BankaŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:3 732

V tomto dílu Školy podfuků vás Brian naučí parádní hádanku. Stačí vám k tomu párátko, láhev a malá mince. Navíc vás po titulcích čeká další scénka, takže video nevypínejte předčasně.

Přepis titulků

Překlad: scr00chy www.videacesky.cz ŠKOLA PODFUKŮ Vítejte u pořadu, který promění každý večer v alkoholový maraton. Škola podfuků, jediný pořad věnovaný sociálnímu inženýrství v barech a na ulici. Já jsem váš moderátor a dnešní hádanka má neuvěřitelně efektní řešení. Říkáme tomu "Do banky". PŘEDSTAVUJEME: DO BANKY - Ahoj, já jsem Brian.

- Nills. - Seth. - Austin. Paráda. Zahrajeme si takovou hru. Když vyhrajete, koupím vám všem pivo, když prohrajete, koupíte jedno vy mně. Což se vám vyplatí. Vy jste tři, takže jste ve výhodě. Když vyhrajete, musím zacálovat tři piva, ale když vyhraju já, složíte se mi jen na jedno. Tak jo.

Hraje se to takhle. Máme flašku. A máme poklad. Pana... Kdo to je? Roosevelt nebo Truman? Ví to někdo? Truman? Eisenhower? Prostě deseťák. Deset centů, prastarý poklad. A já teďka postavím blokádu. Použiju k tomu párátko.

Tak. Tahle blokáda bude bránit tomu, aby tenhle deseťák spadl do banky. A je to. Na vrchu máte poklad. Párátko blokuje cestu. Musíte dostat poklad dolů do banky. Párátko musí zůstat na vrchu, nesmí spadnout. Nesmíte se dotknout párátka, ani mince, ani flašky. Můžete mlátit do stolu, ale to je tak všechno.

Takže musíme dostat minci do flašky, aniž bysme se něčeho dotkli? Přesně tak. Nikdo nesmí na nic sáhnout. - Takže nesmíme na nic sáhnout... - Ty na to zkoušíš foukat? To je taky jeden způsob. Zkus na to foukat, třeba to vyjde. Budete foukat, nebo na to půjdete jinak? Budu na to vejrat. Použiješ telekinezi.

Když můžu foukat, můžu i... To je vlastně to samý. Co? Chceš zkusit třeba plivat? Je to těžký, protože je to tam dost napevno. Je to nasměrovaný tam na tu stranu, i když by se to hodilo naopak. Tohle bude oříšek. To určitě zabere. Každou chvíli. Já chci akorát poprskat Austina. - Geniální.

- Ale je to k ničemu. Podívejte, má to fakt parádní řešení. Dám vám ho zadarmo. Sledujte. Ještě trochu. A ještě. A budeme to pozorovat. Starej dobrej kapkovej trik. Kapkovej trik? Říkáš, že pro to je pojem? Vidíte, jak se začíná roztahovat. Víte co?

Už. JEŠTĚ VYDRŽTE - Už to bude. - Ještě chvíli. Už to bude... - Docela dobrý, ne? - Jo, to je povedený. Vy jste bezvadný. Fakt jsem se bavil. Moc děkuju vám všem. ZOPAKUJEME SI TO I když zbožňuju řešení téhle hádanky, existuje mnoho náhodných situací, které vás můžou připravit o pivo zdarma.

Buď se lidem poštěstí s úderem do stolu nebo třeba s fouknutím. Takže doporučuju tuhle hádanku dělat spíš pro zábavu. Pokud máte nějaké dotazy, pošlete je na revision3.com/scamschool nebo pokud máte tipy na nějaké triky, pište mi na brian@revision3.com. V příští epizodě budeme ekologičtí. Naučíme se, jak nabít mobil energií vody z kohoutku. A já jdu zatím zpátky do baru.

PO TITULCÍCH VÁS ČEKÁ DALŠÍ SCÉNA Z MINULÉ EPIZODY... A je to. 1+2+2=5? To je... To je správně. Nemůžu... - To je druhé... - A ne snad? - Nezmínil jsem, že pravou stranu nesmějí měnit?

- Ne. Zatraceně. - To jste mi měli připomenout. - O co tu jde? Já... nenapadlo mě... Páni, to je fakt dobrý. Nemám tušení, jak to teď okecat. Budeme muset zkusit jiný trik, hoši. ZPÁTKY K AKTUÁLNÍ EPIZODĚ... - Já nevím... - Můžu takhle bouchat. Sakra.

A zase nedostanu pivo. Už podruhý přišli s alternativním řešením. Jak to děláte? To bylo skvělý. Za to vám ty piva koupím.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

cico: To nemůžeš brát vážně. On pokaždý řekne nějakou hroznou blbost jenom ze srandy. V dalších epizodách se to neřeší.

180

Odpovědět

na konci videa hovorí, že v nasledujúcej epizóde ukáže ako nabiť mobil energiou vodou z kohútika, no neviem ktorá je tá ďalšia epizóda...?

180

Odpovědět

mě zapálení taky napadlo, ale pak jsem uvavžoval, ajk říkal, že párátko musí zůstat na flašce jestli bych to tim neporušil...

180

Odpovědět

Mě úplně ze začátku napadlo tam něco nalejt ale ne po kapkách ale normálně pořádnou sprchu tam hodit aby to nějak proklouzlo pak jsem to zavrh a začal se mi líbit můj nový nápad - zapálit párátko a podle mě by to fungovalo

180

Odpovědět

Mně to napadlo chvilí po tom co to postavil ale napřipadalo mi to moc dobrý. Nakonec to ale vyšlo. :D

180

Odpovědět

Co me napadlo hned jako první bylo přepálit místo kde se zlomilo párátko :D

180

Odpovědět

Mě to napdlo hned protože tenhle trik znám ale trochu jinak

180

Odpovědět

Znám od mala, ale přijde mi, že to musí každýho trknout, že se s tím pomalu nedá nic jinýho dělat :-D Konec dobrej, i mistr tesař se někdy utne :-D

180

Odpovědět

Mě hned zapadl zapalovač, ale škoda že to nebylo ono :D

180

Odpovědět

přiznávám, že mě zapálení nenapadlo, protože jsem něco podobnýho už znal, takže mě hned napadlo řešení:-)
tečka: mě se to tak taky stalo
Skrblík: nejsou, ovšem u první možnosti zapomněl na jednu podmínku, u druhý to byla zase haluz:-)
jinak, k pyromanům - zapálení, je to docela originální:-)

180

Odpovědět

To je tu nás pyromanů tolik? :D

180

Odpovědět

Konec je dobrý .)

180

Odpovědět

Brian musel zase kupovat piva. :D Takže jeho hádanky nejsou neřešitelný.

180

Odpovědět

zapálit mě to taky hned napadlo :)

180

Odpovědět

Nechce mi to zkoušet, ale kdybych to zapálil, neprolomilo by se to taky? :D

180

Další