Ohýbání kovových předmětůŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:140
Počet zobrazení:6 009

Omlouváme se za malinké zpoždění, ale čas mě momentálně zabíjí. Za xxENDxxa jsem to vzal já a za mě to pak ještě vzal Zikato, za což mu hrozně děkuji!

bakeLit

Dnes zavítáme do Školy siláků - Brian nám společně s Dennisem Rogersem ukáže, jak ohýbat různé předměty (např. mohutný hřebík).

Přepis titulků

ŠKOLA PODFUKŮ ŠKOLA SILÁKŮ! Vítejte u vašeho zdroje sofistikovaných skopičin. Škola podfuků. Jediný pořád zabývající se sociálním inženýrstvím v hospodě a na ulici. Jsem váš moderátor Brian Brushwood a tento týden vám přinášíme další speciální díl o síle. Možná si pamatujete, jak jsem před pár týdny jel do Houstonu za panem Dennisem Rogersem. Je profesionální silák, který je tak zatraceně silný, že ohne ocelové trubky holýma rukama.

Sroluje pánev, jako by byla z papíru. A jestli se mu něco nelíbí, tak jsou to podvodníci, co se ho snaží napodobit. Takže odsouhlasil, že nám ukáže, jaké triky podvodníci používají. A tento týden zjistíme, jak ti podvodníci kradou páku. Tak jo, chlapi, přivítejte mého kamaráda Dennise Rogerse. - Tak co pro nás máš? - Mám tu 12 mm tlustý hřebík o délce 13 cm. - Můžu? - Jasně. Na ohnutí tohoto hřebíku je potřeba tlak 114 až 160 kilogramů.

Já si ho prostě jen vezmu, překryju tady tím. Nedošlo k záměně, jakožto kouzelník... - znáš to, orlí zrak. - Jasně, já to jen tak podržím. A prostě to ohnu, jen tak. - Vždyť to děláš úplně bez námahy. - No, je to docela lehké. - Snadno se mi to dělá. - No nekecej. To je zatraceně neuvěřitelný. Je to pro mě dost lehký, teďka dělám o dost těžší věci.

Mám tady... třeba... 20 centimetrový francouzák. Tak jo. - Prostě jen tak. - Co třeba kladivo? - Kladivo s ocelovým držadlem? - To si děláš srandu. Dobrá. - Tady máš. - Mrkej na to, páni. Dobrá, je tohle ten případ, kdy se musíš narodit s šílenýma svalama nebo...

nebo je to něco, co se můžeš naučit? Rozhodně to pomáhá, když jsi od narození silný, ale mám i studenty, které jsem vytrénoval. Mému nejstaršímu studentovi je 58. Nikdy by mě nenapadlo, že by to zvládl, ale podrobil se tréninku a povedlo se mu to. Takže říkáš, že abych to zvládl, stačí jen trénovat? Jdeme na to!

Silák! Mám to. Jsem připraven, zvládnu to. Jak se vede, jsem Brian a ty? Nicku, rád tě vidím. Chci, abys omrknul tenhle hřebík. Chci, abys to zkusil ohnout, protože se vůbec neohýbá. Hroutí se? Je to vyrobené z něčeho jiného než zatraceně fakt tvrdého kovu? Čuměl bys jak hovado, kdybych to dokázal ohnut? Hned teď přímo před očima.

Jsme v baru a ty tu popíjíš jako nezletilý. Koupil bys mi pivo? Jo, koupil. Jste připravení? Budete čumět, jdeme na to. Panebože, páni! Páni! Mrkej na to. - To je dobrý. - To se právě stalo. A nyní pravda... A nyní pravda...

protože Brian není tak silný Ve skutečnosti je to něco, co mě naučil Denis. Vyrobíš si rukavice, které nejsou tím, čím se zdají být. Vlastně mají podvodnické trubky. Můžeš vidět, že tím jak to tam nastrčím, můžu ohnout neuvěřitelně dlouhý hřebík. Mám nefér velkou páku. Co to má s tou pákou? Pojďme si promluvit o důležitosti páky při tvých siláckých kouscích. Pokud máš 13 cm dlouhý hřebík a snažíš se ho ohnout, nemáš dostatek páky, abys to zvládnul.

Pokud máš něco jen o trochu delšího, o ceňták a půl nebo o tři delší, tak to chce o dost menší sílu na ohnutí. Pokud se podíváš na ten rozdíl, v druhé rukavici je další trubka. Tak nejenže máš prodloužení hřebíku, ale taky mrkni na to, jak je to pod úhlem.

Takže mám ve skutečnosti nefér... - Přesně tak. - Tak už jsi napůl cesty. Takže se ti tlačí o dost líp. Byla to fakt zábava. Bylo husté asi na dvacet sekund vypadat silně. Tak jo, máš ještě jeden trik, co nám ukážeš na procvičení? Jeden z nejslavnějších výkonů je vzít hřebík a prohnat ho deskou. - Za použití kladiva? - Vlastně za použití mé ruky nebo pěsti. Posaď se tu.

Vezmu hřebík. Mám v ruce trubku, ale musím ji zakrýt. A teď ho prostě Proženu skrz... víš ty co, posuň to víš. - Jsi zlý, dobrá pokračuj. - Jdeme na to, jdu skrz. Na tři. Raz... Neumím počítat, neumím počítat, dobrá. To jsou...

To jsou asi 4 cm nebo 5 cm dřeva, kterým to právě prohnal. Nemohu Dennisu Rogersovi dostatečně poděkovat, že dnes přišel a pomohl nám s tímto dílem Školy siláků.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Daralyn: Tohle video normálně běží. Zkus aktualizovat stránku klávesou F5.

180

Odpovědět

video ont found or deleted...zase (stejně jako onion o Koreji)

ale starší video (Moi Lolita od Alizée) mi to pustilo

nevíte někdo co se děje?

180

Odpovědět

Jen detail, jak mluví o páce a 6ti palcovém hřebíku, 6 palců je 15 ne 13 cm, ale to se v tom už docela vrtám :)

180

Odpovědět

a jak ohnul to kladivo ??? tam měl ruce hole :/

180

Odpovědět

Majkeey: Jsou celý, není vidět jen ten konec, kde jsou akorát reklamy. O nic nepřicházíš.

180

Odpovědět

preco tu nedavate cele casti???

180

Odpovědět

dobré dobré ;)

180

Odpovědět

Bakelit: je tam chyba ne ohnut ale ohnout ;) 4,32 ;)

180

Odpovědět

Taky mi tento díl přišel takový nějaký slabší...

180

Odpovědět

Anys - ak si si nevsimol tak za seba mluvim, kedze tam mam napisane ze MA NEZAUJIMA...

180

Odpovědět

Suhlasim s Anys

180

Odpovědět

pickar - mluv za sebe , mě se náhodou tyhle díly líbí...

180

Odpovědět

2pickar: a pro me je to zase zajimavejsi nez normal v baru kdyz dela triky co sme delali na zakladce o prestavkach ;)

180

Odpovědět

kldune by ste tieto casti mohli preskocit, maju dost slabu uroven, daky silak ma nezaujima a radsej davat zaujimave kusky co tam kuzli v baroch

180

Odpovědět

tak jako borec no :D

180

Další