Z fóra podruhéŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:109
Počet zobrazení:4 182

Máme tady Briana, který nám opět předvede, co všechno mu lidé zaslali. Uvidíme pokusy o Halloweenskou dýni, Závod a další... Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

ŠKOLA PODFUKŮ Vítejte u pořadu, který dělá z průměrných mládenců neodolatelné jinochy. Škola podfuků, jediný pořad věnovaný sociálnímu inženýrství v barech a na ulici. Já jsem váš moderátor, Brian Brushwood a jak jste poznali, jsme zpět ve studiích Revision3, protože se zprávy od vás pořád nepřestávají valit. Nové triky, staré triky, to jak je předvádíte, nebo doporučujete nové, proto se tato epizoda opět věnuje věcem z fóra. Z FÓRA První příspěvek je od uživatele "Elbaro" z našeho fóra.

Pochlubil se nám, jak si poradil s trikem "Závod". - Připraven? - Jasně. - Tak jdeme na to. - Připraven. Zopakujeme si: Závod Takže, teď tohleto položím a stihnu vypít i dohle, dřív, než on zvládne ty dva. On se nesmí dotknout mě, ani já jeho...

Já se nesmím dotknout jeho pití a on zase mého... A on nesmí začít dřív, než já položím tohle na stůl. O pět dolarů? - Polož tu sklenici... - Takže o pět dolarů. Polož tu sklenici, než si vezmeš tuhle. Tak jo, připravenej? Fajn, bez sahání... Tak jo.

POVEDLO SE! Bez sahání. Pokud se počtem obdržených příspěvků dá měřit popularita, nic se nemůže rovnat hrátkám s ohněm. Proto tu teď máme sbírku halloweenských dýní. Skousni, skousni! Zopakujeme si: Halloweenská dýně. POVEDLO SE!

Trochu to pálilo, ale... vyšlo to, chutná to strašně. Proč jsi nás před tím nevaroval? NEPOVEDLO SE! POVEDLO SE! NEPOVEDLO SE! POVEDLO SE! NEPOVEDLO SE!

POVEDLO SE! NEPOVEDLO SE POVEDLO SE! POVEDLO SE! To je ono! V epizodě Jak zabavit dívky v baru jsme se naučili jednoducou hádanku o přejetém pejskovi ze zápalek. Ta byla určená pro pěknou slečnu, ale evidentně ji zvládne i devítiletý hoch. Tohle je pejsek a tady má ocásek.

Pejsek si takhle běhá po ulici, takhle pod ním ta silnice ubíhá, a najednou ho přejede auto. Přesunutím dvou zápalek pejskovi ukažte, jak vypadá, poté co ho přejelo auto. Zopakujeme si: Jak zabavit dívky v baru Tak jo, tahle hádanka se jmenuje Pejsek. Když ji vyřešíš, tak ode mě dostaneš drink zdarma.

Ale když na to nepřijdeš ty, ale já... - drink dostanu já. - Tak jo. Takže, drink do placu. Chci po tobě, aby pejsek vypadal, jako když ho přejede auto. - Přejede ho auto? - Jo. Jako po přejetí autem. Můžeš hnout jen dvěmi zápalkami. Hýbat jen jednou, druhou.

Jednou, druhou... Prostě jen dvěmi sirkami. - X místo očička. - Ne. Skoro. To bylo hodně blízko, ale musí být přejetý. Jako placka. Taky ne. Ne. - Taky ne. - Tak jo. Ten poslední pokus byl fakticky blízko.

Po přejetí, tys dával ty sirky k sobě... Musíš je rozdělit. Vidíš? Placatej pes. Byl jsi velmi blízko. Velmi. Jupí. Malá poznámka, na tom videu opravdu byl syn šéfa z Revision3, Jimma Lautherbecka. Jen chci podotknout, že se zříkáme hrazení odvykačky, až ti dva začnou chodit po hospodách. Určitě jste si všimli, že trik s pejskem je jeden z těch jednodušších. Netušíl jsem, že má i pokračování, které je zatraceně neuhádnutelné.

Přišlo nám od Mathewa Romeryho až z Francie. Když se ke mě dostalo, nepřišel jsem na to nejen já, ale ani nikdo z těch, komu jsem to ukázal. Jde o stejného pejska, který tentokrát kouká tímto směrem. Úkolem je, pouze přemístěním dvou zápalek docílit toho, aby koukal na druhou stranu. Chci po vás, abyste TEĎ zapauzovali video a nepouštěli ho, dokud to nevyřešíte. Pokud ho pustíte, aniž byste na to přišli, mám u vás pivo.

Začněte teď. Zapauzujte video! Pustili jste si to, protože to vzdáváte, co? Nebo jste to zvládli, protože jste géniové a nenávidím vás. Takhle přimějete pejska koukat na druhou stranu jen přesunutím dvou zápalek. Připraveni? První, druhá... A už kouká na druhou stranu. To by bylo pro dnešek všechno, příště zamíříme zas do baru, tentokrát se zaměříme na slavné iniciační rituály.

Když už je řeč o baru, přesně tam mířím.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taky jsem to znal s prasetem, ale jen to přejetí:D Ale dobrý, mám u Briana pivo, asi po minutě jsem to vzdal s tim, že bud otočí hlavu nebo už vážně nevim:D a on otočil hlavu:D

190

Odpovědět

Myslel jsem že teď má být vystřízlivění s živočišnym uhlím :D

190

Odpovědět

Poslední hádanku jsem měl během 2 sekund.. v prváku na gymplu nám ji dal učitel z matematiky... Na to se nezapomíná :D:D

190

Odpovědět

šak on toto ukazoval len to bolo so zirafou ci s cim OMG :D ta kco vravi ze to nevedel vyriesit, hm ? :D :D ale inac dobry diel :D

190

Odpovědět

To aby se pejsek díval na druhou stranu byla moje první hádanka v životě... Táta mi ji dal, když mi byly 4 roky... Já ji na první pokus vyřešil :D :D :D

190

Odpovědět

OMG dlužim mu pivo, kam mu ho mám poslat? :D

190

Odpovědět

To je už starší ne? Já to znám jako že s prasátkem, ale jinak to samý :-D

190

Odpovědět

Zkouseli jste tu sirku? nepalito? XD

190

Odpovědět

Já to vyřešil během deseti sekund, i když jsem si myslel, že to nejspíš nebude správně. :)

190

Odpovědět

sakra :) jsem to taky vyřešil, ale s tim že to nenio 180 stupňů jsem todle řešení zavrhl :)

190

Odpovědět

Já už to znal :-)

190

Odpovědět

ja to vyresil

190

Odpovědět

Vyřešil jsem to asi za 30s :) Ale pěkný

190

Odpovědět

Super video, jen tam máte dvě chyby:
V čase 06:21 - Netušil jsem... (s dlouhým se to nepíše) a v čase 06:28 ke mně... Jinak díky!

180

Odpovědět

Nepochopim proč to tam ty lidi zasílaj když se jim to nepovedlo!

180

Další