Ovládání mysliŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:194
Počet zobrazení:4 400

Další díl školy podfuků. Tentokrát první díl, který se neodehrává v baru i tak, ale rozhodně stojí za to. Brian vás totiž naučí, dle mého názoru, naprosto skvělý trik, který můžete použít v mnoha způsobech.

Přepis titulků

ŠKOLA PODFUKŮ Vítejte na nejlepším místě pro vaš podvraťácké potřeby, ve Škole podfuků, jediném pořadu zaměřeném na sociální inženýrství v barech a na ulicích. Já jsem váš průvodce Brian Brushwood a poslední dva měsíce jsem pracoval na tajném projektu, na úplně novém triku, který teď prozradím na internetu. A abych to mohl vyzkoušet, nenapadnul mě nikdo lepší, než mí kolegové z Revision3.

Ovladání mysli. Ahoj, Stephanie. - Ahoj. - Mám na tebe dotaz. Hele, Ryane. Mám na tebe otázku. Tak dobře. Ahoj, Glene.

Ahoj. Hele máš chvilku? O co jde? Věříš v ovládání mysli? Ne. Ani trochu? Nemám na mysli, to že ti nějací zombící ovládnou mysl. Ale myslím tím, jestli třeba díky různým okolnostem, prostředí a způsobu, jakým lidé něco řeknou, ovlivní tvé rozhodnutí tak, že si to vědomě neuvědomíš.

Já nevím, možná. Už jsem párkrát viděl hypnózu. Takže tomu vlastně věříš? Ano, už jsem viděl lidi, kteří vážně vypadali, že byli zhypnotizováni. No...

Možná trochu. Třeba i tu myšlenku, že situace můžou ovlivnit tvé myšlenky? Ale důvod, proč se ptám, je, že nedávno jsem dělal rohovor s jedním chlápkem, který mě vážně dostalo a chtěl bych na tobě něco vyzkoušet. Posaď se rovně. Vím, na co myslíš. Zhluboka se nadechni a vydechni. To je ono.

A teď ti řeknu část básně, jsou od Roberta Frosta. Lesy jsou příjemné, hluboké i temné, ale mám sliby, které musím splnit a míle cesty před sebou, než ulehnu ke spánku. Teď si představ jakoukoli kartu ze všech 52 žolíkových karet. - Už ji máš? - Jo. Která to je? - Mám ti to prozradit?

- Ano, je to jen experiment. - Srdcová královna. - No nekecej. To jako vážně? On ti nikdo neřekl o tom mém rozhovoru? - Ne. - Já jsem ho nahrál na YouTube. Ten chlápek je jeden z těch šílených instruktorů života, říká si reverend Byron Triplett. Jdi na youtube.com. A vyhledej reverend Byron Triplett. - Jak se...?

- T-r-i-p-l-e-t-t To je ono. Podívej se na to. Vítejte zpět u školy podfuků, jsme zde v baru Nomád v Austinu, Texasu. A dnes zde máme reverenda Byrona Tripletta. Než byla reklama, tak jste řekl něco, co mě opravdu dostalo. Znělo to, jako kdybyste mi popisoval ovládání mysli. No, ve skutečnosti to vlastně je.

Naše studie neuro-lingvistiky objevili, že mozek může být ovlivněn jazykovými metodami. Vlastně můžete vložit myšlenku do cizí mysli. I proti jejich vůli. Měl byste něco pro příklad? Citovali jsme například básně Roberta Frosta. Lesy jsou příjemné, hluboké i temné, ale mám sliby, které musím splnit a míle cesty před sebou, než ulehnu ke spánku.

A potom je necháme představit si nějakou kartu a ve 100 % případů je vždy napadla srdcová královna. Vážně? To přece... Neskutečný, že jo? Přesně to jsem si řikal. Je to neuvěřitelné?

V čem je ten trik? To bylo hezky řečený. Chceš vědět, v čem to je? Protože mám hodně času a jsem očividně idiot, tak jsme natočili 52 různých videí. s 52 odborníky. Potom jsme vytvořili 52 účtů na youtube a nahráli jsme ta videa pod jinými účty.

To jako vážně? A potom je necháme představit si nějakou kartu a ve 100 % případů je vždy napadlo pikové eso. Vážně? Páni... Hodně hustý. Dostal jsi mě. Lesy jsou příjemné, hluboké i temné, ale mám sliby, které musím splnit a míle cesty před sebou, než ulehnu ke spánku.

A potom je necháme představit si nějakou kartu a ve 100 % případů je vždy napadla kárová sedma. - Dostal jsi mě. - Vážně? - Doopravdy. - Přísahej malíčkem. Přísahám malíčkem. To je skvělý.

