TrychtýřŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:137
Počet zobrazení:4 543

Další díl Školy podfuků nám nabídne možnost, jak se vypořádat s agresorem, na kterého zajisté můžete narazit ve kterémkoliv baru (a nejen tam). Jen se prosím vážně ujistěte, že jste dostatečně střízliví a rychlí na útěk po dokončení tohoto triku. Po titulcích vás opět čeká pár scén z natáčení.

Přepis titulků

Překlad: Jandis www.videacesky.cz ŠKOLA PODFUKŮ Vítejte u pořadu, který je užitečnější než další pár rukou. Škola podfuků, jediný pořad věnovaný sociálnímu inženýrství v barech a na ulici. Když v baru předvádíte podfuky, určitě časem narazíte na někoho tak opilého, agresivního, frustrovaného a hloupého, že je potřeba ho uzemnit. A když to chcete udělat, můžete si zahrát takovou hru, kterou nazýváme "Nejlépe za studena". PŘEDSTAVUJEME: TRYCHTÝŘ Rád tě zase vidím, Miku.

Nemohl jsem se dočkat, prostě poklidná noc v baru. Nazdar, Školo podfuků! Nazdar chlape. -Ahoj, jak je? -Hodláš mi dát dneska nějaký pití zdarma? TYRAN Udělej trik kámo. No tak opičko, udělej nějakej trik sakra! No tak, kámo. -Já se přišel jen bavit.

-To mě nezajímá, tohle je tvoje práce. Udělej nějakej trik, opičko. -Nejsem v ... -Kámo, no tak vážně. Hele, draku, tak vydrž. -Já mám...hej, hej, hej, vážně. -No tak! Mluvím s tebou! -Fakt, mám pro tebe perfektní podfuk! -Tak ukaž. Za tohle určitě vyhraješ pití zdarma. Počkej tady, já donesu trychtýř. Tak jo, jak se jmenuješ, draku?

-Jared. -Tak jo, Jarede, já budu stát tady a ty si drž odstup. -Zahrajem si takovou hru. Dobře? -Dobře. Já si to tam dám sám a ukážu ti, jak ta hra funguje. Mělo by to držet nějak takhle. Kdo má čtvrťák? Nemáš čtvrťák Miku? Jo, jo je to v pohodě, já mám. Takže co budeme dělat. Umístit minci na čelo.

Potom se předklánět...a já jsem minul, protože je to těžké. -Tak ti dám tři pokusy. -Tohle má být vtipný? Nemáš něco lepšího? Pokud dokážeš vhodit čtvrťák do ... -Já to nezvládnu. -Škola podfukůůů. -No tak. -Pokud vhodíš čtvrťák do trychtýře, koupím ti pití! Jakejkoliv chci? To je ubohý. Jo, jakýkoliv chceš.

Nebojte se, určitě dostanou zdarma pivo za tenhle trik. Zavěš si tohle za kalhoty. Dej si to tam. Pořádně, ať to drží. Můžeš si to dát do poklopce, to bude možná lepší. Tak, jdeme na to. Tak si to strč do poklopce. A jdeme na to! To není moc správně.

Dobře. Musíš zaklonit hlavu. Vem si čtvrťák. Polož si ho na čelo a zakloň hlavu. Spoj si ruce za hlavou. A na tři se připrav: Raz, dva, tři! ÚSPĚCH! -Tu máš. -Vole! ZOPAKUJEME SI TO Samozřejmě tenhle podfuk není pro lidi se slabší povahou.

Ujistěte se, že si to dotyčná osoba zaslouží a hlavně se ujistěte, že máte únikový plán. Protože v momentě, kdy to použijete, budete muset od tamtud sakra rychle vypadnout. Pokud zvládnete natočit video, kde tento výsměch použijete, já ho chci vidět! Pošlete ho na fórum na revision3.com/scamschool. Jakékoliv otázky nebo doporučení na váš oblíbený podfuk mi posílejte na brian@revision3.com Příští týden navážeme na tuhle rutinu a zjistíme, jestli vám zablikání světlomety na gangstery zajistí tetování.

Do té doby, posílám pozdravy z odvykačky. Škola podfuků! Hustý! Jak je, chlape?! -Ahoj kámo, jak je? -Jak se máš? Co tu děláš? Jenom si vychutnávám pití s Mikem. Co teď děláš za trik?! Tenhle člověk je boží! Škola podfuků! Dobrá.

Mohli bychom udělat další záběr s trochou méně agrese? Je to tu fajn, dva chlapi si povídaj a nikdo je neruší. Hej, ty jsi ten chlap z toho stupidního online pořadu. Pro ty brejlounky. Kdyby tu byl Dane Cook, udělal by něco vtipnýho! Dane Cook! -Tys zařval "Dane Cook"? -Jo. Musíš nadzvednout ty faldy.

Tys mě nazval tlusťochem?! Kdepak! Líbí se ti, co tam vidíš? -A je to tu. -Pane bože! Omlouvám se. -To bylo úžasný. -Docela osvěžující. Cejtíš se dobře?! Docela i jo.

Velmi stručně. Nejtěžší na tom všem bylo zařídit, aby drahoušek jako Jared působil jako totální pitomec. Točili jsme to na čtyřikrát. Říkám mu: "Musíš být sprostý, totální magor." A on: "Ahoj, udělej trik, má rád tvůj pořad!" Nech toho. Potlesk pro Jareda. Překlad: Jandis Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No podle mě, naprosto stačí bez přípravy na někoho chrstnout pivo a se slovy "sprcha". jen je třeba dát si pozor, jestli ten druhý taky nedrží nějaký nápoj... to se pak může vymstít :D

180

Odpovědět

Musim uznat že to může bejt dobrej tréning bojového umění či běhu na krátkou či dlouhou trať :) xD

180

Odpovědět

Znám to z "co je Andy?" =)

180

Odpovědět

A díl 34

180

Odpovědět

Á tak už je to opraveno :)

180

Odpovědět

Aegorn: nijak mi k tomu nesedí to sloveso v infinitivu

180

Odpovědět

kouky: měl jsem stáhnutej celej dvou hodinovej díl

180

Odpovědět

Pochybuju že tohle v dnešní době někdo v českých končinách nezná.. :(

180

Odpovědět

Je jedno jak je to starý a známí, když máš upito nevíš stejně nic... xD

180

Odpovědět

Triky fajn, ale nejlepší jsou záběry po titulcích.. :-)

180

Odpovědět

Krátké video s Brianem Brushwoodem (Scam School) a s Feliciou Day (The Guild)..
http://www.youtube.com/watch?v=8iSPt4PwEqM

180

Odpovědět

tento trik jsem videl nwm pred kolika lety ale bude to +/- 5 let na Fox Kids v poradu (pohadce) Co je Andy? Ale jinak super :-)

180

Odpovědět

Je to hodně škaredý, jen docela těžce proveditelný :-D

180

Odpovědět

Cheaterboy: mě věta dává perfektní smysl, zkus se nad tím zamyslet:-)

180

Odpovědět

to Chytrák: ty si uz to zkousel ze?
jinak tohle uz jsem videl pred mnoha lety na FoxKids kdyz se to jeste tak jmenovalo v serialu Co je Andy?.

180

Další