ZrcadloŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:243
Počet zobrazení:4 276

Čtvrtý díl Školy podfuků. Brian Brushwood vás dnes naučí zajímavou hru, díky které jednoduše získáte pití zdarma. Na další díl se můžete těšit ve středu.

Přepis titulků

ŠKOLA PODFUKŮ Kdysi dávno v předalekém baru spolu popíjeli Harry Houdini s Tedem Kennedym. Ti dva spolu strávili krásný večer a o devět měsíců později... vznikla Škola podfuků. Jediný pořad zaměřený na sociální inženýrství v barech a na ulicích. Jmenuji se Brian Brushwood a dnes se naučíme trik ze staré školy, který vám zařídí pití zdarma.

Je to vlastně starý trik v novém podání. Dříve se to nazývalo "Uděláš, co udělám já," ale dnes tomu budem říkat "Zrcadlo". ZRCADLO Co to piješ, Jasone? Vodku s Red Bullem, co jinýho? Pěkný. Dobře, takže zahrajeme si hru. Normálně bych tuhle hru hrál o peníze, ale dneska budem hrát jen o pití, jo?

Hra se jmenuje "Udělej, co udělám já", ale já tomu radši říkám "Zrcadlo". Všechno, co musíš udělat, abys vyhrál, je opakovat všechno, co budu dělat já, jako zrcadlo. Přibližně s asi dvouvteřinovým zpožděním. Nebudu dělat nic takového a chtít po tobě, abys to okamžitě zopakoval. Nebudu si vykrucovat klouby nebo tak, ani do toho nebudu zapojovat žádnou další osobu nebo něco takového.

Pokud mě dokážeš napodobovat po 30 vteřin, koupím ti pití. Když uděláš nějakou velkou chybu, tak koupíš pití ty mně, souhlasíš? Ty vážně přesvědčíš lidi, aby do tohohle šli? To si piš. Já naposledy platil za pití v roce 1976, kdy mi byl jeden rok.

- Jdeš do toho? - Tak dobře. Nejdřív odklidíme ze stolu tuhle skleničku. Tohle dáme sem a vznikne nám vlastně zrcadlový obraz. - Jsi pravák, nebo levák? - Pravák. O to to pro tebe bude těžší, protože já jsem taky pravák. Tohle dáme sem. A tohle sem.

Dokonalý zrcadlový obraz. Všechno máme na místě a... - Ještě mám dotaz. - Jo? Když udělám něco, co neuděláš ty, jako že si olíznu rty nebo tak. Nebudu to až tak hrotit. Nejdůležitější je, aby se ti podařilo napodobit všechno, co udělám já. A když vydám nějaký zvuk, tak ty máš vteřinu nebo dvě, abys udělal ten samý zvuk. Je tam prostě zpoždění.

Tak začneme. Dej si ruce stejně jako já. Hra začíná... Teď. CHYBA Teď už bys prohrál, protože musíš udělat zrcadlový obraz, ne nějaký obrácený obraz. Nezapomeň na to, že musíš udělat zrcadlový obraz. Jo jasný, v pohodě. Hra začíná znovu..

teď. Hrálo se s tebou skvěle, Jasone. Dobrá, takže stačí udělat jen pár věcí pro úspěch. Musíte to udělat zábavné. K tomu se hodí, když se díváte tomu druhému přímo do očí a snažíte se nesmát se, tak je to vždycky snad nejzábavnější moment na světě. Také musíte všechno dát tak, aby to vypadalo jako zrcadlo. Potom se musíte alespoň jednou napít a udělat nějaký pohyb, který zakončíte mluvením.

Tak bude jasné, že jste to pití spolknuli. A určitě sis všimnul, že potom, co jsem se napil podruhé, tak jsem znovu zkřížil ruce. A ty sis myslel, že teď zase něco řeknu a to, že mám plnou pusu piva, byla poslední věc, která by tě asi napadla. A přesně díky tomu máš zaručený úspěch, když vyplivneš to pivo zpět do sklenice. - Pochopil jsi to?