Prozradím ti, v čem je trik. A to sis všechny zapamatoval? Ne, to není potřeba. Protože je to takhle: máš srdce, kříže, píky a káry. Srdce znamenájí reverenda, kříže instruktora, píky profesora a káry znamenají doktora. Pro čísla od 1 do 5 si stačí zapamatovat ABCDE. Jako Alfred, Byron, Charles, David, Edgar. Alfred, Byron, Charles, David, Edgar.

V každé barvě je 13 karet, a ty si rozdělíš do třech skupin. U karet 1-5 to je Singleton, u 6-10 to je Doubleday a u 11-13 je to Triplett. Páni. Dobrý, že jo? Třeba křížová sedma by byla instruktor Byron a protože je to druhá skupina, tak instruktor Byron Doubleday.

Piková trojka by byl profesor Charles Singleton. ZOPAKUJEME SI TO Kouzlo tohohle triku spočívá ve své všestranosti, můžete ho provést normálně, nebo i po telefonu. Je to asi jediný trik, který můžete udělat třeba přes ICQ. A můžete použít iPhone a provést ho tak i v baru. Abychom vám to ulehčili, udělali jsme pro vás stránku: mindcontrolscam.com. Kde najdete tipy a instrukce, jak z karty zjistit jméno odborníka. Až to vyzkoušíte, chci, abyste o tom napsali na fóru revision3.com/scamschool.

Pokud máte nějaké dotazy, napište mi na Brian@revision3.com Příští epizoda bude velmi speciální, naučíme se jak zašpuntovat lahev modelínou. Na viděnou. Nevím, proč jsem pořád v práci. Já jdu do baru.

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Skvělý, nemám z toho dost, dostal mě na celé čáře...

180

Odpovědět

:)))) Muj prvni komentar na videa cesky, musim rict ze jsem byl sokovan, protoze ja jsem si opravdu jako prvni predstavil take srdcovou kralovnu, takze jsem tomu veril jeste o 100% vic :)))

190

Odpovědět

Ještě jedna věc... Takže je 60 kombinací, ale jen 52 karet?

180

Odpovědět

Tak jako napadlo mě to hned potom, co jsem si představil křížovou desítku a ten chlap řekl, že ve 100% si vybrali srdcovou královnu :D Ale říkal jsem si, ne to nemůže být ono, zas až takovej vůl, aby natočil tolik videí to neni :D

190

Odpovědět

Hele mně by zajímalo jestli se to dá nebo dokonce jetli to existuje v češtině...?? Nebo jestli je nakej zpusob jak to udelat na cechovi :-)

190

Odpovědět

ja se u toho smal :D hlavne kdyz rikal ze natocil 52 ruznych videi...tohle me dostalo...rafinovany ale dobry :D 10/10!!!

180

Odpovědět

Stopněte si to v čase 02:41 a podívejte se co ji youtube nabízí v promoted Video.. GREEN PORNO : SNAIL :D

180

Odpovědět

hele nevíte co znamenají ty skupiny jako alfred byran a tak? ja tuhle skupinu nechapu jinak ostatni jo, pordate pls

180

Odpovědět

Lol... nejspis nekterym tupcum nedochazi, ze zolika si nemuzou predstavit v balicku 52 karet.

180

Odpovědět

Běsné ... ja myslel na trojku pikovou :D... jen lituju ze sem o tehle strance rekl tolika lidem ... pac na ne nemuzu zkouset ty triky :D

180

Odpovědět

Jéjj , to mi došlo hned , né opravdu :D To by dokázal každý... škoda že to není tak dobrý trik , navíc s PC se dá dělat mnoho lepších triků a za méně než hodinu.

180

Odpovědět

Blbý je, že když už hledáte třeba reverend Byron tak vám našeptávač nabídne všechny 3 přijmení :D

180

Odpovědět

taky jsme myslela žolíka :D

180

Odpovědět

Ono to na youtube fakt je :D

180

Odpovědět

Tomkins: s tím souhlasím, nevím jak v USA, ale tady přijít v baru za nějakou kočkou, začít skládat rébus ze sirek a ještě ji nutit aby mi koupila pivo, tak bych to viděl tak, že mi nastříká do očí pepřák a pošle na mě vyhazovače...v lepším případě by si o mně myslela, že jsem totální debil...na druhou stranu v hospodě s kámošema je to docela sranda, i když je pravda, že 90% těch triků už znám (některý už tak 14 let, když jsem četl Kačera Donalda :) )

180

Další