tak dělat tyhle vtípky.

A pokud vás zajímá ten trik s levitující lahví. Musíte mít jenom suché prsty a láhev nesmí být orosená. Dejte jeden prst na vrch a jeden prst z boku. a pokud je zvednete oba naráz, mělo by se vám podařit zvednout ji nad stůl. Mohlo by to někoho zaujmout, tak na 12 vteřin. Ale pokud to zkombinujete s tím ostatním, pěkně se pobavíte.

Moc rád bych poděkoval svým novým nejlepším přátelům: Panu Tomu Merrotovi, Jasonu Murphymu a Kellymu Suttonovi. Pokud mě budete chtít zesměšnit, najdete mě fóru revision3.com/scamschool. Pokud máte dotazy ohledně těchto triků, napište mi na brian@revision3.com. A příště vám prozradím svůj oblíbený recept na smažené sushi.

Na viděnou. A já jdu na pivo. A kytka pořád stojí. (Krotitelé duchů) To bylo omylem. No doprdele. Pane bože... Zrovna tam máme hluk z okolí, že jo, Miku? Protože myslím, že tohle vystřihneme.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten konec je naprosto zabíjející .. :-D

180

Odpovědět

Takovej vytlem potom :D:D:D

180

Odpovědět

Jak to tam vynda po titulcich, Brian se usmiva a pak mu jen padne brada a cumi jako puk. Priceless

180

Odpovědět

Znám jiný řešení tohoto triku. Taháš za bankovku a trochu mlatíš do stolu a penízek pomalu vylejza aniž by spadla flaša samozřejmě.

180

Odpovědět

Ta vychytávka od Amazonu by se mi docela šikla, ptže furt se tahat s těma hnusně těžkýma knihama je fakt jenom na obtíž... akorát teda nwm jak by na to reagovali učitelé :D

180

Odpovědět

famozní dejte tomu 10/10

180

Odpovědět

Myslím, že to byl nejlepší díl. :) A dobrý byl i ten Tyler na konci. Samozřejmě byla nejlepší scéna po titulcích. :D

180

Odpovědět

Haha! Ten jeho kámoš je fakt týpek. A Brian má hustej smích. Nakažlivej :-D

180

Odpovědět

Rimmer: Jistě, myslím, že už tě tu aji jednou zdravil :)
Nejlepší byla scéna mezi reklamama a aji ten Kindle byl prčovní.

180

Odpovědět

Batrachus? TEN Batrachus z lamera? :D

180

Odpovědět

Batrachus: Nějak si musí vydělat, a pokud jsou ty dlouhé na konci, nevadí mi to. ;)

180

Odpovědět

Nejlepší díl zatím:)

180

Odpovědět

No tak to každopádně, scéna po titulcích je nejlepší, po titulcích jsem čuměl stejně blbě jako Brian :D

180

Odpovědět

Jak do toho můžou rvát tolik reklam?

180

Odpovědět

To jo, dobrej náhoďák. :D

180

Další