Jak přetrhnout telefonní seznamŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:150
Počet zobrazení:4 835

Tento týden se nám Škola podfuků mění na Školu siláků a Brian vám za pomoci Dennise Rogerse ukáže, jak přetrhnout telefonní seznam a balíček karet vejpůl. Tak směle do toho, tímhle na kámoše uděláte určitě dojem. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

ŠKOLA PODFUKŮ ŠKOLA SILÁKŮ Vítejte u pořadu, který je obdobou lahodných nachos, jen pro mysl. Škola podfuků, jediný pořad věnovaný sociálnímu inženýrství v barech a na ulici. Já jsem váš průvodce, Brian Brushwood a jak víte, v barech jsme jako doma. Teď nadešel čas, vydat se do ulic. Tímto tedy uvádíme nový cyklus speciálních epizod, které se netočí pouze kolem piva.

Pomáhat mi bude můj dobrý kamarád, Dennis Rogers. Před pár týdny jsem s ním strávil nějaký ten čas. Něco vám o něm povím. Je to bývalý mistr světa v páce a je silnej. Zatraceně silnej. Šíleně silnej, že by zabránil letadlu v odletu. A tyto ukázky síly předvádí všude kolem. A když někdo podvádí u triků, které on dělá poctivě, naštve se.

Naštve se tak, že nám ukáže, jak se stát falešným Dennisem Rogersem. Dennis Rogers, profesionální silák. Pověz nám, čím se živíš. Dostávám se ze řetězů, trhám telefonní seznamy, rovnám podkovy, ohýbám pánve prsty. Zatloukám hřebíky dlaní, zastavuju letadla a motorky. Nechávám lidi, aby mi na břicho skákali ze žebříku. Prostě normálka. Jo, každodenní věci.

V roce 1998 jsem byl jmenován asociací Strongman a magazínem Pound-for-pound nejsilnějším mužem na světe. To je úžasné. Pověz mi, proč jsi souhlasil s tím, že nám odhalíš tajemství těch triků, které provádí podfukáři. No, příležitostně koukám na televizi a vídám tam lidi, kteří předvádí různé kousky. Ale dost často si všimnu, že to je jen habaďůra. Jedná se o věci, které vám tu teď odhalím.

Takže protože ty to děláš doopravdy, dokážeš poznat podvodníky? - Přesně tak. - Fantastické. - Jdem se naučit podvádět. - Tak jo. Silácká škola podfuků #1 Trhání telefonního seznamu a balíčku karet vejpůl Takže si vezmeme balíček hracích karet, jak vidíš, jsou kluzké. To tedy jsou. Pěkný vějíř.

Tady máš. Cílem samozřejmě je, udržet je na sobě. Nesmí se nám rozjíždět, nebo tak něco. - Jasně, aby se to netrhalo po jedné. - Když se to rozjede, tak to bude... - Tak jo. Tohle dělají podvodníci? - Jo, dělají to v jednom kuse. Takže si je prostě takhle chytnete, aby se vám nerozjížděly. A přetrhnete je. - Tak a je to.

- Ty děláš jako by nic. Já jsem totiž na trhání věci zvyklý. Když trhám telefonní seznam, tak ho chytnu za konec pevně ho sevřu oběma rukama a tahám. Je to naprosto rovný povrch. Je to zhruba takhle. Když je to úplně rovně, tak to nejde pořádně chytit. Takže já to mám takhle. Pak prostě jen zaberu a přetrhnu ho. Viděl jsem, jak lidi... Tohle chce trochu umu, i když je to trik. Takhle si to ohnou a trhají to postupně.

Ale chce to dost cviku. A potom je tu jeden způsob, který já rád nemám. Podle mě je to trik. Říká se tomu Véčko. Takhle si ten seznam ohnete, palce položíte sem, a teď si všimněte, když udělám tohle, vidíte ty mezírky? Jo, jo. Když zaberu, tak to půjde postupně... Zmiňuju to proto, že někteří se se mnou hádají, že se nejedná o trik, ale je to jen jiná technika.

Tím způsobem to přetrhla i 49letá žena vážící 50 kilo. - To si děláš srandu? - Co ty na to? Existují i lidé, kteří si málem podpálili barák. při pokusech o podvádění. Vezmou seznam a dají ho do trouby. - Jasně. - A pak ho pečou. Dělají to i s kartami a vším možným. Pečou papír, až zkřehne natolik, že se sám rozpadá.

