Ohnutí pánve a podkovyŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:122
Počet zobrazení:5 007

V dnešním dílu Školy podfuků nám moderátor Brian Brushwood a jeho host silák Dennis Rogers ukáží, jak holýma rukama ohnout teflonovou pánev nebo koňskou podkovu. A samozřejmě i nějaký fígl, jak to zvládnout i doma.

Přepis titulků

Jak můžete ohnout podkovy a pánve holýma rukama? Zjistíte to v dalšímu dílu Školy siláků. ŠKOLA PODFUKŮ Vítejte u další epizody Školy podfuků. Jediné show věnované sociálnímu inženýrství v barech a na ulici. Jsem váš průvodce Brian Brushwood a tento týden pokračujeme ve výuce siláctví. S jediným člověkem, který zfackuje i Hulka.

Dennisem Rogersem. Zatleskejte znovu Dennisu Rogersovi. - Chceš vidět nějaký další kousky? - No to si piš! Fajn, ukážu ti jednu věc, co dělám rukama. - Jedná se o další způsob ohýbání kovu. - Dobře. Mám tady krásnou teflonovou pánev. Krásnou pevnou pánev. - Dobrá?

- Jo. Udělám to, že ji uchopím svými prsty a sroluju ji. Jako noviny? - Jo, jako noviny. - To snad ne. - Jdeme na to. No ty vole! - To je teflon? - Jo. Sledujte to. To je úžasný. - Super, co máš dalšího? - Mám tady podkovu, to je slavný kousek. Sleduj.

Tohle je ručně vyrobená podkova a stahováky na zápěstí. Vezmu tu podkovu a protočím ji dokola. Jdeme na to. Asi takhle. Ale pokud ti to nevadí, něco z toho vyrobím. - No jasně. - Tak sleduj. - Udělal z toho srdíčko. - Tady máš. Sledujte to, to je památný moment. Dobře. Víš, že z toho budu chtít něco vytřískat. - Musím to okopírovat.

- Chceš to vyzkoušet? - Jasně. - Dobře, mám tu další pánve. Má Brian takovou sílu? - Dobře, takže to mám chytit takhle? - Jo a pak to začneš rolovat. - Jako ty noviny, co? - Přesně. No super! Jde ti to, Briane. To jsem ani netušil, jak jsem silný. Podvodnicky silný. Dobře, lidi, zatleskejte Brianovi. Dobře, teď musím vyzkoušet tu podkovu.

Na, zkontroluj ji. - Já ti ji omotám. - Jo. Jsi připraven jít do toho? Jo. A jak ji chytnu, takhle? Jo, prostě ji drž takhle. Dobře. A pak najednou budu strašně silný. - Dobře. Takže takhle? - Jo, takhle. Dobře, jdeme na to.

Můj bože! Můj bože! A teď tlač dolů. No páni! No tak, lidi, zatleskejte mu! Přesně tak, super! V čem je ten podfuk? V čem je ten podfuk? Je tu vůbec nějaký? Vím, že chcete znát tajemství mé ohromné síly, ale než to uděláme, bla bla bla...

Přetočte na 4:51 A teď se pojďme podívat, jak se ze mě stal super silák. Jak se tedy dá taková věc našvindlovat? To s pánví, podkovou... Jak dlouho na tyhle kousky trénuješ? No, já byl silák už od dětství, dřív jsem se věnoval páce, takže moje paže a zápěstí byly velmi silné. Takže to s pánví jsem vymyslel pro jednu televizní show v roce 1996. - Byl jsi první?

- Ano, byl jsem první, co tohle dělá. - Takže každý, kdo to teď dělá... - To má ode mě, ano... A víš co? Nevadí mi to. Ve své škole učím, jak takové kousky dělat. Takže to neberu, jako že mi to kradou. Ale co už mi vadí... ...když se najdou podvodníci. Takžeš jsou to švindlíři, jako my tady. Očividně ty jsi použil tvrdou kovovou pánev. Ano, použil jsem velmi tvrdou a silnou pánev.

