Předvídání pomocí dominaŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:159
Počet zobrazení:4 432

V prvé řadě se musím omluvit, že se tu díl neobjevil v pondělí. Tentokrát jsem to měl vzít za xxENDxx já, ale v záplavě titulků k seriálům jsem na to dočista zapomněl. Snad se nezlobíte, příště již klasicky - pondělí 17:00.

bakeLit

V této Škole podfuků nám Brian ukáže parádní trik s dominem.

Přepis titulků

Překlad: bakeLit www.videacesky.cz ŠKOLA PODFUKŮ Vítejte u pořadu, který je výživnější než talíř ústřic. Škola podfuků. Jediný pořád zabývající se sociálním inženýrstvím v hospodě a na ulici. Jsem váš moderátor Brian Brushwood a peněz podle mě nikdy není dost. Přátel nikdy nemáte dost a už vůbec nikdy nemůžete znát dost způsobů, jak předpovídat budoucnost.

PŘEDVÍDÁNÍ POMOCÍ DOMINA Zahrajeme si domino, co vy na to? A já po vás budu chtít následující: Začneme tím, že je otočíte směrem nahoru. A ještě je pěkně proházejte. - Hráli jste někdy domino? - Už za mlada! Jasně, za mlada... Tak jo, poskládáný už je máme.

Poslouchejte, co přijde dál. Ještě než začnete, tak zkusím něco předpovědět. Takhle to tu přeložím... Chviličku. Počkejte si na to... Pořád ještě čekejte... Pokračujte v čekání, které pro to obětujete. Fajn. Tak už jsem...

Tak už jsem něco předpověděl. Odložím to hezky sem, - abyste k tomu neměli přístup. - Dobře. A teď mě poslouchejte. Na začátek si vezměte jakoukoliv kostku, co vidíte na stole. - Jasně. - A pak... Odsuňte je trochu dál od sebe a vyberte si jednu kostku, kterou začnete. Jakoukoliv.

Teď ji vytáhni a polož ji před sebe. A teď prostě začnete hrát domino - se všemi... víte, jak se to hraje. Číslama k sobě... - Jasně. A hrajte, dokud vám nedojdou všechny kostky. Do toho. Můžete klidně oba. Zkuste je poskládat. - Něco už jsem vypil, nevadí to? - Ne, upřímně je to snad i lepší. Takhle většina mých triků funguje. - Vážně? - Skládej. Vážně jsem už něco vypil.

Tu jsem zrovna potřebovala! Tak to máš pech, holka! - Takhle můžu taky, ne? - Ne... Musíš prostě tvořit hada. - To ale nejde. - Na, tuhle tam můžeš dát. No tak, žádný kecy, jen vítězství! Máš fakt dobrej styl. No tak, vždyť ti dává na prdel, to se mi snad jen zdá! Je chytřejší.

- Chytřejší... Paráda, to už je lepší. - Hurá! Fajn. - Nejdřív pár otázeček. - Vidíš to? Moje práce. Dotkl se někdo během hry mojí předpovědi? Ne, nikdo. Předpověď tam ležela ještě před tím, než jsme začali, že jo? Zadruhý... Řekl jsem vám, jakou kostkou máte začít?

- Ne, neřekl. - Takže vaše volba. Ale tvoje vlasy nás rozptylovaly. - Tvoje vlasy nás rozptylovaly! - Jo, ale tvoje jsou úžasný... "Hrnečku, tady kotel. Jseš černej!" - Fajn, takže... - No jo, tak teda ne. Dál... Ovlivnil jsem nějak průběh vaší hry kromě toho, jak jsem ti poradil, když jsi nemohla najít kostku? Fajn, se vším souhlasíte, všechno jste viděli...

Co máme na koncích? Pětku a trojku. - Cože? - Ne! Líbilo se vám to? Co to... - Jste připravený? - Jasně. - Chcete se to naučit? - To si piš. Je to sice zvláštní, ale podle toho, co jsem slyšel, tak ani profesionální hráči domina tomu nerozumí.

Ukazuje se, že když tu hru odehrajete naprosto férově, Ty... kostky by měly vytvořit kruh. A logicky, když hrajete podle pravidel, tak by se čísla na konečných kostkách měla shodovat. Ale neshodují se kvůli tomu, že ještě než jsme začali... On ji ukradl!

- Přesně tak! - Úplně to samý je na papírku. Hezky jsem to uzavřel. - Paráda! - Tohle je chybějící kostka, pomocí které byste složili kruh. - Jo takhle! - Jasný? Takže... V tomhle případě jsem si ji před začátkem schoval. Ale stylovější je, když ty kostky vysypáváte z krabičky... Jenom vám ukážu...

- Ty se tady chlubíš svým trikem! - Tak tak. Ukážu vám jeden trik, který obvykle dělají gambleři. Když ty kostky vysypete a pak je začnete míchat, můžete provést "čapnutí", což je... Tady tohle. Vidíte? Pak už si ji jen přitáhnete do klína a dál klábosíte. Stačí si jen spočítat, kolik puntíku je na každé straně a vypsat si to na papírek.

Fakt dobrej trik. To musím uznat. Tak to byla Předpověď pomocí domina. Co vy na to? - Úžasný. - Moc vám děkuju, byli jste fakt skvělí. A gratuluju k tvýmu účesu, můžeme se utkat v duelu směšných účesů. ZOPAKUJEME SI TO Ani nevíte, jak moc tenhle podfuk mám rád. Je tak ďábelsky jednoduchý, tak vychytrale chytrý. Využijete něco, co asi nikdo nezná, a mně se to povedlo na první pokus.

Co se účinnosti týče, předpovídá se s tím spolehlivě.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ja bez domina z domova ani nevychazim :D

180

Odpovědět

hej dobře :D akorát já sebou teda moc často domino netahám :D

180

Odpovědět

Deadpool: buď nemáš všechny kostky anebo máš zvláštní domino :)

180

Odpovědět

teda kruh

180

Odpovědět

To je divné, zkusil jsem to s mým Dominem a nejde z něj udělat had. :-(

180

Odpovědět

Asi takhle..., jak někoho přemluvím, aby si se mnou zahrál domino? :D Ne, vážně, já to nevím, a ani si to nedokážu představit. :D Ale můžu to zkusit na ratolesti v rodině, až trochu povyrostou... Teta bude čarovat. :P

180

Odpovědět

ten s co podvadza ma korunu z vlasov

180

Odpovědět

Co je to "profesionální hráč domina" ? :)

180

Odpovědět

tjo 1x vidim 1O z 1O a mozem si to pozret :D

180