- Tady na té straně je lepidlo, jasné? - Jasně. A jelikož je to nejtvrdší, většina "pekařů" začne tím. I když jsem viděl lidi, jak začínají i touhle stranou. Zaujmou postoj, zapřou o koleno, chytí si to a když to takhle zkroutí, zaberou a ono to praskne. Roztrhne se to až někam sem, jen tím, jak se to zlomí. - Oni pak jen roztahují trhlinu a samo se to rozpadá.

- Přesně. To zní jako moje úroveň. Nevidím na tom nic špatného. Pro karty funguje ta samá technika. Pro cokoli, co je z papíru. Upečete to a ono se to rozpadne. Jdeme ničit ideály. Jdou se kuchtit knížky. Jdem ukuchtit knížky. Po téměř hodině pečení na 200 stupňů a karty jsou krásně dozlatova.

Vypadá to, jako by to byl nějaký starý balíček karet. A když uděláte tohle... Když je přehnete, tak se zlomí. Prasknou. Jsou tak křehké, že se úplně rozpadají. - Už je to křehké? - Ne, není. Je to... Ale ano, je. Slyšíš? Jo. Jdu si přetrhnout balíček karet...

A pak si přetrhnu telefonní seznam... protože jsem podvodník. Tak, jsem tu. Šéfkuchař Brian. - A... - Přesně. Byla to zábava. Co jsme zjistili? Zjistili jsme, že asi 40 minut na 200 stupňů celsia kartám stačí, aby byly pěkně křehké. Musíte je ale pozorně sledovat, aby vám nezačaly hořet.

Taky jsme zjistili, že po 40 minutách jsem měl plný dům kouře. Telefonní seznam je hotový ale mnohem dřív. - Přesně. - Tomu stačilo tak 15-20 minut. Po 15-20 minutách už byl pěkně hnědej a museli jsme ho vyndat. Tak a teď to pojďme zkusit před obecenstvo. Jdeme na to. Tohle je pěkný a čerstvý telefonní seznam. Je úplně nový. A já takové strašně rád trhám jen za pomoci síly zápěstí.

Jdeme na to. Jako by to nic nebylo. Díky. Jste připraveni, chlapi? Pořádný potlesk pro siláka Briana. Tlak roste. Teď se pokusím předvést falešného Dennise Rogerse. Uvidíme, jestli to zvládnu.

Do toho! Zvládneš to. Už to bude. To je ono. Už to bude. Jo. Už jdou. No tak. No tak. Tak a je to tady. Jo, právě se to stalo. Tak jo.

Je na řadě další. Sem s tím. Jdem na to. Silák Brian se teď pustí do trhání telefonního seznamu. Jsem ten nejopečovávanější silák. - Tak jo, jdeme na to. - Zaujmi pozici. - Zaujmout pozici. - Připraveni? Připraveni? Do pozice. Už to jde. Už to bude. Jen to dokončit.

A je to tady. Zaber. Panenko skákavá. A je to tady. Paráda. Kámo, paráda. To byla bomba. Teď se po tom cítím, jako bych měřil 10 metrů. Řeknu vám, takovou zábavu jsem při točení školy podfuků ještě nezažil.

Potlesk pro Dennise Rogerse. Bylo to fantastické. ZOPAKUJEME SI TO Byla to nepopsatelná zábava. Chcete-li si připadat jako obři, upečte si balíček karet a oslňte kamarády. Děkujeme Dennisu Rogersovi, že nám s touto epizodou pomohl. Nezapomeňte navštívit jeho stránku, pokud chcete být siláci jako on. Nabízí instruktážní DVD, která vám pomůžou zesílit stisk.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Scamschool by to chcelo dva krát do týždňa :/

180

Odpovědět

Cepheas, gotian: Opraveno, díky.

180

Odpovědět

Na tom seznamu bylo logo WoWka,jestli si někdo všiml :D

180

Odpovědět

jak se na konci snaží.... :-D

180

Odpovědět

V 0:47 nemá tam být místo je do... je to...

180

Odpovědět

0:47
Nevím jestli špatně rozumím ale former - nemá tam být bývalý místo úřadující?
Jinak super job ;)

180

Odpovědět

RoSSi: Trochu přihnutej :)

180

Odpovědět

Prvně jsem si myslel že mě naučí trhat telefonní seznam bez nějakého triku, ale s tou troubou to vidím reálněji:)

180

Odpovědět

Úplně na konci ten borec na ulici, jak tam jde. LOL!

180

Odpovědět

MyFuBro: Díky. Opraveno.

180

Odpovědět

Dobrej dil.
PS: v čase 2:47 je chyba, je tam trhání teledonního .......

181