A my můžeme slyšet, poslouchejte, bude to slyšet. A jde vidět, že je tenká a když je podržíte vedle sebe, poznáte, že jen tahle je pravá. Tahle je prostě... hliníková. Poslouchej. - No, je tam trošku rozdíl. - Jasně, stačí ji... Můžeš ji vzít a... Co třeba tohle? Prostě to není nic, než kousek hliníku.

Díky, že se kvůli tobě můžu cítit tak malý. S tou podkovou jsme to ale udělali jinak. Ano, použili jsme stejnou, jakou jsem ohýbal já. Jediné, co jsme udělali, a nepoznal to ani tvůj kamarád, vzali jsme brusku a vybrousili jsme část prostředka. - Vlastně jsme to zůžili asi na polovinu - No, méně než na polovinu. Znovu díky. Podívej na tenhle malý kousek tady.

A pak se podívej, jak je tluská skutečná podkova. A proto jsi to dokázal ohnout. Kámo, díky moc, bylo to skvělé. Pan Dennis Rogers. Mimochodem, pokud se chcete naučit ty opravdové kousky, sledujte jeho webku, kde to vyučuje. Pokud máte historky o vašich úspěších a neúspěších, můžete je postnout na fórum na revision3.com/scamschool. A pokud chcete představit váš podfuk, napište mi na brian@revision3.com.

No a pro dnešek to je všechno. Uvidíme se na rehabilitaci. Přeložil: Karasman www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Denny: dalsie 11 rocne decko co sa naucilo nadavky a napisalo ich pod prvu vec ktoru uvidelo pis si ich doma na stenu a nie pod pracu niekoho ineho

180

Odpovědět

Denny ty kokote starý,běž se zabít

180

Odpovědět

Denny:drž hubu

děkuju za překlad

180

Odpovědět

to byla ale p******a... zadny trik hovno.... to dokazu taky omg curaci zamrdany dejte sem normalni zapicenej díl k****i

183

Odpovědět

fascinujici

180

Odpovědět

Pořád místo Brian Brushwood čtu Guybrush Threepwood :D

180

Odpovědět

v 5:48 má bejt že je tlustá,řiká thick a né thin.

180

Odpovědět

Heh ještě tenoučká podkůvka

180

Odpovědět

TA PANEV JE HLINIKOVA????? nee neee ... tak to by me ani ve snu nenapadlo... TOMU RIKAM SCAM

180

Odpovědět

Jen bych IMHO poopravil, že poslední slovo v tomto dílu "rehab" má v tomto významu znamenat spíš "odvykačka" ;) Díl fain, ale těším se zas na nějaký chujoviny v baru, co může použít i běžnej člověk jako já :-D

180

Odpovědět

mr.DarkDemon: Určitě bude. xxENDxxovi už jsem psal, ale zatím se k tomu nedostal, takže až to udělá, bude. :-)

180

Odpovědět

Uz tu mame skoro 50. diel Skoly podfukov a stale sa je na co pozerat! Skvely serial, thx VČ ;).

Pls, uz by sa zislo spravit rozcestie aj na tento serial. Ved prave tu ho podla mna najviac vyuzijeme, ked chceme kamosom predviet zaujimave kusky, aby sme nemuseli hladat a listovat ;).

180

Odpovědět

lol :D prej: je to teflon??? asi chlapci američtí neví že teflon je plast a je pouze na povrchu aby to tak neklouzalo :)

180

Odpovědět

Figo: každýmu se líbí něco jinýho... osobně mi toto sice příde vcelku nepraktický, ale chápu, že někomu se to naopak líbí a pobaví ho to víc... a není potřeba se tu "vylejvat" takovými slovy a soudy...

180

Odpovědět

tyto díly jsou dost nudné..chtělo by to zas nějaký opravdový SCAM, ne zadne retardovane ohybani panvi....za to pivo v hospode nedostnau zdarama

180

Další