- Jasně. - Dokážeš to taky? - Myslím, že jo. Díky moc, Jasone. Byl jsi skvělý. ZOPAKUJEM SI TO. Triky jako tenhle se nazývají "Navrhnutá sázka" a navrhnutá sázka se dá vyhrát, jen když vás lidé mají rádi. Při tomhle triku můžete jednoduše zařídit, aby si vás lidé oblíbili. A to tím, že se jim budete dívat přímo do očí a pobavíte je tak. Oba dva víte, jak je to směšné, ale právě spolu hrajete hru.

Využijte ten moment, a nakonec vám ten člověk rád koupí pití. Pokud máte nějaké vaše historky, jak jste vyhráli díky tomuhle nebo jinému triku, určitě to zveřejněte na revision3.com/scamschool. Pokud máte nějaké dotazy, tak mi napište přímo na Brian@revision3.com. A příště... Co děláme příště? Budeme protektorovat staré žabky pomocí celeru a sekundového lepidla. A já...

Já teď jdu na pivo. Překlad: Jaecen Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Blbne mi to. Najprv sa neukážu titulky, potom, keď to chcem vypnúť, sa síce ukáže na videu šípka, že je to zastavené, ale video ďalej ide. A neodpočítava sa čas, stojí na 03:29.
Potom som klikala dopredu - dozadu a nič, video si ďalej šlo. A o pár minút sa začali sekundy strašne rýchlo pripočítavať, doháňalo sa to, čo to stálo na 03:29. A tiež išly titulky brutálne rýchlo za sebou, a to išli tie, tkoré mali ísť dávno rpedtým...

180

Odpovědět

Hej nevím proč proti tomu máte také trapné komentáře typu: staré,nebo v jiném serialu toho je víc budte rádi že tu tento seriál je. Stejně se na další díl podíváte ikdyž strašně říkáte jak je to trapné a staré kompezujte si svou "dokonalitu" jinde idioti.....

180

Odpovědět

Když vyplivl to pivo, tak bych to do sebe jednoduše dostal tím brčkem, co tam měl v pití. Možná by to neplatilo, ale asi by to nečekal. xD

180

Odpovědět

BugHer0: nedá se tohleto vydávat častěji, než dvakrát týdně? to je hrozně málo:-/ Že by to dělali dva překladatelé, nebo tak...

180

Odpovědět

Tieto prve diely su neni az take dobre, tie dalsie su odost lepsie, Tie s kartami, a uz ani nwm co setko tam bolo.

180

Odpovědět

Počkejte na pátek. To bude skvělej díl. :-)

180

Odpovědět

dnes pěkná kravina

180

Odpovědět

S tým pitím už jsem to kdyssi na jedný akci zkusil, úspěch.

P.S. Já jsem za pití platil naposled v roce 1976... to mi byl rok. LOL

190

Odpovědět

:D :D :D rofl

180

Odpovědět

Tohle a mnohem víc sem viděl v pořadu "Mistři švindlu" The Real Hustle na Spektru, ale v pohodě

180

Odpovědět

Celkovo zaujimavy serial bohuzial mi pokazilo dojem z tohto dielu ,ze je to trik stary ako pivo samo....a ten nakvaseny jacmen v spinavom dzbane na slnku co pili v mezopotamii pred 5000 rokmi je pivo takztiez

180

Odpovědět

No dost dobre si nedokazu predstavit situaci, ze jdete za hezkou slecnou a reknete ji: ,,Kdyz me budete imitovat 30 vterin, zaplatim vam piti, kdyz to nedokazete, zaplatite vy me piti" ,asi kazdej si domysli co by chlap udelal aby to slecna napodobila :D

180

Odpovědět

Dneska teda nic moc, ale ne vždycky to musí být povedené ;)

180

Odpovědět

nofly :D drtis mi tim postom koule :D

180

Odpovědět

dobrej poděl :D :D je to borec

180

Další